Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Split - ortodoncija

Pozdrav svima! S obzirom na mučnu i izazovnu 2020 godinu, kao novogodišnju želju odlučila sam konačno učiniti nešto za sebe i ispravit svoje zube! Čitala sam o invisalignu kao načinu ispravljanja te o standardnim bravicama no moram priznati da više naginjem ovom prvom. Zato želim čuti vaša iskustva te generalno mišljenje o samom terapijskom procesu. Prednosti ili mane? Cijena? Kako ste bile zadovoljne samim tretmanom, koliko dugo je trajala vaša terapija?Jesu li vam se zubi vratili na staro? Kojeg ortodonta preporučate na području grada Splita? Ima li itko iskustva sa dr. Davidom Raičkovićem? Sve me zanima!
2020 12 12
Pratim! Također me zanima Invisalign.
2020 12 12
A valjda će nam se javiti netko s iskustvom, ili barem preporukom za ortodonta u Splitu!
2020 12 12
Ordinacija Trogrlić, a za ortodonciju i aparatiće, odnosno invisalign - doktor Tomislav Trogrlić. Više članova obitelji su mi njihovi pacijenti i prezadovoljni su, tako da sve preporuke.👍🏻
2020 12 12
Trogrlić na Mejama? Bila sam prije kod njih pa su mi postali malo preskupi 😅 > PetraB19: > Ordinacija Trogrlić, a za ortodonciju i aparatiće, odnosno invisalign - doktor Tomislav Trogrlić. Više članova obitelji su mi njihovi pacijenti i prezadovoljni su, tako da sve preporuke.👍🏻
2020 12 12
Da, na Mejama... Ne znam kako se cijene krecu kod drugih, ali mislim da Vam je to sve li-la cjenovno kod ovih poznatijih...
2020 12 13
Nosila sam standardne bravice i toplo preporucujem doktoricu Andreu Mitar Novosel Prezadovoljna sam kako sada izgledaju moji zubi, a moram rec kako su mi i zubi i sam zagriz bili katastrofa Nisu se vratili ni malo, ali retainer nosim svaku vecer
2020 12 13
Novosel je odlicna i nije gramziva. Meni je ustedjela 10 tisuca kuna jer su mi u jednoj drugoj ordinaciji htjeli stavljati nepotrebni puni aparat na obe celjusti samo da mi izvuku novce. Rezultati su odlicni.
2020 12 15
Hvala vam cure što ste podijelile svoja iskustva! U krajnjoj liniji mogu barem otići na inicijalni pregled da vidim što svaki od navedenih doktora kaže, valjda ću onda biti nešto pametnija. Premda me još uvijek privlači invisalign bez obzira na nešto veću početnu cijenu, a dr Raičković s tim sistemom ima najviše iskustva u cijeloj RH, pa i šire.
2020 12 15