Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Parni cistac

Bok, zelim kupiti mami za poklon pa trebam preporuku. Vileda ili neki drugi? Sad mu je neka ok cijena u kauflandu. Ako jos kome treba i ako ga jos imaju. Funkcioniraju li svi ti nastavci za tkanine, prozore i sl. sto pojedini modeli imaju? Nasla sam i ovaj na super akciji, https://pevex.hr/cistac-parni-rovus-nano-za-podove-8901-b3-341230.html Na sto jos da pazim? Ne bih narucivala jer mi nece stici na vrijeme pa da mi ne predlazete neke online.. Sto mislite? Hvala! 😊
2020 12 18
Bok, Mama mi ima puno skuplji. Sa nastavcima, uzasno jak, jedan od najboljih.. Prije toga je imala neki sa TopShop-a, taj skuplja prasinu vec dugo... Nazalost nijedan nije tako dobar. Ovaj mocniji bi trebao bez problema ukloniti naslage kamenca a on to ne radi lako bez obzira na temperaturu i nastavke koji koristi; opet je potrebna mehanicka sila odnosno trljanje kako bi sve otislo. Tako da opcenito ne podrzavam ovaj stroj, nije to to dok mehanicki i/ili kemijski ne priones na posao.. Nazalost. Malo bolje ispere fugne u kuhinji i opcenito masnocu ali nista specijalno sto ne bi mogla rucno. Po meni je to bacen novac bez obzira koji kupili.
2020 12 19
Ja sam prije par godina kupila najobicniji mali parni cistac (plodine, kaufland, ne sjecam se tocno) i super mi je za namjestaj i auto. Prozore i opcenito stakla nisam nikac cistila s njim jer mi se cinilo da bi bilo previse petljanja 👀 a sav tapecirani namjestaj redovito cistim s njim, samo parom ili u kombinaciji s vanishom i super mi je, mogu se oprati fleke i opcenito osvjeziti tapeciring bez problema. U autu mi isto sluzi super, i na sjedalima i na onom dijelu ispod gumenih otiraca. Isto tako sam s njim “cistila” kozni tepih i nije mu nista bilo iako sam se malo bojala rekcije prave koze na paru visoke temperature Kuhinju i kupaonicu nisam nikad cistila s njim, samo namjestaj, sluzi mi i za “peglanje” vunenih kaputa i slicnog...
2020 12 19