Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IDEJE ZA PROMJENE NA STRANICI

Bok 😊 Evo teme gdje mozete pisati svoje savjete za promjene na stranici. Ideje, bilo sto. Zajedno mozemo poboljšati stranicu i uciniti je boljom za sve. 1. Moja ideja je da se UKLONI opcija prodano. Bolje je odmah prodani artikl obrisati. Tako ne radimo "guzvu" na stranici i sve je preglednije. Pisite svoje ideje, mozda se adminkama svidi 🥰
2020 10 07
Da, odmah brisati...neki ne brišu ...i brisati teme koje više nisu aktualne..
2020 10 08
Artikl kad se proda se ne treba brisati dok ne dođe do kupca. Tek kad kupac preuzme onda brisanje
2020 10 08
https❓/www.google.com/amp/s/www.netokracija.com/moje-krpice-81693/amp Ovo je članak od prije 6 godina u kojem cura opisuje što joj se svidjelo na ovoj stranici i što nije, a sve te zamjerke i minusi koje je navela stoje i dan danas. Milijun puta smo predlagali promjene, korisnice imaju super ideje i mislim da bi zapravo bilo tko bolje vodio stranicu, ali se ništa ne realizira, niti će. I znam da sam uvijek pesimistična po forumu, ali jednako su te adminke kojima bi se ideje možda i svidjele korisne k'o lanjski snijeg. A tvrdi se da stara ekipa zajedno s novim adminima "sastanči" (već par mjeseci), pohvala za njihov neprimjetni napredak
2020 10 08
Ja bih da se urede kategorije jer ima smiješnih naziva, a nema ništa konkretno za npr sportsku odjeću. Da se automatski brišu oglasi stari preko godinu dana i da se deaktiviraju profili neaktivnih korisnika uz mogućnost ponovne aktivacije ako se netko želi vratiti. Opcija za prijavu nedozvoljenih oglasa, da postoji gumbić na svakom oglasu da se lakše prijavi nedozvoljeno. Bilo bi super da postoji mobilna aplikacija. Meni se čini da vlasnici stranice ne žele uložiti više novca u programiranje same stranice, zato se i ne mijenja nešto puno
2020 10 08
ne vjerujem u pomak na bolje ali opcija za prijavu nedozvoljenih oglasa mi se jakojakojako sviđa x-) da ne moram stalno kopirati linkove već da samo drmnem tipkicu i ta-daaaaaa x-)
2020 10 08
Po meni bi se trebali prodani oglasi spremat u posebnu kategoriju automatski, pa da ih vlasnik briše iz rublike prodano kad dođu do kupca. Tako je na njuškalu, to je ok. Nije u ponudi, ali postoji da se pogleda akonima potreba.
2020 10 08
A zasto jos uvijek ne postoji aplikacija, nije mi jasno. Njuskalo ima svoju aplikaciju, zasto krpice nemaju? Kazete da ne zele uloziti vise novca.... ne znam. svi danas imaju aplikaciju, a sajt je zacudjujuce spor. Oznacavanje proizvoda sa" prodano" ima svoju funkciju, naime ostali potencijalni kupci vide da je nesto prodano i to im daje motivaciju. Markentiski trik.
2020 10 08
> Anja536: > A zasto jos uvijek ne postoji aplikacija, nije mi jasno. Njuskalo ima svoju aplikaciju, zasto krpice nemaju? Kazete da ne zele uloziti vise novca.... ne znam. svi danas imaju aplikaciju, a sajt je zacudjujuce spor. Oznacavanje proizvoda sa" prodano" ima svoju funkciju, naime ostali potencijalni kupci vide da je nesto prodano i to im daje motivaciju. Markentiski trik. Njuskalo ipak ima više korisnika, plaćenih oglasa i češće se kupuje promocija vlastitih oglasa pa vjerujem da zarađuju puno više i mogu uložiti više u izradu aplikacije i kvalitetne web stranice
2020 10 08
Istina je da imaju puno vise korisnika samim tim sto imaju i puno vise razlicitih proizvoda i kategorija, ali za odjecu ima puno manje pregleda nego ovdje jer je ovaj sajt specijaliziran samo za tu kategoriju. Ne bih rekla da nema novca za aplikaciju. Sad bih trebala traziti broj korisnika,koji trenutno ne znam, no sigurna sam da ima dosta onih s manje korinika koji imaju aplikciju. Negdje pise broj korisnika, nisam obracala paznju ,potrazit tcu.
2020 10 08
Evo sad citam i da broj prodanih artikala utjece na popularnost nekog korisnika, mozete li reci nesto i o tome ?
2020 10 08
Meni bi bilo logičnije da na početnoj stranici, umjesto najpopularnijih oglasa koji me ne zanimaju, budu najnoviji artikli ljudi koje pratim, kao na Depopu. Općenito, ovo praćenje prodavača ovdje mi nema nekog prevelikog smisla...
2020 10 08
1.Smeta li vas kad otvorite neku temu...npr.Profil sa plus size veličinama..i onda imate jako puno stranica...od toga je pola već prodano ili nije aktualno..i stoji godinama...niko ne briše... 2. Stvari koje su na nečijem profilu starije od godinu dana...nitko se ne prijavljuje na tom profilu..znači..deaktivirati ..brisati dučan...
2020 10 09
A što se tiče marketinškog trika da stoji prodano...ne slažem se...povratne su znak da ste puno toga prodali...
2020 10 09
uh....bit će dobro ako uopće eliminiraju artikle s krivim tagovima (koji stvaraju najveću gužvu, onemogućuju pretraživanje odnosno nakon par artikala odustaneš od pregledavanja jer ti ode sto sati. zato većinom prodajem, rijeđe kupujem), a kamoli išta drugo. al oke, strpljen-spašen
2020 10 09
1 2