Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izbrisani oglasi

> jasminao: > > TinTina987: > > > jasminao: > > > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 > > Imate duple oglase, dakle ista haljina objavljena više puta, to će vam obrisati > > Pa ovaj prvi oglas: poklanjam torbicu, 15 majica, cijena 30 kn, pa kad se uđe u oglas piše: imam 15 majica na profilu i torbicu koju poklanjam. Što onda vi zapravo prodajete tim oglasom i po kojoj cijeni? Ne razumijem kako vam nije jasno da to nije ispravni prodajni oglas > > https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11186793/samo-danas-haljina-s-m-l-xl-xxl ovo isto > Molim vas pročitate ponovo tekst u oglasu! > Tamo lijepo piše imam 15 topića na profilu i za kupovinu više od 5 poklon torbica i šta tu nije jasno?! > Šta prodajem piše i šta poklanjam također za 5 i više komada, a cijena topića je 30kn. > Prelistajte profile i toliko korisnica ima duple oglase napr. ima u 1.mjesecu haljina 100 kn pa u 8.mjesecu 80kn ista haljina ili ponovi oglas jer je "ostario"! > I šta sad tu nije u redu jer često se traži više fotki i sa 10 slika se bolje vidi artikal. Šta i zašto bi bio problem dupli oglas naprotiv još bolje?? > Ja govorim o lakiranim Geox balerinkama koje nije bio niti jedan razlog za brisanje ili neki moji artikli koji nisu s neta, čak nisu ni bili dupli. E o njima i imate krivo mišljenje jer niste ni pročitali tekst. Hvala Vam ali u oglasu piše šta se prodaje i šta poklanja. Vidim da vam ništa nije jasno. Drago mi je da ste ovako bahati, meni odmah bude jasnije "s kim imam posla" i ne bude mi uopće žao kad vam izbrišu nešto. Ja sam sve pročitala, a vi niste pročitali jedan krasan tekst od svega nekoliko redova, zove se pravila za postavljanje oglasa, vrlo korisno. Ovo izvlačenje kako svi to rade mi je najdraži argument. Podsjeća me na onu izreku: ako bi tviju prijatelji skočili s mosta, bi li i ti. Ili onu drugu: onaj koji krade i onaj koji mu drži ljestve su jednako krivi
2020 09 13
> sanjaurban: > > TinTina987: > > Ponovit ću upis s druge teme, možda adminka vidi i odgovori: > > Zašto se ne može napraviti da se svaki oglas odobri od strane moderatora prije objavljivanja. Dakle umjesto da brišu već postojeće artikle, da spriječe da do takvih stvari uopće dođe > Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) Brisanje pozadine nije uljepsavanje samog artikla koji se prodaje, vec njegovo isticanje - stavlja ga se u prvi plan da se bolje vidi ta majica koju zelite kupiti!
2020 09 13
> Elenucci: > > sanjaurban: > > > TinTina987: > > > Ponovit ću upis s druge teme, možda adminka vidi i odgovori: > > > Zašto se ne može napraviti da se svaki oglas odobri od strane moderatora prije objavljivanja. Dakle umjesto da brišu već postojeće artikle, da spriječe da do takvih stvari uopće dođe > > Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) > Brisanje pozadine nije uljepsavanje samog artikla koji se prodaje, vec isticanje samog atikla - stavlja ga se u prvi plan da se bolje vidi ta majica koju zelite kupiti! može biti i da je tako, no ja više volim vidjeti nered u stanu nego goli artikl, ne znam za ostale korisnice, evo nek se izjasne
2020 09 13
> sanjaurban: > > Elenucci: > > > sanjaurban: > > > > TinTina987: > > > > Ponovit ću upis s druge teme, možda adminka vidi i odgovori: > > > > Zašto se ne može napraviti da se svaki oglas odobri od strane moderatora prije objavljivanja. Dakle umjesto da brišu već postojeće artikle, da spriječe da do takvih stvari uopće dođe > > > Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) > > Brisanje pozadine nije uljepsavanje samog artikla koji se prodaje, vec isticanje samog atikla - stavlja ga se u prvi plan da se bolje vidi ta majica koju zelite kupiti! > može biti i da je tako, no ja više volim vidjeti nered u stanu nego goli artikl, ne znam za ostale korisnice, evo nek se izjasne Vi volite nered, ja volim bijelu pozadinu. Ali sigurno cemo se sloziti da se ne bi smjelo brisati oglase samo ZATO STO IZGLEDA kao slika s neta. Vrlo povrsno i neprofesionalno.
2020 09 13
> jasminao: > > TinTina987: > > > jasminao: > > > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 > > Imate duple oglase, dakle ista haljina objavljena više puta, to će vam obrisati > > Pa ovaj prvi oglas: poklanjam torbicu, 15 majica, cijena 30 kn, pa kad se uđe u oglas piše: imam 15 majica na profilu i torbicu koju poklanjam. Što onda vi zapravo prodajete tim oglasom i po kojoj cijeni? Ne razumijem kako vam nije jasno da to nije ispravni prodajni oglas > > https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11186793/samo-danas-haljina-s-m-l-xl-xxl ovo isto > Hvala vam samo drugi oglas niste pojasnili da znam šta je krivo oglašeno ili nije ispravno? Ja vas molim da za početak pročitate kako ispravno postaviti artikl! Oglašeno je krivo jer nije oglašeno ništa. Neke haljine koje su na akciji, dakle vi ne oglašavate haljinu nego to kako održavate akciju na profilu. To se tako ne radi Možete pisati na forumu, ima posebne teme za to Evo da citiram: Sve su haljine snižene na profilu i još dodatna akcija SAMO DANAS slanje gratis! Haljine su duge, kratke, raznih krojeva i velicina od 36/38/40/42/44 manji 46. Koje haljine, koja cijena, što se prodaje, neke random slike. To nije oglas
2020 09 13
> Elenucci: > > sanjaurban: > > > Elenucci: > > > > sanjaurban: > > > > > TinTina987: > > > > > Ponovit ću upis s druge teme, možda adminka vidi i odgovori: > > > > > Zašto se ne može napraviti da se svaki oglas odobri od strane moderatora prije objavljivanja. Dakle umjesto da brišu već postojeće artikle, da spriječe da do takvih stvari uopće dođe > > > > Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) > > > Brisanje pozadine nije uljepsavanje samog artikla koji se prodaje, vec isticanje samog atikla - stavlja ga se u prvi plan da se bolje vidi ta majica koju zelite kupiti! > > može biti i da je tako, no ja više volim vidjeti nered u stanu nego goli artikl, ne znam za ostale korisnice, evo nek se izjasne > Vi volite nered, ja volim bijelu pozadinu. Ali sigurno cemo se sloziti da se ne bi smjelo brisati oglase samo ZATO STO IZGLEDA kao slika s neta. Vrlo povrsno i neprofesionalno. točno, ne bi se smjelo, ali se događa, treba onda tome doskočiti da vam se to ne događa, ubacite neki telop "Moja fotka", smislite nešto što će reći: ovo je moja fotka i ne briši ju....ja bih tako...ustrajala na svojoj ideji....
2020 09 13
> gitadevi: > > jasminao: > > > TinTina987: > > > > jasminao: > > > > Istina ranije nisu nestajale kao sad, da li je neki kvar i greška na krpicama ili su obrisane zbog tog što su s neta, iskreno ne znam ni ja.🤔 > > Molim vas pročitate ponovo tekst u oglasu! > > Tamo lijepo piše imam 15 topića na profilu i za kupovinu više od 5 poklon torbica i šta tu nije jasno?! > > Šta prodajem piše i šta poklanjam također za 5 i više komada, a cijena topića je 30kn. > > Prelistajte profile i toliko korisnica ima duple oglase napr. ima u 1.mjesecu haljina 100 kn pa u 8.mjesecu 80kn ista haljina ili ponovi oglas jer je "ostario"! > > I šta sad tu nije u redu jer često se traži više fotki i sa 10 slika se bolje vidi artikal. Šta i zašto bi bio problem dupli oglas naprotiv još bolje?? > > Ja govorim o lakiranim Geox balerinkama koje nije bio niti jedan razlog za brisanje ili neki moji artikli koji nisu s neta, čak nisu ni bili dupli. E o njima i imate krivo mišljenje jer niste ni pročitali tekst. Hvala Vam ali u oglasu piše šta se prodaje i šta poklanja. > Ehhhh, sad smo na poznatom području - zašto ja ne bi griješila kad i drugi griješe. Dakle - nije dozvoljeno ponavljati oglas istog artikla više puta kroz profil Takvo je pravilo. To što i drugi to rade ne daje vam ni pravo i opravdanje da to vi radite. Kad oni dođu na red i njihovi će oglasi biti izbrisani. Ali sada se VAS upozorava da griješite i da biste trebali ispraviti grešku, a ne se poslije čuditi k'o pura dreku što vam se oglasi brišu. O tim famoznim geox tenisicama mi na forumu ne znamo ništa, na to vam pitanje mogu odgovoriti admini. Ali sugestije o ostalim greškama shvatite kao dobronamjerne. Tražim dobronamjernu prepisku, pomoć i savjet i zato sam pisala ovdje kao i druga korisnica! Želim da se ne brišu oglasi bez razloga i da znam svoje pogreske i ispravim ih pri objavi.
2020 09 13
> > Ehhhh, sad smo na poznatom području - zašto ja ne bi griješila kad i drugi griješe. Dakle - nije dozvoljeno ponavljati oglas istog artikla više puta kroz profil Takvo je pravilo. To što i drugi to rade ne daje vam ni pravo i opravdanje da to vi radite. Kad oni dođu na red i njihovi će oglasi biti izbrisani. Ali sada se VAS upozorava da griješite i da biste trebali ispraviti grešku, a ne se poslije čuditi k'o pura dreku što vam se oglasi brišu. O tim famoznim geox tenisicama mi na forumu ne znamo ništa, na to vam pitanje mogu odgovoriti admini. Ali sugestije o ostalim greškama shvatite kao dobronamjerne. > Tražim dobronamjernu prepisku, pomoć i savjet i zato sam pisala ovdje kao i druga korisnica! Želim da se ne brišu oglasi bez razloga i da znam svoje pogreske i ispravim ih pri objavi. Pa sve smo vam objasnili! Ono što mi znamo objasniti. Za brisanje geox tenisica ne možemo ništa reći jer ih ne možemo vidjeti - obratite se adminki. I ispravite ono što vam se DOBRONAMJERNO objasnilo da radite pogrešno.
2020 09 13
> > > Brisanje pozadine nije uljepsavanje samog artikla koji se prodaje, vec isticanje samog atikla - stavlja ga se u prvi plan da se bolje vidi ta majica koju zelite kupiti! > > može biti i da je tako, no ja više volim vidjeti nered u stanu nego goli artikl, ne znam za ostale korisnice, evo nek se izjasne > Vi volite nered, ja volim bijelu pozadinu. Ali sigurno cemo se sloziti da se ne bi smjelo brisati oglase samo ZATO STO IZGLEDA kao slika s neta. Vrlo povrsno i neprofesionalno. Potpuno ste u pravu. U redu bi bila isprika.
2020 09 13
> Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) Što bi sad ovo trebalo značiti 'nitko me nikada nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali i izgubili pakete' ?! Što je pjesnik htio reći? Da oni koji su prevareni, ili su im Pošta i Tisak pobrkali ili izgubili pakete rade nešto krivo? Ne razumijem. Ne razumijem ni kakve to veze ime s temom, tj. brisanjem oglasa. Objasni, pliz.
2020 09 13
> gitadevi: > > Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) > Što bi sad ovo trebalo značiti 'nitko me nikada nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali i izgubili pakete' ?! Što je pjesnik htio reći? Da oni koji su prevareni, ili su im Pošta i Tisak pobrkali ili izgubili pakete rade nešto krivo? Ne razumijem. Ne razumijem ni kakve to veze ime s temom, tj. brisanjem oglasa. Objasni, pliz. ti se tako uhvatiš jednog reda iz upisa i onda drviš po tome, to mi sada radiš već treći put, prvi put na dezodoranima/parfemima, drugi put na medvjedžoj bundi i opet sada, izgleda da neće ništa biti od onih naših kolača, na kolače ideš s nekim tko te razumije i s kim se slažeš...
2020 09 13
> sanjaurban: > > gitadevi: > > > Zato što onda treba nekoga platiti da radi 8 sati na dan.....ovdje imamo hiperprodukciju oglasa...iste cipele vidim po 100-ti put....ljudiiii, održavanje stranice treba platiti, ne rade ljudi za kikiriki, vi bi da sve štima, a da nam je i besplatno, e, ne može tako..svatko bi trebao uvesti reda u svojem ormaru...također, ako vidim ormar s 800 oglasa, tu nešto ne štima....meni nikad nije ništa obrisano, nikad me nitko nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali ili izgubili pakete, prodajem i na drugim mjestima ono što nije odjeća- stavite normalne oglase fotkane u vlastitom prostoru, tagirajte tako kako biste vi upisivali da tražite taj artikl, ne uljepšavajte slike, jer ne trebam ja vašu sliku majice nego vašu majicu... o:) > > Što bi sad ovo trebalo značiti 'nitko me nikada nije prevario i nikad mi pošta i tisak nisu pobrkali i izgubili pakete' ?! Što je pjesnik htio reći? Da oni koji su prevareni, ili su im Pošta i Tisak pobrkali ili izgubili pakete rade nešto krivo? Ne razumijem. Ne razumijem ni kakve to veze ime s temom, tj. brisanjem oglasa. Objasni, pliz. > ti se tako uhvatiš jednog reda iz upisa i onda drviš po tome, to mi sada radiš već treći put, prvi put na dezodoranima/parfemima, drugi put na medvjedžoj bundi i opet sada, izgleda da neće ništa biti od onih naših kolača, na kolače ideš s nekim tko te razumije i s kim se slažeš... Jao, što smo osjetljivi! Na kolače se ide samo s istomišljenicima :') ? Ja nisam jedina koja se ponekad čudi tvojim komentarima i pita se zašto si rekla nešto što si rekla, već si se i na druge durila ....Ne vidim da sam ti išta ružno rekla . Ne vidim ni čemu dramljenje kad se od tebe traži da objasniš nešto što si rekla. Ako nešto ne kužim, ja pitam, što u tome ne valja? Ps Bogu hvala , ja i ljudi s kojima se družim i s kojima idem na kolače i sve ostalo o mnogim stvarima imamo različito mišljenje. Jednoumlje je opasno. i dosadno.
2020 09 13
Kažem vam da oglas ne valja, vi ga izbrišete i postavite ponovo https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11186793/samo-danas-svaka-haljina-na-profilu-s-m-l-xl-xxl WTF
2020 09 13
> gitadevi: > > > > Brisanje pozadine nije uljepsavanje samog artikla koji se prodaje, vec isticanje samog atikla - stavlja ga se u prvi plan da se bolje vidi ta majica koju zelite kupiti! > > > može biti i da je tako, no ja više volim vidjeti nered u stanu nego goli artikl, ne znam za ostale korisnice, evo nek se izjasne > > Vi volite nered, ja volim bijelu pozadinu. Ali sigurno cemo se sloziti da se ne bi smjelo brisati oglase samo ZATO STO IZGLEDA kao slika s neta. Vrlo povrsno i neprofesionalno. > Potpuno ste u pravu. U redu bi bila isprika. I dalje cekam odgovor od admina ali nista. Dobro, nedjelja je, nadam se odgovoru sutra!
2020 09 13
> > Vi volite nered, ja volim bijelu pozadinu. Ali sigurno cemo se sloziti da se ne bi smjelo brisati oglase samo ZATO STO IZGLEDA kao slika s neta. Vrlo povrsno i neprofesionalno. > točno, ne bi se smjelo, ali se događa, treba onda tome doskočiti da vam se to ne događa, ubacite neki telop Nadam se odgovoru amdinke, pa da uspijemo rijesiti ovaj problem.
2020 09 13