Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ZAŠTO "NAPADNUTE"KRPIČARKE IMAJU POTREBU ULAZIT SAVEZNICAMA U INBOKSE...

sa opravdanjima i blaćenjem onih koji se razlikuju u mišljenju ili stavu? i da li te iste saveznice na nekoj drugoj temi mogu postati međusobne neprijateljice?
2021 01 09
haha, tema koju san uvik tila otvorit........iman u inboxu svačeg....ne znan da sad kopiran sve ovdi, oće to bit kul??
2021 01 09
> sanjaurban: > haha, tema koju san uvik tila otvorit........iman u inboxu svačeg....ne znan da sad kopiran sve ovdi, oće to bit kul?? Sigurno bi bilo kul, međutim što je s autorskim pravima:)?
2021 01 09
> Danijela707: > > sanjaurban: > > haha, tema koju san uvik tila otvorit........iman u inboxu svačeg....ne znan da sad kopiran sve ovdi, oće to bit kul?? > Sigurno bi bilo kul, međutim što je s autorskim pravima:)? vidin da se ona ne poštuju, blebetanja iz inboxa se ovdje svakodnevno kopiraju da bi se vratila cipela ili aljina s rupon
2021 01 09
ne znam o čemu je riječ ovo sa upadima u inbox, al' pratim temu - dosadno mi je x-) molim, nemojte mi to zamjeriti
2021 01 10
Odlicna tema!
2021 01 10
> sanjaurban: > haha, tema koju san uvik tila otvorit........iman u inboxu svačeg....ne znan da sad kopiran sve ovdi, oće to bit kul?? Oće, ajde ❤
2021 01 10
> sonja90: > > sanjaurban: > > haha, tema koju san uvik tila otvorit........iman u inboxu svačeg....ne znan da sad kopiran sve ovdi, oće to bit kul?? > Oće, ajde ❤ Pa i mi smo blebetale.....pa ne brzaj sa zaključcima!
2021 01 10
Pratim. Bilo bi najlogičnije da otvaračica teme predvodi kolo *razotkrivanja*. Inače nisam ziher koji je smisao ove teme, odnosno kome je pitanje postavljeno? Možemo li malo konkretnije?
2021 01 10
pitanje je postavljeno svima. Naime, često se po forumu vidi kako je neka upala nekoj u inbox, kukala, žalila se na one, ili na konkretno jednu-dvije, čije mišljenje je najčešće različito od njenog i od te osobe kojoj je upala. Čini se da to nije rijetkost, a mene zanima da li se toj osobi spremno okreću leđa na nekoj drugoj temi kad nemamo isto mišljenje? Također me zanima jeste li imale poriv (ako već niste upadale) i kome bi se obratile?razotkrivanje mi nije poanta teme, zanima me potreba da se ide u inboks te kako se odabire osoba kojoj ćemo upast jer čini se da nitko ne odabire krpičarku koja nas podržava, a ima samo 5 povratnih i relativno je rijetka na forumu. Uvijek su u igri neke prekaljenije forumašice...
2021 01 10
> sanjaurban: > > sonja90: > > > > Pa i mi smo blebetale.....pa ne brzaj sa zaključcima! Pa kakve veze ima? Prema svima sam iskrena i otvorena za svaku komunikaciju, dobro ne bas svima svima 🙈 Ne moramo se uvijek sloziti, i necemo, to ne znaci da cu napisano u inboxu siriti dalje ili vrijedjati i sl. Na osobnoj razini sigurno nista ne. Edit: osim ako doista netko pretjera s vrijedjanjem javno.
2021 01 10
Evo, Danijela707, odgovorit ću ti. Tijekom godina na MK i forumu, komunicirala sam s nekoliko korisnica, mimo kupoprodaje, koje su mi se uglavnom same javile. Nekima koje su "upale" nisam nikada ni odgovorila zbog nekog stava koji sam stekla s obzirom na forumske upise. S većinom se nisam baš uvijek i u svemu složila na temama, ali ne znam zašto i bih. Sa svima sam se najčešće složila oko stavova o prevarama i sličnim. Svjetonazorski već nešto manje, ali to ni u stvarnom životu ne očekujem, a kamoli virtualnom gdje pišemo *skriveni* iza svojih nickova. Osobno se ne sjećam kada sam prva "upala" pa odgovor na pitanje "odabira" ne mogu dati. Zapravo sjećam se da mi je trebao savjet vezan uz postupanje sa psom. Tada sam se obratila korisnici koja mi se činila znalicom po tom pitanju.
2021 01 10
> teehee: > Evo, Danijela707, odgovorit ću ti. Tijekom godina na MK i forumu, komunicirala sam s nekoliko korisnica, mimo kupoprodaje, koje su mi se uglavnom same javile. Nekima koje su "upale" nisam nikada ni odgovorila zbog nekog stava koji sam stekla s obzirom na forumske upise. S većinom se nisam baš uvijek i u svemu složila na temama, ali ne znam zašto i bih. Sa svima sam se najčešće složila oko stavova o prevarama i sličnim. Svjetonazorski već nešto manje, ali to ni u stvarnom životu ne očekujem, a kamoli virtualnom gdje pišemo *skriveni* iza svojih nickova. > Osobno se ne sjećam kada sam prva "upala" pa odgovor na pitanje "odabira" ne mogu dati. Zapravo sjećam se da mi je trebao savjet vezan uz postupanje sa psom. Tada sam se obratila korisnici koja mi se činila znalicom po tom pitanju. e, hvala! to me zanima...logično jest pitat nekog za savjet u inbox, no mislim da je broj upada tog tipa manji od broja invazija druge vrste... dalo se iščitati na par tema da one koje su "prijateljevale"po inboksu već na slijedećoj temi ratuju po forumu, pa me zanima je li taj upad trenutno traženje razumijevanja, ulizivanje, manipulacija ili možda zalog budućeg prijateljstva? Za ovo zadnje sam skeptična, no uvijek postoje izuzeci..:)
2021 01 10
@Danijela707. ko je tebe jutio upadanjem u inbox? >:( :')
2021 01 10
> katarinamartina: > @Danijela707. ko je tebe jutio upadanjem u inbox? >:( :') reć ću ti u povjerenju- Kim Kardashian se dojadilo naslikavat s rodbinon i filerima, otvorila profil ovdje jer traži fejk torbice i iskrene prodavačice(pa se nemojte iznenadit ako vam postavi upit koliko vam šta košta u eurima)ali žene joj zavide pa mi u inboks laje protiv korisnica koje smatraju da je ona nekome plićak, a htjela bi biti voda duboka. Eto, sad mi je lakše kad se pojadah:)
2021 01 10
1 2