Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li ovo moguće?!

Upravu ste! > fedora: > Za nepovjerovati! 😱 Jos ce pola tih artikala zavrsiti na naslovnici medju najpopularnijim artiklima koliko klikcemo u cudu. 😂 :') :') :') :')
2020 10 06
> A ovu sto prodaje lijek koji ide na recept ne zelim ni komentirati. 😡 Preprodaja lijekova je ozbiljni prekršaj i kažnjivo djelo. Da ti takvo nešto padne na pamet moraš biti veliki bilmaz. Za prodajicu se slažem da je vjerojatno neka tužna priča u pozadini. Ja ne znam priču otprije pa me šokirale fotke.
2020 10 06
> marija13: > > A ovu sto prodaje lijek koji ide na recept ne zelim ni komentirati. 😡 > Preprodaja lijekova je ozbiljni prekršaj i kažnjivo djelo. Da ti takvo nešto padne na pamet moraš biti veliki bilmaz. > Za prodajicu se slažem da je vjerojatno neka tužna priča u pozadini. Ja ne znam priču otprije pa me šokirale fotke. Isla sam guglati "bilmaz". Svaki dan nesto novo naucim. 😊😂
2020 10 06
> amber19: > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11308464/armani-parfum-prazna-kutja > Svega sam sa ovdje nagledala i načitala,ali pitam se koliko moraš biti bedast da ideš prodavati praznu bocu parfrma?! 🤣🤣🤣 Ne vidi se oglas; nije rijetkost da se prodaju prazne bočice parfema, u svijetu kolekcionarstva svašta se nudi, traži i prodaje (cijene variraju od-do, nema pravila, dovoljno je baciti pogled na šarolike ponude na raznim aukcijskim stranicama, neke cijene su da ti pamet stane, no sve je relativno); doduše, i mene malo "zagrebe" kad vidim da netko prodaje praznu bočicu nabavljivog dizajner-mirisa za na pr. 60 kn (ali ako je staro izdanje koje se više ne proizvodi, imat će prednost), jer ih obično prosljeđujem zainteresiranima bez naknade (one oštećene bacam), ali ima bočica koje s vremenom i prazne (manje, veće) vrijede više od mnogih punih, ovisi o razdoblju kad su nastale, kvaliteti i izgledu same bočice, naslovu parfema tj. kući koja ih je izradila itd. Mene iznenađuju oglasi kojima stvarno nije mjesto na ovakvoj stranici, "perverzni" artikli ili krajnje vulgarne ponude za "intimne odnose" (jedan sam vidjela na krpicama.rs). Može li se slobodno adminu prijavljivati takvi kad se na njih naiđe, ako nisu u međuvremenu obrisani?
2020 10 06
ne želim uopće ulaziti u psihičko ili financijsko stanje korisnice, ali dobar dio njenih oglasa je neprihvatljivo - poderane, prljave, izguljene stvari ne bi se trebale ovdje oglašavati - one se bacaju (u ovakvom stanju, ja osobno ih ne bi niti donirala) prodaja lijekova a pogotovo onih izdanih na recept sa opasnim nuspojavama je u najmanju ruku za čisti blok na stranici a vezano uz kupnju/prodaju prazne ambalaže proizvoda sve sam sklonija vjerovati da se isti koriste samo i isključivo za potrebe prijevare kakako bi se lažni proizvod upakirao u originalnu ambalažu....ne vjerujem u kolekcionarske motive korisnica ovdje (pogotovo ako bacimo oko na forum)...
2020 10 06
> PretrpaniOrmar: > a vezano uz kupnju/prodaju prazne ambalaže proizvoda sve sam sklonija vjerovati da se isti koriste samo i isključivo za potrebe prijevare kakako bi se lažni proizvod upakirao u originalnu ambalažu....ne vjerujem u kolekcionarske motive korisnica ovdje (pogotovo ako bacimo oko na forum)... Da, dobro poentirano, nažalost puno je prevara u svijetu mirisa, nevjerovatnih, danas "majstori" s lakoćom toče fejk mirise i u sprej-bočice i tu nema pomoći, osim dobrog poznavanja parfema (no postoje iznimke kad nisi 100%siguran čak ni kod svog omiljenog parfema, meni se to dogodilo kad sam kupila bočicu koja je očigledno originalna, ali nad samim mirisom i dan danas dvojim) ili prodavača, iako neki sitni detalji oko samog grla bočice mogu baciti sumnju, ali to nije odmah vidljivo; ipak, ne treba odmah sumnjati u motive prodavača ili kupaca, osobno znam ljude koji su kolekcionari praznih bočica, to im je hobi i strast. Meni je žao bacati prazne bočice i odlično očuvane kutije, nekom i ta kutija može značiti nešto itd, ali sve što je oštećeno u pravilu bacam (osim nekih raritetnih izdanja.) Kaže se da svatko ima pravo ponuditi robu po svojoj cijeni, a kupac je taj koji u konačnici odlučuje. Ne znam do čega je, ali ove oglase što su istaknuti od pojedinih korisnica ne mogu otvoriti.
2020 10 06
Adminka je obrisala oglase za lijek i za praznu bocicu parfema. Radi se o nekom uobicajenom Armani parfemu, nije da je neki kolekcionarski flakon René Lalique-a iz 1920ih ili neki limited edition parfem. I meni je pala na pamet moguca zloupotreba, tipa prespricavanje "dupe" parfemceka kupljenog negdje oko Glavnog kolodvora. 😂
2020 10 06
Fali mi apostrof na "Dupé", ovak'ispadam prosta. 😂
2020 10 06
Sjećam se jedne prazne bočice za stari Opium edt u oglasu, to također nije neki "teški" raritet, iako više nije u regularnoj prodaji. Nažalost, kod parfema treba jako paziti, ali koliko god pazio, mogućnost da te netko prevari je velika jer neki fejk-primjerci su toliko dobro urađeni da je praktički nemoguće znati razliku, osim dugogodišnjeg bavljenja parfemima ili nošenja nekog mirisa kojeg poznaješ u dušu (no ja priznajem da imam nedoumicu kod jednog, problem je kod nekih parfema što svaki primjerak iz nekog drugog vremenskog razdoblja drugačije miriši (osim različitih boja/stanja tekućine, ambalaže ili tek nijansi u ambalaži), čak i kad su iste koncentracije u pitanju, to nije novost, parfemi su višestruko reformulirana roba, i nekad je skoro pa nemoguće detektirati ili je prilično teško je li nešto fejk ili original jer postoje kopije koje su klasificirane kao AAA kopije (prva klasa).) Nisi siguran niti u regularnoj parfumeriji, naročito u nekim zemljama, ali možeš, ako ništa drugo, reklamirati proizvod ako ti je nešto sumnjivo. Naravno da je najlakše presipati lažnu tekućinu u splash bočicu ili dekant-dozu, no ostaje "tajna zanata" kako se to radi s bočicama na sprej, a da kupcu prilikom kupnje ništa ne bude sumnjivo jer na prvu loptu nema nikakvih oštećenja i sl.
2020 10 06
Pa nema naglaska na "a dupe", ako si na to mislila? o:)
2020 10 06
> Kinika: > Pa nema naglaska na "a dupe", ako si na to mislila? o:) Da, da. Na "Inspired". 😂
2020 10 06
oni koji prodaju kopije pod original kupuju prazne kutije, čak na ebayu ima replika kutija raznih brendova i fejk certifikata za dizajnerske stvari. netko bi pomislio da kupuje pravo, a zapravo je kopija u original pakiranju
2020 10 06
> fedora: > Da, da. Na "Inspired". 😂 "Inspired by", "our best version of..." i sl. ☺️ Evo, imam jedan slučajno dobiven ostatak "inspired by Slonić Kenzo" koji mi služi u kupaoni 😃 Moram reći da je vrlo lijepo urađen 😇 (ali zaista)
2020 10 06
> jelena693: > oni koji prodaju kopije pod original kupuju prazne kutije, čak na ebayu ima replika kutija raznih brendova i fejk certifikata za dizajnerske stvari. netko bi pomislio da kupuje pravo, a zapravo je kopija u original pakiranju Opreza nikad dosta i jednostavno je nemoguće znati u nekim slučajevima. Također, oprez prilikom kupovine originala (kad to zaista jesu) koje prodavač nikad nije otvorio da vidi stanje tekućine i sl, dakle "kutija u celofanu, nikad korišten/otvaran", zato što nekad parfemi naprosto ispare i nedostaje xy ml tekućine, od samog stajanja. Ispare jednako i u splash bočicama. Mirisi su vrlo osjetljiva vrsta robe i rizik uvijek postoji prilikom kupovine. No, najviše zamjeram onima koji ciljano varaju ljude, dok imam razumijevanja za nekog tko zaista ne zna što ima u rukama, a želi prodati. Ne razumiju se svi duboko u parfeme, kao i u razne druge stvari, no ciljane prevare i muljaže trebalo bi drakonski kažnjavati - kad je to moguće. Na jednoj stranici prodavali su se očigledni fejk parfemi od po 40 i 50 eura, s tim da osoba nije naglasila da je riječ o kopijama. Kao i primjerice "original" Ray Ban naočale za 150kn (više komada, dakle ne jedan iz osobne kolekcije, nego manji-veći lager robe), sve sa certifikatom itd. - nemoguće. Jeste da je do kupca, ali onaj minimum koji prodavač mora napraviti jest da naglasi da je nešto fejk ili da u krajnjoj liniji nije siguran. Koliko sam razumjela, ovdje se ne smiju prodavati kopije? Ako i je tako, još uvijek ih ima u ponudama.
2020 10 06
Ovdje se uredno prodaju kutije original proizvoda, bočice, razne ambalaže, dust bagovi pa i certifikati :@ Ne znam što administratori čekaju s brisanjem takvih oglasa? Što se mene tiče - vlasnike istih mogu i blokirati. Isključiva svrha prodaje tih artikala je lakša i skuplja prevara... Muda pod bubrege, ali s certifikatom :|
2020 10 06