Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PREPRODAJA

Reagirala sam zato jer je korisnica pohlepna i stavila je cijenu 900 kn, a platila ju je 400 kn. Da je stavila malo veći iznos ne bih reagirala, ali ovo je povećanje cijene za više od 100 %. Prijavila sam slučaj administratorima. Vidim da oglas više nije vidljiv, pa riječ je o ovoj korisnici https://mojekrpice.hr/iva-iva-197787
2020 09 03
> SilaVila: > > frankaf: > > Ja sam prodavala Isabel Marant tenisice za 600kn..Javila se gospoda u vise navrata i ajde..spustim na 500kn..I ona sada te iste prodaje za 1500kn..stvarno mi je svejedno tko sto radi sa necim sto prodam,ali to mi je stvarno koma.. > Imala sam i ja sličnu situaciju gdje mi je kupilica snizila cijenu torbe i onda je prodavala po višoj cijeni od moje prvotne. Mislim si torba je sad njeno vlasnistvo i ima pravo raditi što hoće,ali osobno nikad ne bih radila takvo što i osjećala bih se loše. Svakom na njegovu savjest i dušu ono što radi. Ovdje nije stvar savijesti, radi se o tome da se oglasi u kojima je riječ o preprodaji brišu sa stranice, pa da većina korisnika ima nižu razinu tolerancije na takve stvari i iste prijavi ako ih primjete, vjerujem da bi preprodaje bilo manje. Većini nas koji ovdje kupujemo je važna cijena predmeta za koji se odlučimo, a nismo ovdje da netko zarađuje na nama.
2020 09 03
> TinTina987: > > Lukrecija236: > > Wow.... Nevjerojatno. Pa, ni nakon završenog Pravnog faxa nisam znala da je preprodaja kazneno djelo. Svašta čovjek dozna na Krpetinama 🤮🤮🤮 > Bome svašta dozna i o pravnicima Republike Hrvatske. A i ne vidim da je itko spominjao kazneno djelo. > Fuj. Pošaljite mi kontakt da znam koga da nikad ne angažiram Je, baš si fuj. Slažem se s tobom.
2020 09 04
> Thera44: > Lukrecija236 ,zar je vazno ,sad i ovde, je li kazneno ili prekrsajno djelo( doduse, nigdi ni ne vidim da je cura tako nesto napisala ili smo samo trebali doznat da imate zavrsen fakultet🤔) . A to kad neko naglasava svoje obrazovanje ......nama ostalim (obrazovanim ili neobrazovanim) koji nemamo potrebu isticat titule je dovoljno da znamo s kim imamo posla . > Cura je jednostavno upozorila na "prekrasan" karakter korisnice ...pa..ko voli, nek izvoli. > Usput, bas ste trebali novi profil za oglasit se 🤔🤔🤔 Manje mudruj! Ne ide ti baš....
2020 09 04
Hahaha evo još jednog novoizniklog profila. Ne stigne ih se blokirati koliko brzo naprave novi profil
2020 09 04
Ovo prvi put čujem. Sto kupim to je moje. A sta cu ja dalje s tim to je do mene.
2020 09 05
> Ivette23: > Ovo prvi put čujem. > Sto kupim to je moje. A sta cu ja dalje s tim to je do mene. Slažem se, ali na ovoj stranici je preprodaja zabranjena pa se ne smije nešto što je kupljeno ovdje po nižoj preprodavati po višoj cijeni jer je jasno da je to preprodaja. I meni se događalo da kupim nešto i to mi ne odgovara iz bilo kojeg razloga pa bih stavila u daljnju prodaju, ali nikad za višu cijenu, već najčešće za puno nižu od one koju sam ja platila.
2020 09 05
> Ivette23: > Ovo prvi put čujem. > Sto kupim to je moje. A sta cu ja dalje s tim to je do mene. Evo, sad znaš. Bilo je više puta govora o tome i to je okarakterizirano kao preprodaja, odnosno nedozvoljena radnja na portalu.
2020 09 05
> BijelaCamellia: > > Thera44: > > Lukrecija236 ,zar je vazno ,sad i ovde, je li kazneno ili prekrsajno djelo( doduse, nigdi ni ne vidim da je cura tako nesto napisala ili smo samo trebali doznat da imate zavrsen fakultet🤔) . A to kad neko naglasava svoje obrazovanje ......nama ostalim (obrazovanim ili neobrazovanim) koji nemamo potrebu isticat titule je dovoljno da znamo s kim imamo posla . > > Cura je jednostavno upozorila na "prekrasan" karakter korisnice ...pa..ko voli, nek izvoli. > > Usput, bas ste trebali novi profil za oglasit se 🤔🤔🤔 > Manje mudruj! Ne ide ti baš.... Ha......glavno da ti u prozivanju onih sa "predivnim" karakterom nalaziš mudrijanje ( pronašla si se , da ) i da si mudro otvorila (još jedan) novi profil j i mudro misliš da ne znamo kako si prije bila žuta , evo sad si bijela i dalje mudro misliš da se ne znamo tko si ..
2020 09 25
https://mojekrpice.hr/items/obuca/11489515/isabel-marant-cizme-original Prodala sam doticnoj ove marantice za 450 kn i sada ih preprodaje za 700. Na to bih jos i zazmirila, ali kad sam vidjela da je stavila u opis da ih je platila 3500 tisuce kuna haha. Mislim sta reci. Toliko ih nisam ni ja platila kad sam ih tek kupila s obzirom da je to stariji model marantica, a ne iz novih kolekcija.
2020 11 08
Evo prvi put da komentiram ali morala sam... Gledam po krpicama i naletim na svoju torbicu koja se prodaje za 250 kn, s doticnom sam imala ok suradnju ali za boga dragoga prodala sam joj istu za 100 kn... Ima ostecenje na specificnom mjestu i po tome sam ju i prepoznala... Ljudskoj pohlepi nema kraja 🙄
2021 02 06
> Lukrecija236: > Wow.... Nevjerojatno. Pa, ni nakon završenog Pravnog faxa nisam znala da je preprodaja kazneno djelo. Svašta čovjek dozna na Krpetinama 🤮🤮🤮 https://www.zakon.hr/z/472/Zakon-o-zabrani-i-sprje%C4%8Davanju-obavljanja-neregistrirane-djelatnosti Ako vas vec na faksu nisu ucili
2021 02 06
1 2