Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ZAŠTO "NAPADNUTE"KRPIČARKE IMAJU POTREBU ULAZIT SAVEZNICAMA U INBOKSE...

Kod mene je cesto bilo van kupnje i prodaje o lopovima ovdje....cesto su prepiske bile do dugo u noc,...simultano forum inbox ,to je rezultiralo naravno padom prevarantice !!!znale smo se dotaknuti politike gospodarstva svega je tu bilo ...no ne sjecam se ni jednog glupog upada zbog nekih štraca.jedna draga dugogodišnja krpicarka je znala samnom podijeliti neke savjete o cvijeću vrtu ,bas ugodno časkanje .dakle kod mene samo duboka voda ,”plicaka”njente
2021 01 10
> Danijela707: > > katarinamartina: > > @Danijela707. ko je tebe jutio upadanjem u inbox? >:( :') > reć ću ti u povjerenju- Kim Kardashian se dojadilo naslikavat s rodbinon i filerima, otvorila profil ovdje jer traži fejk torbice i iskrene prodavačice(pa se nemojte iznenadit ako vam postavi upit koliko vam šta košta u eurima)ali žene joj zavide pa mi u inboks laje protiv korisnica koje smatraju da je ona nekome plićak, a htjela bi biti voda duboka. Eto, sad mi je lakše kad se pojadah:) Gaćica oli alegorija, nima veze, puno me drago da si se pojadala. :)
2021 01 10
> Sanja8888: > Kod mene je cesto bilo van kupnje i prodaje o lopovima ovdje....cesto su prepiske bile do dugo u noc,...simultano forum inbox ,to je rezultiralo naravno padom prevarantice !!!znale smo se dotaknuti politike gospodarstva svega je tu bilo ...no ne sjecam se ni jednog glupog upada zbog nekih štraca.jedna draga dugogodišnja krpicarka je znala samnom podijeliti neke savjete o cvijeću vrtu ,bas ugodno časkanje .dakle kod mene samo duboka voda ,”plicaka”njente super da je tako. A evo ću i javno pohvalit KM jer njen dalmatinski napreduje iz teme u temu:)
2021 01 10
Jednom se ženski dio razreda podijelio u dva dijela, pravi rat, međusobno nisu razgovarale cure, svetile se jedne drugoj, pisale osvetnička pisma, zvonile na vrata vrbovati prijateljice u svoj tim (jel, nije bilo mobitela). Pisalo se i Lastanu. Bile smo 4. razred. Ako si pokušao biti po strani, to je bilo gotovo nemoguće. Ako si bio živ i disao i bio žensko u tom razredu, morao si odabrati. Za mene noćna mora. Odmor, družim se s A razredom. Želim da storija što prije završi. Ali storija ne završava već se komplicira....jer se proteže do danas.......ženska logika je nađi saveznice, zajedno smo jače, kad si mala Sanja onda ne znaš da sama možeš u bitku....eto nek se javi barem jedna krpičarka koja je pozvala drugu da dođe na temu malo držat stranu.....jedna iskrena i ja ću biti zadovoljna...
2021 01 10
> sanjaurban: > Jednom se ženski dio razreda podijelio u dva dijela, pravi rat, međusobno nisu razgovarale cure, svetile se jedne drugoj, pisale osvetnička pisma, zvonile na vrata vrbovati prijateljice u svoj tim (jel, nije bilo mobitela). Pisalo se i Lastanu. Bile smo 4. razred. Ako si pokušao biti po strani, to je bilo gotovo nemoguće. Ako si bio živ i disao i bio žensko u tom razredu, morao si odabrati. Za mene noćna mora. Odmor, družim se s A razredom. Želim da storija što prije završi. Ali storija ne završava već se komplicira....jer se proteže do danas.......ženska logika je nađi saveznice, zajedno smo jače, kad si mala Sanja onda ne znaš da sama možeš u bitku....eto nek se javi barem jedna krpičarka koja je pozvala drugu da dođe na temu malo držat stranu.....jedna iskrena i ja ću biti zadovoljna... do danas????aj, baš me zanima...je, to bi bilo interesantno i hrabro...sumnjam da hoće, ali ajde...:)
2021 01 10
> Danijela707: > > sanjaurban: > > Jednom se ženski dio razreda podijelio u dva dijela, pravi rat, međusobno nisu razgovarale cure, svetile se jedne drugoj, pisale osvetnička pisma, zvonile na vrata vrbovati prijateljice u svoj tim (jel, nije bilo mobitela). Pisalo se i Lastanu. Bile smo 4. razred. Ako si pokušao biti po strani, to je bilo gotovo nemoguće. Ako si bio živ i disao i bio žensko u tom razredu, morao si odabrati. Za mene noćna mora. Odmor, družim se s A razredom. Želim da storija što prije završi. Ali storija ne završava već se komplicira....jer se proteže do danas.......ženska logika je nađi saveznice, zajedno smo jače, kad si mala Sanja onda ne znaš da sama možeš u bitku....eto nek se javi barem jedna krpičarka koja je pozvala drugu da dođe na temu malo držat stranu.....jedna iskrena i ja ću biti zadovoljna... > do danas????aj, baš me zanima...je, to bi bilo interesantno i hrabro...sumnjam da hoće, ali ajde...:) eee, danas, u puno suptilnijem obliku, al ne triba zorno pojašnjavat kad postoje Tri nonice.....
2021 01 10
> sanjaurban: > Jednom se ženski dio razreda podijelio u dva dijela, pravi rat, međusobno nisu razgovarale cure, svetile se jedne drugoj, pisale osvetnička pisma, zvonile na vrata vrbovati prijateljice u svoj tim (jel, nije bilo mobitela). Pisalo se i Lastanu. Bile smo 4. razred. Ako si pokušao biti po strani, to je bilo gotovo nemoguće. Ako si bio živ i disao i bio žensko u tom razredu, morao si odabrati. Za mene noćna mora. Odmor, družim se s A razredom. Želim da storija što prije završi. Ali storija ne završava već se komplicira....jer se proteže do danas.......ženska logika je nađi saveznice, zajedno smo jače, kad si mala Sanja onda ne znaš da sama možeš u bitku....eto nek se javi barem jedna krpičarka koja je pozvala drugu da dođe na temu malo držat stranu.....jedna iskrena i ja ću biti zadovoljna... Vjerovali ili ne istu situaciju sam i ja imala u 4 B razredu istu.i naravno sanja nije odabrala stranu jedina ...ali nastavak je bio najzanimljiviji .pomirile se one jel dvije AA kraljice pitale one mene poslije par dana ali naravno skupa jer su jače u dvije ,pa sta se ti praviš važna ,družiš se s dečkima ?prvo nisam znala sto bi rekla,jer oduvjek sam vise birala muško društvo kao mala ,živo djete curice su se igrale sa Barby lutakama a moje lutke su stajale do 13 u kutijama,bile su mi dva tj zanimljive (lutke jel)onda sam im rekla sto ih ide ,djecije i otvoreno ,glupe ste i ipopele ste mi se na vrh glave vec sa svojim prva A bolja od duge A.....druga svađa uslijedila vrlo brzo ,nitko u razredu vise nije birao stranu ,a nisu pricale cijelo jedno polugodište . I tako je skinuta vladavina naših AA ....
2021 01 10
A dali me netko zvao da dođem stat na njegovu stranu ,mislim da nije ,gotovo sam 100 % sigurna .,iskreno samoj mi to nikad nebi palo napamet:)
2021 01 10
> Danijela707: > > Sanja8888: > > Kod mene je cesto bilo van kupnje i prodaje o lopovima ovdje....cesto su prepiske bile do dugo u noc,...simultano forum inbox ,to je rezultiralo naravno padom prevarantice !!!znale smo se dotaknuti politike gospodarstva svega je tu bilo ...no ne sjecam se ni jednog glupog upada zbog nekih štraca.jedna draga dugogodišnja krpicarka je znala samnom podijeliti neke savjete o cvijeću vrtu ,bas ugodno časkanje .dakle kod mene samo duboka voda ,”plicaka”njente > super da je tako. A evo ću i javno pohvalit KM jer njen dalmatinski napreduje iz teme u temu:) Da, da, bit će da je bufonada. Ka da moran učit. :( :') :')
2021 01 11
Koliko god sam na krpicama, kad uđem u neku temu na forumu, treba mi vremena (nisam bas tako spora) da skuzim tko se međusobno zna i u kojoj su kombi. Bude jako zanimljivo kad se otvori neka nova tema, pa te 'suradnice' postanu 'nesuradnice' u novoj temi. Nekoliko puta sam stvarno vraćala nazad teme da se uvjerim da nisam zabrijala. Krpičarska telenovela.
2021 01 11
Jednostavno je, svemu je razlog i objašnjenje jedna jedina riječ - žene!
2021 01 11
> blozo29: > Koliko god sam na krpicama, kad uđem u neku temu na forumu, treba mi vremena (nisam bas tako spora) da skuzim tko se međusobno zna i u kojoj su kombi. Bude jako zanimljivo kad se otvori neka nova tema, pa te 'suradnice' postanu 'nesuradnice' u novoj temi. Nekoliko puta sam stvarno vraćala nazad teme da se uvjerim da nisam zabrijala. Krpičarska telenovela. ista stvar :') moram prvo malo premotati forum da shvatim 'ko je Marisol, 'ko Eden a 'ko Cruz p.s. da, da znam to su različite serije hahahahah iako je jedina prava telenovela za mene bila Corazon salvaje :") :')
2021 01 12
telenovele ne gledan ni na televiziji, pa mi valjda fali nužno iskustvo da ih pohvatan ovdje...možda da napravimo Teleforum, red prevare, red ucjene, puno osvete, malo nerazumijevanja, najviše primitivnosti, e da bi na kraju živjeli sretno do kraja života...
2021 01 12
Meni nitko nikad nije "upao" u inbox mimo suradnje,.potencijalne ili ostvarene. Valjda nisam nikome zanimljiva. ,:)
2021 01 12
1 2