Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

jel ima tko iskustva s jecmencom na oku?

Dobar dan Molila bih nekoga ako je imao jecmenac na oku da mi kaze iskustvo Prije tjedan dana osjetila sam da me donji kapak svrbi pecka pa bilo malo crveno I nakon toga mi nastala kvrzica na vrhu kapka prema nosu Posjetila danas oftamologa I kaze jecmenac...ukoliko samo neprode navodno moram ic da mi oni to vade Jel imao netko iskustva? Hvala
2021 02 05
Imala ja..jedan isla i kirurški odstraniti..taj dio mi nije bio ni najmanje ugodan.samo grijte mjesto gdje Vam se napravio jecmenac, najbolje skuhate jaje, zamotajte ga u gazu i to ponavljate cesto tokom dana.. tako će Vam najbrže proci.. ja sam još koristila kapi i mast maxitrol.pomoglo mi je. Sretno :)
2021 02 06
Moja mama je imala ....jako dugo joj nije prošao..mazala je kremicom mislim da je isto bio maxitrol...trebalo je dugo da prođe..više od mjesec dana, možda i dva..ali je nakon toga prošlo... Ne treba ići ništa rezati...bar ona nije išla nijednom..a imala ga je više puta..
2021 02 06
Hvala na odgovorima Meni se prije par dana pojavila ta kuglica ali jos uvijek nije se formirao prist kao pa me strah sta ako ni nece kai sazret vec ostat zacahuren u toj nekakvoj kuglici Kuham jaje i stavljam kao oblog pa cu vidjet sta ce bit
2021 02 06