Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijava profila ...pedofil????

U smrtnim kaznama nema logike ni gradacije. Nitko ne zaslužuje smrt.
2020 11 02
Pa perverznjak i pedofil imaju različita značenja zato što jesu doslovce različite stvari i ne, nije u redu na svoju ruku nekome prišiti etiketu čisto zato da bi više ljudi otvorilo temu i da bi sve zvučalo dramatičnije, bez obzira i da se stavi petnaest upitnika. I da se razumijemo, obje stvari su itekako odvratne, ali nisu iste, ne podrazumijevaju isto ponašanje i ne povlače iste posljedice.
2020 11 02
> blozo29: > U smrtnim kaznama nema logike ni gradacije. Nitko ne zaslužuje smrt. Takve izjave najcesce daju oni koji, hvala Bogu, nisu nikad iskusili nesto sto itekako opravdava i zasluzuje smrtnu kaznu. Ukoliko bas imate cvrst stav malo proguglajte sto su napravili ljudi koji su dobili smrtnu kaznu. Ima tu od serijskih ubojica, zvjerskih mucitelja odraslih i djece, ljudi koji su drugima nanosili neizmjernu bol....i koji se ni najmanje ne kaju radi toga. Malo je drugacije kad vidite svojim ocima slike i procitate tezinu zlocina. Najlakse se razbacivati pravima drugih, kad ta prava nemaju veze s krsenjem vasih prava ili prava vase obitelji. Nekako mislim da bi pjevali drugaciju pjesmu da takva osoba trajno i nepopravljivo osteti vas zivot. Offtopic, al kad je spomenuto vec, moram komentirat.
2020 11 02
https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2223886/pervertit-od-cure-trazio-sliku-u-badicu-reagirao-je-njen-brat-i-odusevio-internet A evo načina kako odreagirati na zahtjev s početka teme.
2020 11 02
> marija13: > https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2223886/pervertit-od-cure-trazio-sliku-u-badicu-reagirao-je-njen-brat-i-odusevio-internet > A evo načina kako odreagirati na zahtjev s početka teme. To je primjerena reakcija :D
2020 11 02
> nefertiti111: > > blozo29: > > U smrtnim kaznama nema logike ni gradacije. Nitko ne zaslužuje smrt. > Takve izjave najcesce daju oni koji, hvala Bogu, nisu nikad iskusili nesto sto itekako opravdava i zasluzuje smrtnu kaznu. Ukoliko bas imate cvrst stav malo proguglajte sto su napravili ljudi koji su dobili smrtnu kaznu. Ima tu od serijskih ubojica, zvjerskih mucitelja odraslih i djece, ljudi koji su drugima nanosili neizmjernu bol....i koji se ni najmanje ne kaju radi toga. > Malo je drugacije kad vidite svojim ocima slike i procitate tezinu zlocina. > Najlakse se razbacivati pravima drugih, kad ta prava nemaju veze s krsenjem vasih prava ili prava vase obitelji. > Nekako mislim da bi pjevali drugaciju pjesmu da takva osoba trajno i nepopravljivo osteti vas zivot. > Offtopic, al kad je spomenuto vec, moram komentirat. Offtopic, da, ali moram se složiti.
2020 11 02
> nefertiti111: > > blozo29: > > U smrtnim kaznama nema logike ni gradacije. Nitko ne zaslužuje smrt. > Takve izjave najcesce daju oni koji, hvala Bogu, nisu nikad iskusili nesto sto itekako opravdava i zasluzuje smrtnu kaznu. Ukoliko bas imate cvrst stav malo proguglajte sto su napravili ljudi koji su dobili smrtnu kaznu. Ima tu od serijskih ubojica, zvjerskih mucitelja odraslih i djece, ljudi koji su drugima nanosili neizmjernu bol....i koji se ni najmanje ne kaju radi toga. > Malo je drugacije kad vidite svojim ocima slike i procitate tezinu zlocina. > Najlakse se razbacivati pravima drugih, kad ta prava nemaju veze s krsenjem vasih prava ili prava vase obitelji. > Nekako mislim da bi pjevali drugaciju pjesmu da takva osoba trajno i nepopravljivo osteti vas zivot. > Offtopic, al kad je spomenuto vec, moram komentirat. Oprostite, ali sto Vi znate sto sam ja u zivotu prosla? Moj je stav i zivotna vrijednost da sam protiv ubijanja ljudi i nikakav zlocin, nacinjen meni ili drugima, nece opravdati smrt druge osobe. Kazna s druge strane, hoce. I upravo zbog zlocina koji je nacinjen nadamnom ne pjevam nikakve pjesme. I ta osoba koja mi i je nanijela zlocin, nije mi ostetila zivot nego me naucila da se borim za druge koji ne mogu sami. Vi sjedite i citate, ja dozivila i dalje ne bi nikoga ubila.
2020 11 02
Što ste točno doživjeli? I što je bilo s krivcem?
2020 11 02
Krivac je dobio zatvorsku kaznu. Uz ovakvu publiku ne pada mi na pamet iznosit detalje. Jos ce me pokusat uvjerit da nisam zrtva ja bila nego druga osoba.
2020 11 02
Ma nećemo to uraditi. Ne znam. Ja sam iz ratom pogođenog područja i poznavala sam osobno nekoliko žrtava rata. Te priče spadaju u trash horor filmove koliko su užasne. Klaonica je piknik naspram nekih. A svo to zlo nije nastalo zbog slučajnosti, nego namjernog zla u napadačima....koji su u tome uživali i nikad se nisu pokajali. Uostalom, nije ni važno, ionako je ovo tema o pedofilu koji to čak ni nije, lol. x-) Zar ne? Ne zamjerite. Složimo se da se ne slažemo.
2020 11 02
https://mojekrpice.hr/majaglisic-392103 Forsiranje slikanja i snimanja kako tajice stoje straga Preočit profil..
2022 03 18
1 2 3