Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Lažna transakcija

Nije vezano za moje krpice, ali trebala bih pitanje ukoliko netko prodaje na njuskalu.. Dali ste imale transakcije na njuskalu gdje vam kurir donosi novac i uzima robu? Ubijedjena sam da je prevara, ali hoću podijeliti i vidjeti dali je bilo sličnih iskustava?
2021 02 01
Pratim temu....
2021 02 01
Nisam, ali mi je to jeko sumljivo. Jel to kao službeni kurir ili onako nacrno?
2021 02 03
Nažalost u pitanju je prevara.. Javila sam njuskalo podršci.. Sva sreća da sam odustala, jer mi je bilo sumnjivo. Osoba koristi vas br mob, javi se na whatsapp i kao zeli kupiti artikl..pomalo te obradjuje i na kraju šalje link da uneses podatke od kartice, da bih kak ti novci mogli "sjesti", ustvari kako vas pokrasti.. Kurir je samo priča da vas navuce. Uglavnom, broj koji koristi je Poljska, +48.., piše hrvatski.. Ukratko, ima svasta, cuvajte se👍💪
2021 02 06
E ovo sa linkom za podatke sa kartice, niste naveli. A da dolazi kurir i donosi robu, a Vi njemu odmah novce date, to mi ne bi budilo sumnju. Da ste odmah spomenuli to sa linkovima, odmah bi bilo jasno o čemu se radi.
2021 02 06