Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Endokrinolog Zagreb PRIVATNO - štitnjača

Molim ako tko ima dobro iskustvo u Zagrebu, privatne poliklinike, a da nije preskupo. Imam problem sa štitnjačom, ali budući da je situacija s koronom kakva je, nema druge nego otići negdje po mišljenje. Do sad sam bila na Vuk Vrhovcu i nisam baš bila zadovoljna. Trebam pregled i liječnika koji je zaista zainteresiran za moj slučaj, koji će slušati simptome itd. Hvala unaprijed
2020 11 23
Moj prijedlog je poliklinika ProNatal kod Cibone, idem tamo vec godinama. Kod mene nije stitnjaca u pitanju vec hipofiza ali nakon sto sam bila frustrirana vec duzim tumbanjem po zdravstvenom sustavu doktorica Goldoni u ProNatalu me je saslusala i odmah a prvom pregledu skuzila sto nije u redu, potvrdila testovima i napokon sam odahnula. Zato vec godinama na sve kontrole idem samo kod nje i stvarno sam zadovoljna.
2020 11 26
Definitivno, bez atoma dileme: POLIKLINIKA PERIĆ - STANIČIĆ https://www.poliklinika-ps.hr/ Adresa: Ulica grada Mainza 11, Zagreb Telefon: 01 5525 636 Mob: 097 7802 801 e-mail: [email protected] Radno vrijeme: pon – pet: 8 – 20
2020 11 26
Hvala hvala za preporuke!! :) ;)
2020 11 27