Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Stranica /torbe

Pozdrav Da li je tko narucivao s ove stranice? Iskustva. Hvala https://www.handbagsonclearance.com/index.php?main_page=product&pID=147
2020 08 24
I mene zanima.🤔
2020 08 25
nisam ali sam obično skeptična kod stranica koje u startu idu nešto "zamuljati", ovi npr. nude zabilaženje carine (7.Do I need to pay duty fee? Customers from Europe or other countries often worry about the taxes. Our factory ship parckage as gift, free delivery and no tax.) kao kupcu, meni osobno je ovo veliko upozorenje, jer do sada niti jedna trgovina koja prodaje markiranu robu, nije na ovaj način nudila zaobilaženje carine....to obično bude kod robe sa e-baya iz Kine. A i čudno mi je da nemaju niti jedan review na netu :| ali ajd, pratit ću temu, da vidim ima li netko iskustva...
2020 08 25
Furla za 30€ i besplatno slanje? Ne bi išlo. Fejk!
2020 08 25
Ako guglate adresu, vidjet ćete običnu obiteljsku kuću.
2020 08 25
Di samo nađete te divlje stranice za kupovinu Kupujte sa provjerenih stranica Sve takve stranice prodaju samo kopije Ili su samo navlakuse da prvo uplatite novac Pitanje dali bi ista dobili da narucite
2020 08 25