Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Beurer cellulite releaZer compact - masažer protiv celulita

Ima li netko iskustva s ovim masažerom?
2020 09 04
Hej hej, ja ga imam. Prvo sam bila skeptična jer sam navikla da me masiranje celulita boli, a sa ovim masažerom ne boli gotovo uopće. Masirala sam skoro svaki dan nekih dva mjeseca i stvarno ga je bilo manje. Treba biti uporan i malo je gnjavaža ali se po meni isplati. Ja sam zadovoljna i vidjela sam rezultate.
2020 09 04
Hvala na savjetu 😁
2020 09 04
Imala jedan i drugi, meni je ovaj bio bolji https://www.elipso.hr/mali-kucanski/aparati-za-masazu/BEURER-CM50/?gclid=CjwKCAjwkdL6BRAREiwA-kiczCyU_CbRSrSCwE9q1nwgKvfNwMGeo1BdjKnI3EftMaGNp_NuPPxSXxoCaBwQAvD_BwE Taj prvi u obliku stapa mi je bio nekako preblag, s ovim drugim sam bas osjetila da mi razbija celulit, par puta sam i pretjerala i dobila modrice, ali su mi rezultati bili odlicni, naravno uz anticelulitni gel, masiranje s ovim na suho uzasno boli. Jos ga imam i moram opet poceti redovno koristiti, jer kad ne koristim, celulit mi se vrati 🤦‍♀️ Ali to vam je sve individualno, nekome je taj prvi bolji.
2020 09 06
Ja sam isla na madero i mazem se bršljanovim uljem. Doista se smanjio ali sad mi treba nesto preko zime da to i odrzim. Mislim da su bolji rezultati ako ipak malo boli 😁😭
2020 09 07