Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MaisonF, Guess fejkuša, muljatorica i osvetnička povratna!

:') :') Azop će ona upoznati. Hahahaha. S čime točno, ljubiteljice životinja?
2020 10 24
Moj komentar nije pokvaren nego istinit i zaslužen.
2020 10 24
Cekaj, jel ovde fali komentara ili? Ovo ne da je za blok, nego za dobro je istriskat prije bloka. Sta koga briga di je kupila i koliko je platila, ebay je pun kineskih laznjaka za par dolara. Meni se cini da je ona samo etiketu stavila na neke tamo znj hlace i to je to. Vjerojatno joj etiketa ostala od nekog Guess artikla sta je imala, jer mi se ovako na slike etiketa cini autenticna. Al samo etiketa. I jos se bahati. A najjace mi je pozivanje na njenih 6 suradnji 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ono, vrh vrhova. Ustrajte i trazite svoj novac natrag, ako triba razlijepite je po svim crnim listama i drustvenim mrezama.
2020 10 24
Fali jedan, nečiji gdje je ironično opisana originalnost ormara. Ne razumijem brisanje 😴 Ostalo je tu. Pozivanje na povratne kao da ih je u najmanju ruku 600, a ne 6. 😂
2020 10 24
MaisonF moj inbox je dostupan za narudžbe, ne pasivnu agresiju. Nemamo mi što raspravljati u porukama. Ako te što zanima, pitaj tu.
2020 10 24
> nefertiti111: > Cekaj, jel ovde fali komentara ili? > Ovo ne da je za blok, nego za dobro je istriskat prije bloka. > Sta koga briga di je kupila i koliko je platila, ebay je pun kineskih laznjaka za par dolara. Meni se cini da je ona samo etiketu stavila na neke tamo znj hlace i to je to. Vjerojatno joj etiketa ostala od nekog Guess artikla sta je imala, jer mi se ovako na slike etiketa cini autenticna. Al samo etiketa. > I jos se bahati. > A najjace mi je pozivanje na njenih 6 suradnji 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ > Ono, vrh vrhova. > Ustrajte i trazite svoj novac natrag, ako triba razlijepite je po svim crnim listama i drustvenim mrezama. Da točno to radi tako i sa hlačama..originalna je papirnata etiketa od neke jakne🤣..hoću da idemo dalje nakon ovoga
2020 10 24
Al iz laži u laž..strahota jedna..hlače je odmah makla kad sam napisala da je i tu nakeljila etiketu
2020 10 24
Molila bi info tko uređuje CL dokument, da ju stavi na popis sa podacima.
2020 10 24
Stavljena je i na fejs cl prvu..neka svi znaju što radi i kako da se ja žalim ebayu sto uvaljuje robu
2020 10 24
> NomadOrganic: > Molila bi info tko uređuje CL dokument, da ju stavi na popis sa podacima. Hvala🙂
2020 10 24
> ela1234: > Stvarno strasno. 🤦🏻‍♀️ Ovo u 10 godina ovdje ne dozivih😱
2020 10 25
1 2 3