Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Baš samo meni ili ??

Pozdrav, samo bih se javno požalila na brisanje oglasa sa odredenim stvarima ,dok oglasi s istom ponudom stoje danima , a oglaseni su prije mene,tu ne mislim na one prastare vec prije cca desetak dana .Nije mi krivo ako nisam dobro napisala ili objavila sto nije u skladu s pravilima krpica,ali ipak pravila nisu za sve ista i to mi smeta . 😏😏😏😏
2020 11 15
Meni isto neki dan pobrisan oglas gdje je sjajilo za usne...nije mi jasno zasto, sve je prema pravilima, nema lažnih tagova ni nista...ja sam ponovila oglas pa ćemo vidjeti jer stvarno nisam nasla ikakav razlog da bi mogao biti obrisan... Ali inace, ako artikli nisu prema pravilima brisu se, a postoji i tema na forumu gdje se mogu prijaviti tudji koji nisu po pravilima pa budu obrisani...mislim da ipak neki promaknu, pogotovo ako su stariji...
2020 11 15
Slazem se u potpunosti sa Vama, sve stoji, evo meni je recimo najgluplje pravilo ikad na MK to sta prva slika artikla ne smije biti slika sa interneta.. Evo primjera zasto, danima sam prodavala jedan artikl i nikako ga prodati, i odlucim staviti prvu sliku s interneta i opa prodam ga taj isti dan! Meni jedino smeta kad korisnice stave samo sliku s neta bez svojih slika pa moramo dodatno traziti slike itd, al ne razumijem zasto im smeta ako uz prvu sliku s neta stavimo i ostale svoje fotke od artikla. Al vidim da vecina ne postuje to pravilo pa zasto bi morala i ja, ako tako brze prodam, ipak nam je to svima cilj, zar ne?
2020 11 15
Vise razlicitih situacija je bilo,sada zadnje je da poklanjam lino lentice uz kupnju djecje odjece i obuce ,dok neka korisnica prodaje iste vec par dana ,i meni isti dan obrisano, a njoj stoji i dalje ,ja necu prijavljivat nikog ,jer to nije moja duznost niti me nije briga ,a ako su moj oglas obrisali mogi bi i druge s istoim artiklom.
2020 11 16
> iIvan007: > Vise razlicitih situacija je bilo,sada zadnje je da poklanjam lino lentice uz kupnju djecje odjece i obuce ,dok neka korisnica prodaje iste vec par dana ,i meni isti dan obrisano, a njoj stoji i dalje ,ja necu prijavljivat nikog ,jer to nije moja duznost niti me nije briga ,a ako su moj oglas obrisali mogi bi i druge s istoim artiklom. Evo primjer ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4d7fdcc4d27e06d273df59c65e02bab4.jpg)
2020 11 16
cijela stranica je iovako u raspadu, mislim da se ni adminima vise neda nista gledat, tu i tamo sta uhvate obrisu reda radi :') :') ne mogu otvoriti niti uci u pola toga, al glavno da imaju reklame koje iskacu 24/7
2020 11 16
> Froglina: > ne mogu otvoriti niti uci u pola toga, al glavno da imaju reklame koje iskacu 24/7 Daa, jedino što se promijenilo na stranici je da sad oglasi iskaču preko cijelog zaslona i moraju se posebno zatvarati. Čestitke onima koji su zaduženi za tehnikalije, ako već nisu kompetentni za tehničke poteškoće na stranici, bar su naučili kako se stavi oglas preko cijelog ekrana 🥳
2020 11 16
Slike s neta općenito nisu naše vlasništvo i s tim treba biti oprezan ako su upotrebljene za bilo što. Nedavno je moja kolegica na poslu dobila opomenu od jedne institucije, jer je upotrijebila jednu njihovu sliku za neke svoje materijale. Samo je trebala navesti adresu slike, tj. izvor s kojeg je slika preuzeta i tada bi sve bilo u redu. Čini se skroz bezazleno, ali nije. Ovo je javna stranica i slike iz oglasa su svima dostupne. Dosta ljudi na to ne obraća pažnju, ne zna, a ako i znaju idu na svoj vlastiti rizik i služe se s tuđim slikama. Ne kritiziram zaista nikoga, ovo je samo savjet kako izbjeći nepotrebne neugodnosti.
2020 11 16
Slazem se u potpunost ,nikad nisam stavljala slike s neta na prvu dliku i nije u tome problem ,niti krivo tagigala ,ovaj puta sam stavila da uz kupnju djecjih stvari poklanjam po 2kg lentica za kakendar dok druge prodaju vec mjesec dana i nije im maknut oglas pa mi bude krivo i tako svaki puta ,lp> Eisen77: > Slike s neta općenito nisu naše vlasništvo i s tim treba biti oprezan ako su upotrebljene za bilo što. > Nedavno je moja kolegica na poslu dobila opomenu od jedne institucije, jer je upotrijebila jednu njihovu sliku za neke svoje materijale. Samo je trebala navesti adresu slike, tj. izvor s kojeg je slika preuzeta i tada bi sve bilo u redu. Čini se skroz bezazleno, ali nije. > Ovo je javna stranica i slike iz oglasa su svima dostupne. Dosta ljudi na to ne obraća pažnju, ne zna, a ako i znaju idu na svoj vlastiti rizik i služe se s tuđim slikama. > Ne kritiziram zaista nikoga, ovo je samo savjet kako izbjeći nepotrebne neugodnosti.
2020 11 16
Korištenje tuđih slika s neta je UTUŽIVO i zbog toga je zabranjeno.
2020 11 16
Bespotrebno se opterećuje administrator koji stalno iznova i iznova mora brisati fotografije s interneta, admin briše, pojedinci stavljaju i tako stalno- a to ako može Pero, mogu i ja i nije neko pravilo koje bismo trebali slijediti- jer se tako stranica može samo ugasiti (a ne napredovati)
2020 11 16
Meni se nikad nije desilo da mi artikl bude obrisan 🤔 mozda stvarno krsite neko pravilo jer ne vjerujem da idu za bezveze brisat random oglase. Moguce samo da im neki koji bi isto trebali biti brisani jednostavno promaknu
2020 11 16
> ProdajaOdjece7: > Meni isto neki dan pobrisan oglas gdje je sjajilo za usne...nije mi jasno zasto, sve je prema pravilima, nema lažnih tagova ni nista...ja sam ponovila oglas pa ćemo vidjeti jer stvarno nisam nasla ikakav razlog da bi mogao biti obrisan... > Ali inace, ako artikli nisu prema pravilima brisu se, a postoji i tema na forumu gdje se mogu prijaviti tudji koji nisu po pravilima pa budu obrisani...mislim da ipak neki promaknu, pogotovo ako su stariji... https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11518514/avon-true-colour-sjajilo-za-usne ako mislite na ovo sjajilo jedino što bi vam moglo biti razlog brisanja su materijali koje ste naveli: "sjaj za usne" što bi trebalo ići u tagove jer nema veze s materijalom
2020 11 17
> Admin2nd: > Korištenje tuđih slika s neta je UTUŽIVO i zbog toga je zabranjeno. Zar nije bilo da je dopušteno stavljati ih ali samo da ne smiju biti baš prva slika? :češkamglavu: > lovefashion27: > > ProdajaOdjece7: > > Meni isto neki dan pobrisan oglas gdje je sjajilo za usne...nije mi jasno zasto, sve je prema pravilima, nema lažnih tagova ni nista...ja sam ponovila oglas pa ćemo vidjeti jer stvarno nisam nasla ikakav razlog da bi mogao biti obrisan... > > Ali inace, ako artikli nisu prema pravilima brisu se, a postoji i tema na forumu gdje se mogu prijaviti tudji koji nisu po pravilima pa budu obrisani...mislim da ipak neki promaknu, pogotovo ako su stariji... > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11518514/avon-true-colour-sjajilo-za-usne > ako mislite na ovo sjajilo jedino što bi vam moglo biti razlog brisanja su materijali koje ste naveli: "sjaj za usne" što bi trebalo ići u tagove jer nema veze s materijalom Ma nije to. :/ Prebanalno je.
2020 11 17
> Uljeshura: > > Admin2nd: > > Korištenje tuđih slika s neta je UTUŽIVO i zbog toga je zabranjeno. > Zar nije bilo da je dopušteno stavljati ih ali samo da ne smiju biti baš prva slika? :češkamglavu: > > lovefashion27: > > > ProdajaOdjece7: > > > Meni isto neki dan pobrisan oglas gdje je sjajilo za usne...nije mi jasno zasto, sve je prema pravilima, nema lažnih tagova ni nista...ja sam ponovila oglas pa ćemo vidjeti jer stvarno nisam nasla ikakav razlog da bi mogao biti obrisan... > > > Ali inace, ako artikli nisu prema pravilima brisu se, a postoji i tema na forumu gdje se mogu prijaviti tudji koji nisu po pravilima pa budu obrisani...mislim da ipak neki promaknu, pogotovo ako su stariji... > > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11518514/avon-true-colour-sjajilo-za-usne > > ako mislite na ovo sjajilo jedino što bi vam moglo biti razlog brisanja su materijali koje ste naveli: "sjaj za usne" što bi trebalo ići u tagove jer nema veze s materijalom > Ma nije to. :/ Prebanalno je. brisani su već oglasi radi takvih stvari vjerujte mi
2020 11 17
1 2