Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zar se može tako brzo zaboraviti??

Ovim putem ću podsjetiti na tri teme koje sam uočila. Pozivam vas na sudjelovanje, kliknite na teme i vidjet će se o čemu se radi. Možda su moja očekivanja prevelika, ali budite i same iskrene: da je otvorena neka tema o prevari gdje bi se dio mogao naslađivati, a dio posvađati - bilo bi već 100 upisa na temu... Nisu svi u mogućnosti nešto poduzeti, ali ima vas koji možete. Vjerujem da vam sigurno nije nužno kupiti dva parfema sljedeći mjesec ili naručiti s neke tamo stranice 5 hlača, a u ormaru ih imate 10. Da skratim priču, kliknite pa vidite o čemu se radi: https://mojekrpice.hr/forum/t/272040/magnetici-donacija-za-obnovu-kuce Da se malo pokrenete, netko od vas i radi u nekoj firmi/uredu s nekoliko ljudi, može ponuditi prijateljima, rodbini i vrlo lako možete napraviti jednu zajedničku narudžbu. https://mojekrpice.hr/forum/t/271763/trebam-vasu-pomoc Prije kupnje, ponovno aktivirajte nekog od ukućana, prijateljica, itd. Pa čak i sami kupite nešto za nekoga, cijene su pristupačne. Pokušajte uplatiti za više stvari, a ne samo 15-20 kn. Treba i doći do tog Tiska/pošte s obzirom da su neke zgrade/kuće još ograđene i svi prolaze pokraj toga na vlastitu odgovornost. https://mojekrpice.hr/forum/t/272782/pomoc-kupnjom Ne vidim nešto povratnih kod ove gospođe. Zar se stvarno tako malo ljudi javlja?
2021 01 29
I još jedna stvar... Da se svaka od vas raspodjeli i izabere barem jednu osobu kojoj će se javiti i pitati kako joj može svojim sudjelovanje pomoći - bit će super. Nitko ne očekuje da jedna osoba pomogne svima i vjerujem da žene neće zamjeriti ako vide da im se neka od vas nije javila, a drugoj je. Koliko vas samo ima, a aktivne ste, možete i sad pokušati učiniti nešto. Naravno, sigurna sam da ima žena koje će ovo čitati, a sudjelovale su u tišini, ne tražeći ništa. I za takve sve pohvale <3
2021 01 29
I još jedna stvar...sad namjerno pišem još jedan post samo kako bi se povećao broj upisa na temi. Možda tako netko prije otvori kad vidi da već ima upisa. Bolje 3 komentara, nego jedan. Nadam se da se nećete razočarati što nije neka rasprava. :") Nadam se vaše odazivu. <3
2021 01 29
ŠTO REĆI, SVAKA VAM ČAST, POTPISUJEM SVE ŠTO STE REKLI. <3
2021 01 29
> maremarenda: > ŠTO REĆI, SVAKA VAM ČAST, POTPISUJEM SVE ŠTO STE REKLI. <3 Hvala, nadajmo se da će biti nekakav rezultat <3 Samo bih još nešto nadodala, ako postoji još netko kome se može pomoći sudjelovanjem, a nisam navela, svakako neka se javi. Ako mu je neugodno upisivati se na temu - neka mi se javi privatno putem poruke :") Ne dolaze mi mailovi obavijesti o novim porukama isti tren, ali pokušat ću što češće ulogirat se i pregledati poruke. Niste zaboravljene <3
2021 01 29
Bravo za temu. Nije se zaboravilo, ovaj dio koji ste napisali za krpičarke u tišini, ima ih. Ovim putem želim još jednom zahvaliti @Elisaa76 od koje sam kupila košulju, a novce za istu uplatila dragoj krpičarki iz Siska. Ima još ovakvih primjera, samo se o njima ne piše i ne priča jer je jednostavnije sipati prigovore i primjedbe nego pohvale. https://mojekrpice.hr/forum/t/272289/kako-se-buzaruza-skoro-rasplakala Ovo je jedna od rijetkih tema na kojima su pohvale. A trebalo bi imati više ovakvih tema. S toga, hvala svim djevojkama koje su pomogle, pomažu i pomagat će u budućnosti. Također, ovim putem želim ponuditi bilokojoj obitelji iz područja Banovine očuvani kompjuter (AiO - all in one) koji je u funkciji, očišćen i zapakiran, te čeka novog vlasnika. Bila bih jako sretna kad bi stiglo u ruke nekog djeteta ili djece kojima je to potrebno za školu. Kopmjuter nema integriranu mogućnost za wifi, nego se spaja na internet putem kabla (jedan dio u utor rutera, drugi u kompjuter) - kabel također poklanjam (novi) samo bi trebala znati okvirnu metražu (3,5,10,15,30m)
2021 01 29
Mislim da je bilo više reakcija na te teme nego što se možda čini po komentarima. Neki od nas nisu ništa komentirali ali su učinili koliko su mogli :")
2021 01 29
> NadaMihaljevic: Apsolutno se slažem s Vama, ali bi isto tako mogli to i razvikati malo :D
2021 01 29
> NadaMihaljevic: > Mislim da je bilo više reakcija na te teme nego što se možda čini po komentarima. > Neki od nas nisu ništa komentirali ali su učinili koliko su mogli :") Tako je, ima nas puno što smo u tišini napravili što smo mogli. Ne samo ovdje nego svugdje gde se moglo. I dalje radimo i pomažemo.
2021 01 29
> blozo29: > > NadaMihaljevic: > Apsolutno se slažem s Vama, ali bi isto tako mogli to i razvikati malo :D Tako je. Svima koji su sudjelovali- svaka čast. To je nešto što se može napraviti ako postoji mogućnost za to. Ali vjerujem da ima i onih koji možda nisu ni vidjele teme, a ima i onih koji bi mogli pomoći kao skupina. Dovoljno je samo raspitati se okolo u okolini u kojoj se nalazite bi li netko bio zainteresiran za sudjelovanje pri kupnji, skupite se i naručite nešto od žena kao jedna grupa. I tako se to može riješiti. I spasiti žene da istovremeno ne šalju 10 različitih paketa putem Tiska i da se ne šetkaju vamo-tamo za 15 kn. S time se baš puno ne pomaže i vjerujem da ima nekih koji možda nisu toga svjesni. Uzmimo u obzir i da u normalnim okolnostima nekad nema Tisak kutija, a gdje neće sad...Stoga, ako netko bude otvarao temu i čitao ovo, pa valjda može nešto isto učiniti ako već nije. I super bi to bilo kada bi bilo nešto veće.
2021 01 29
Neke nisu razmjenile povratne jer su vec suradjivale ili jednostavno nije vazna povratna. Po meni, ne morate ni kupiti artikl, uplatite za kavu-dvije, kad bi nas 40 uplatilo po 20kn to je 800 sto je vec neki iznos. A 20kn nije nikog odmoglo ni pomoglo. I prati se forum itekako, u puno vecem broju nego mislimo. Vidjelo se to na temama o padu i radu stranice.
2021 01 29
Slažem se, povratne nisu mjerilo. Svakako mislim da bi se broj onih koji mogu sudjelovati mogao povisiti. Ispada da su opet aktivne iste osobe koje su i inače aktivne. Bilo bi lijepo da se još žena uključi i broj se poveća. Svatko može sudjelovati i na svoj način. Koliko su puta te osobe poklanjale pa bi bilo lijepo kada bi se netko javio i sad uzvratio lijepom gestom. Svjesni smo da ne mogu svi, ali neki mogu i sad imaju priliku za to. Uostalom, svatko može nekome uljepšati dan na bilo kakav način. Ako se neće javiti za narudžbu, uvijek može poslati neki paketić u kojem će biti kava, čaj ili čokolada uz neku poruku ohrabrenja. Pogotovo to mogu napraviti žene koje su već surađivale sa osobama za koje sam navela podsjetnik na linkove. Imaju sigurno adrese, a lako im se jave u inbox i dogovore kad da im se pošalje. Možda ne trebaju isti tren, ali su to sve stvari koje se upotrebljavaju i dobro će doći. A sve imaju sigurno u ulici neku susjedu kojoj mogu i odnijeti tu simboličnu sitnicu i kome treba pa ste i tako pomogle. To je moj prijedlog. I ako zatražite ili čak i ne, sigurna sam da će vam se žene javiti i dati vam podatke kome su odnijele ako su smatrale da je nekome potrebnije. Ova stranica može biti jedna mala zajednica u kojem upravo članice jedna drugoj mogu u ovakvoj situaciji poslati barem poruku ohrabrenja, ako ne mogu ništa drugo. Postoji puno grupa i na fejsu, raznim društvenim mrežama...Tako i krpice mogu imati svoj mali kutak u kojem će jedna biti za drugu. Ne treba miješati jabuke i kruške... Pa nekad smo se smijali na forumu i družili, iz toga i neka prijateljstva danas još uvijek postoje. <3
2021 01 29
Podržavam i dalje! Lijepo od tebe što si otvorila ovu temu.
2021 01 29
> VeraM36: > > NadaMihaljevic: > > Mislim da je bilo više reakcija na te teme nego što se možda čini po komentarima. > > Neki od nas nisu ništa komentirali ali su učinili koliko su mogli :") > Tako je, ima nas puno što smo u tišini napravili što smo mogli. Ne samo ovdje nego svugdje gde se moglo. I dalje radimo i pomažemo. :") slažem se u potpunosti
2021 01 29
> sonja90: > Neke nisu razmjenile povratne jer su vec suradjivale ili jednostavno nije vazna povratna. > Po meni, ne morate ni kupiti artikl, uplatite za kavu-dvije, kad bi nas 40 uplatilo po 20kn to je 800 sto je vec neki iznos. A 20kn nije nikog odmoglo ni pomoglo. Može se i kupiti nešto pa uplatiti za kavu ili par kava više.
2021 01 29
1 2 3