Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Trendyol-factcool

Bokić! Jako mi se sviđaju neke stvarcice sa factcool stranice, marke trendyol, a pogotovo puloveri kojih ima po 100 i nesto sitno kn. Zanima me je li netko ovdje prisutan imao iskustva s ovom stranicom i markom? Kakva je roba? Velicine? Slikice su dobrodošle😊
2020 11 02
> patrisha_du: > Bokić! > Jako mi se sviđaju neke stvarcice sa factcool stranice, marke trendyol, a pogotovo puloveri kojih ima po 100 i nesto sitno kn. Zanima me je li netko ovdje prisutan imao iskustva s ovom stranicom i markom? Kakva je roba? Velicine? Slikice su dobrodošle😊 Ja sam ljetos naručila dvije haljine ispod 100kn svaka, pamučne, za na plažu, ali na kraju su bile i za na kavu i na ručak i za izlazak... Ugodno sam se iznenadila kvalitetom, nakon pranja nisu se uništile, nisu isplai konci niti su postale mucaste. Obje su bile pamučne s elastinom i valjda nekim poliesterskim vlaknom jer se nisu gužvale. E da, naručila sam i badić crvene boje, došao mi je identičan opisanom, iste boje kao na fotografiji. Veličine su bile najnormalnije, nije bilo straha da će doći tri broja premalo!
2020 11 02
> patrisha_du: > Bokić! > Jako mi se sviđaju neke stvarcice sa factcool stranice, marke trendyol, a pogotovo puloveri kojih ima po 100 i nesto sitno kn. Zanima me je li netko ovdje prisutan imao iskustva s ovom stranicom i markom? Kakva je roba? Velicine? Slikice su dobrodošle😊 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4ac13b056977d2522f83455b92e1d169.jpg)
2020 11 02
> patrisha_du: > Bokić! > Jako mi se sviđaju neke stvarcice sa factcool stranice, marke trendyol, a pogotovo puloveri kojih ima po 100 i nesto sitno kn. Zanima me je li netko ovdje prisutan imao iskustva s ovom stranicom i markom? Kakva je roba? Velicine? Slikice su dobrodošle😊 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e35d8f25977ebb2c44127ac36d99bbdd.jpg)
2020 11 02
Naručila jaknu zimsku, malo duže čekala, ali sve stiglo i ok..
2020 11 02
> petra157: > > patrisha_du: > > Bokić! > > Jako mi se sviđaju neke stvarcice sa factcool stranice, marke trendyol, a pogotovo puloveri kojih ima po 100 i nesto sitno kn. Zanima me je li netko ovdje prisutan imao iskustva s ovom stranicom i markom? Kakva je roba? Velicine? Slikice su dobrodošle😊 > Ja sam ljetos naručila dvije haljine ispod 100kn svaka, pamučne, za na plažu, ali na kraju su bile i za na kavu i na ručak i za izlazak... > Ugodno sam se iznenadila kvalitetom, nakon pranja nisu se uništile, nisu isplai konci niti su postale mucaste. Obje su bile pamučne s elastinom i valjda nekim poliesterskim vlaknom jer se nisu gužvale. > E da, naručila sam i badić crvene boje, došao mi je identičan opisanom, iste boje kao na fotografiji. > Veličine su bile najnormalnije, nije bilo straha da će doći tri broja premalo! Puno hvala na odgovoru. Drago mi je da je sve stiglo kako treba. Dali ste mi vjetar u leđa da i ja nešto kupim🥰
2020 11 03
> Majalike: > Naručila jaknu zimsku, malo duže čekala, ali sve stiglo i ok.. Hvala na odgovoru!🥰
2020 11 03
Ljetos sam kupila traperice za male novce, koje su brzo stigle i prezadovoljna sam. Velicina je realna.
2020 11 03
> Laresa: > Ljetos sam kupila traperice za male novce, koje su brzo stigle i prezadovoljna sam. Velicina je realna. Hvala puno!!🥰
2020 11 06