Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje pouzecem

Od kada se i kutija računa u poštarinu? Još ako se to s kupcem ne dogovori.....
2020 10 14
> matera1985: > > Vukovar20: > > > gitadevi: > > > > Vukovar20: > > > > Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. > > > > Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :) > > > Ma koju ste vi to težinu slali?! Ja sam poslala pouzećem knjigu od 500 stranica , s otkupninom od 120 kn , sve zajedno je došlo malo iznad 150. > > Slala sam jaknu, i bila je mala kutija u pitanju. > > Kutija je naplacena 12kn ostalo postarina > onda nije poštarina 46, kuna, nego 34. ne možete cijenu kutije uračunati u poštarinu. Ali isto tako sam prvi puta slala i nisam znala da se kutija naplacuje. I ja sam kao posiljatelj platila postarinu da je kupac platio bilo bi skuplje. To je ono sto sam ja zapravo htjela reci.
2020 10 14
pa meni je nekako normalno da se kutija ne naplacuje kupcu, ja fino kuci spakiram napisem i adresu i sve... ovo mi je bzvz da moram placat kutiju, tako mogu jos platit i gorivo do pošte...
2020 10 14
> Kiki1967: > pa meni je nekako normalno da se kutija ne naplacuje kupcu, ja fino kuci spakiram napisem i adresu i sve... ovo mi je bzvz da moram placat kutiju, tako mogu jos platit i gorivo do pošte... Da u pravu ste ali onaj tko prvi put salje to ne zna, ja isto nisam znala da ce mi kutiju naplatit 12kn. Eto sad znam da drugi put kod kuce pakiram u kutiju :)
2020 10 14
Nedavno sam slala pouzećem. I da, poštarina je bezobrazno visoka. I, kako su me obavijestili, više ne primaju kod kuće zapakirane pakete (zapakirala sam ga ja doma dobro, ali nije prošlo). Mora se uzeti njihova kutija. I u tom mi je slučaju jasno da ide u cijenu poštarine.
2020 10 16
nedavno sam i ja slala pouzecem bez problema su mi uzeli paket koji sam kuci sama upakirala, glavno je da vam na paket stane onaj papiric na kojem pise sve :)
2020 12 15
1 2