Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izbrisani oglasi

> MAMBA123: > Jedno pitanje, i ja sam stavila sliku jedne torbe i napisala da trazim tj kupujem takvu sa slike, i sad vidim da slike nema. Ne smije se ni to? Nisam često aktivna pa ni neznam.. Nekad sam znala stavljat slike parfema kojeg trazim /kupila bi pa nikad nije bio obrisan 🤔 Niti ja nisam aktivna u smislu da znam sve tajne krpica, nadam se da cete dobiti odgovor od nekog tko zna!
2020 09 13
> MAMBA123: > Jedno pitanje, i ja sam stavila sliku jedne torbe i napisala da trazim tj kupujem takvu sa slike, i sad vidim da slike nema. Ne smije se ni to? Nisam često aktivna pa ni neznam.. Nekad sam znala stavljat slike parfema kojeg trazim /kupila bi pa nikad nije bio obrisan 🤔 Draga MAMBA123, najbolje je da takav oglas stavite u temu 'Tražim'.
2020 09 13
Meni je isto nestao oglas za naočale i to u rekordnom roku, samo zato sto sam dodatno zabijelila pozadinu (fotografirane su na bijeloj pozadini) jer smatram da se tako bolje vide. Javila sam se adminki u inboks i rekla da cu ponovno staviti oglas i da ga ne brise. Nisam dobila ni a ni b kao odgovor, ispriku, nista. Ali barem mi je drugi oglas još uvijek na profilu. Istovremeno, oglasi s fotografijama s npr.zarine stranice izlaze svako malo i ne budu brisani. 🙄
2020 09 13
> jasminao: > > MAMBA123: > > Jedno pitanje, i ja sam stavila sliku jedne torbe i napisala da trazim tj kupujem takvu sa slike, i sad vidim da slike nema. Ne smije se ni to? Nisam često aktivna pa ni neznam.. Nekad sam znala stavljat slike parfema kojeg trazim /kupila bi pa nikad nije bio obrisan 🤔 > Ranije sam i ja draga kolegice, kao i vi stavljala tražim sa fotkom s neta i nije brisano! > Nije mi jasno kako drugačije oglasiti bilo torbu, parfem ili nešto što nemamo jer ne možemo sami fotkati staviti prvu sliku ako to nemamo?! > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 Ono što tražite ne objavljuje se na profilu, nego u posebnoj forumskoj temi 'Tražim'. Prije se također brisalo sve što nije bilo po pravilima,ali je adminka bila jedna i sama nije uspijevala sve pogrešno oglašeno (a toga je more!) obrisati, no sada ima pomoć, pa je brisanje ažurnije. Naravno, dogode se greške, pobriše se i što ne treba, naravno, ne može se sve pogrešno oglašeno odjednom pobristai, pa ponekad izgleda kao da se nekim briše a druge se štedi....... Na vašem profilu stvarno nisam našla nikakve razloge za brisanje :|
2020 09 13
> jasminao: > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 Imate duple oglase, dakle ista haljina objavljena više puta, to će vam obrisati Pa ovaj prvi oglas: poklanjam torbicu, 15 majica, cijena 30 kn, pa kad se uđe u oglas piše: imam 15 majica na profilu i torbicu koju poklanjam. Što onda vi zapravo prodajete tim oglasom i po kojoj cijeni? Ne razumijem kako vam nije jasno da to nije ispravni prodajni oglas https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11186793/samo-danas-haljina-s-m-l-xl-xxl ovo isto
2020 09 13
> Sandrlje: > Meni je isto nestao oglas za naočale i to u rekordnom roku, samo zato sto sam dodatno zabijelila pozadinu (fotografirane su na bijeloj pozadini) jer smatram da se tako bolje vide. > Javila sam se adminki u inboks i rekla da cu ponovno staviti oglas i da ga ne brise. Nisam dobila ni a ni b kao odgovor, ispriku, nista. Ali barem mi je drugi oglas još uvijek na profilu. > Istovremeno, oglasi s fotografijama s npr.zarine stranice izlaze svako malo i ne budu brisani. 🙄 Hvala Vam na odgovoru, lakse mi je kad vidim da nisam jedina. Poslala sam i ja poruku na adminku, jos nisam dobila povratnu informaciju. Uopce ne razumijem brisanje slika jer su na bijeloj pozadini. Sto sve necu cuti! A nakon toga sljeduju slike na kojima se sve u detalje vidi. Umjesto da se podrzava jace isticanje odjece i promocija odjece, ovdje ti sve izbrisu a da ni ne znas zasto. Pa da barem dobijem obavijest u inbox... bilo sto samo ne ovako!
2020 09 13
> jasminao: > Draga kolegice, razumijem o čemu govorite i kod mene je isto! > Duže vremena mi nestaju oglasi (haljine, kombinezoni, fotkam svoj ormar haljine i stavim sniženje ili akcija itd) iskreno kažem ne znam zašto?! > Forum sam samo jednom otvorila i ne čitam ga, priznajem to. Obrisane oglase prije nekih pola godine zbog slika s neta izmjenila sam i ponovo objavila s izmjenjenom prvom slikom. > Još ima prvih slika s neta, nije fer ni pošteno da neki mogu postaviti a neki ne kao prvu. Ili to stoji dok se drugim korisnicima neprekidno brišu oglasi. Razumijem da dobijem obavijest ili upozorenje, pa da znam šta radim krivo ja bih to ispravila ali ovako ne znam zašto i šta je u pitanju da mi često nestaju neki oglasi?! > Naravno da ne bih radila nesto ne dozvoljeno ali da mi se kaže ili upozori na nešto što ja ne znam! Postoje li neka još pravila da mi neko pojasni molim vas i zašto mi se ovo dešava?! > Najgore i bez razloga mi je što ne znam zašto sad nestaju moje fotke, nije ni jedna prva s neta! > Oglasila sam Geox kćerkine balerinke svih mojih 5 fotki nestale su, jutros vidim nema ih na profilu. Haljine nekoliko puta i to se ponavlja duži period da li greškom ili ne znam koji je razlog tomu? > Hvala unaprijed na odgovoru i pomoći tko mi se javi i kaže moguće razloge ovog problema. Potpuno potpisujem sve sto ste naveli. Pisala sam u prijasnjem postu - poslala sam poruku adminki u nadi da cu dobio povratnu info. Za sada jos nista 🤷🏼‍♀️ Ono sto stvarno ne razumijem zasto skidaju npr fotku s bijelom pozadinom. Netko se potrudio da fotka bude ljepsa i da cjelokupan oglas bude primamljiviji potnencijalnim kupcima, pa dobije po prstoma. No postoji jos mozda koji razlog. Podijelit cu ovdje ako dobijem odgovor od aminke.
2020 09 13
To sto ste se potrudili oko pozadine da se artikl vise istice Samim time izgleda umjetno i dorađeno Ljepse je vidjeti nesto sa stvarnom pozadinom Napisala sam vec na prvi pogled djeluje kao slika s neta I samim time ga admin obrise bez beda
2020 09 13
> TinTina987: > > jasminao: > > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 > Imate duple oglase, dakle ista haljina objavljena više puta, to će vam obrisati > Pa ovaj prvi oglas: poklanjam torbicu, 15 majica, cijena 30 kn, pa kad se uđe u oglas piše: imam 15 majica na profilu i torbicu koju poklanjam. Što onda vi zapravo prodajete tim oglasom i po kojoj cijeni? Ne razumijem kako vam nije jasno da to nije ispravni prodajni oglas > https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11186793/samo-danas-haljina-s-m-l-xl-xxl ovo isto Istina. Vi ste se puno više potrudili od mene.
2020 09 13
Ponovit ću upis s druge teme, možda adminka vidi i odgovori: Zašto se ne može napraviti da se svaki oglas odobri od strane moderatora prije objavljivanja. Dakle umjesto da brišu već postojeće artikle, da spriječe da do takvih stvari uopće dođe
2020 09 13
Pozdrav, isprike ako se nadovezujem na ovu temu, ali imam pitanje: može li se u oglasu postavljati kolaž slika (više slika spojenih)?
2020 09 13
> TinTina987: > Ponovit ću upis s druge teme, možda adminka vidi i odgovori: > Zašto se ne može napraviti da se svaki oglas odobri od strane moderatora prije objavljivanja. Dakle umjesto da brišu već postojeće artikle, da spriječe da do takvih stvari uopće dođe Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:)
2020 09 13
> Elenucci: > > jasminao: > > Draga kolegice, razumijem o čemu govorite i kod mene je isto! > > Duže vremena mi nestaju oglasi (haljine, kombinezoni, fotkam svoj ormar haljine i stavim sniženje ili akcija itd) iskreno kažem ne znam zašto?! > > Forum sam samo jednom otvorila i ne čitam ga, priznajem to. Obrisane oglase prije nekih pola godine zbog slika s neta izmjenila sam i ponovo objavila s izmjenjenom prvom slikom. > > Još ima prvih slika s neta, nije fer ni pošteno da neki mogu postaviti a neki ne kao prvu. Ili to stoji dok se drugim korisnicima neprekidno brišu oglasi. Razumijem da dobijem obavijest ili upozorenje, pa da znam šta radim krivo ja bih to ispravila ali ovako ne znam zašto i šta je u pitanju da mi često nestaju neki oglasi?! > > Naravno da ne bih radila nesto ne dozvoljeno ali da mi se kaže ili upozori na nešto što ja ne znam! Postoje li neka još pravila da mi neko pojasni molim vas i zašto mi se ovo dešava?! > > Najgore i bez razloga mi je što ne znam zašto sad nestaju moje fotke, nije ni jedna prva s neta! > > Oglasila sam Geox kćerkine balerinke svih mojih 5 fotki nestale su, jutros vidim nema ih na profilu. Haljine nekoliko puta i to se ponavlja duži period da li greškom ili ne znam koji je razlog tomu? > > Hvala unaprijed na odgovoru i pomoći tko mi se javi i kaže moguće razloge ovog problema. > Potpuno potpisujem sve sto ste naveli. > Pisala sam u prijasnjem postu - poslala sam poruku adminki u nadi da cu dobio povratnu info. Za sada jos nista 🤷🏼‍♀️ > Ono sto stvarno ne razumijem zasto skidaju npr fotku s bijelom pozadinom. Netko se potrudio da fotka bude ljepsa i da cjelokupan oglas bude primamljiviji potnencijalnim kupcima, pa dobije po prstoma. > No postoji jos mozda koji razlog. Podijelit cu ovdje ako dobijem odgovor od aminke. Hvala i napišite molim vas razlog ukoliko saznate, voljela bi da znam da ne dolazi do ovog! :)
2020 09 13
> kozmetika88: > To sto ste se potrudili oko pozadine da se artikl vise istice > Samim time izgleda umjetno i dorađeno > Ljepse je vidjeti nesto sa stvarnom pozadinom > Napisala sam vec na prvi pogled djeluje kao slika s neta > I samim time ga admin obrise bez beda Znate kako se kaze - pretpostavka je majka svih z****a.
2020 09 13
> jasminao: > > TinTina987: > > > jasminao: > > > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 > Molim vas pročitate ponovo tekst u oglasu! > Tamo lijepo piše imam 15 topića na profilu i za kupovinu više od 5 poklon torbica i šta tu nije jasno?! > Šta prodajem piše i šta poklanjam također za 5 i više komada, a cijena topića je 30kn. > Prelistajte profile i toliko korisnica ima duple oglase napr. ima u 1.mjesecu haljina 100 kn pa u 8.mjesecu 80kn ista haljina ili ponovi oglas jer je "ostario"! > I šta sad tu nije u redu jer često se traži više fotki i sa 10 slika se bolje vidi artikal. Šta i zašto bi bio problem dupli oglas naprotiv još bolje?? > Ja govorim o lakiranim Geox balerinkama koje nije bio niti jedan razlog za brisanje ili neki moji artikli koji nisu s neta, čak nisu ni bili dupli. E o njima i imate krivo mišljenje jer niste ni pročitali tekst. Hvala Vam ali u oglasu piše šta se prodaje i šta poklanja. Ehhhh, sad smo na poznatom području - zašto ja ne bi griješila kad i drugi griješe. Dakle - nije dozvoljeno ponavljati oglas istog artikla više puta kroz profil Takvo je pravilo. To što i drugi to rade ne daje vam ni pravo i opravdanje da to vi radite. Kad oni dođu na red i njihovi će oglasi biti izbrisani. Ali sada se VAS upozorava da griješite i da biste trebali ispraviti grešku, a ne se poslije čuditi k'o pura dreku što vam se oglasi brišu. O tim famoznim geox tenisicama mi na forumu ne znamo ništa, na to vam pitanje mogu odgovoriti admini. Ali sugestije o ostalim greškama shvatite kao dobronamjerne.
2020 09 13