Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pokrenimo krpice :)

DunajT - stvarno povoljan i lipo organiziran profil. Stvarčice nažalost nisu moj đir iako bi mi veličina pasala😁 I btw profilna slija ti je vrh🤩
2021 02 09
@ Astrid57 - Jasne slike artikala i, koliko vidim, veličine odmah istaknute, a u oglasima dodatno upisan sirovinski sastav te mjere. ;)
2021 02 10
Profil je super. Slike su uslikane ljepo , sve ispred iste pozadine što volim. Nažalost nije moja veličina pa nisam sebi uspjela ništa pronaći ,:)
2021 02 10
Zanimljiv i dosta povoljan profil! :) ja bi samo obuću uslikala iz malo veće udaljenosti da se vidi cijela tenisica i prije nego li se klikne na sliku :) inače sve 5 :)
2021 02 11
Nedavno sam otkrila profil koji me je oduševio-Kv3091998. Krase ga vrlo lijepi i očuvani artikli u raznim veličinama,(na žalost ne i mojoj), predivne fotografije , svijetle i obogaćene detaljima poput buketića zbog kojih izgledaju kao da su izrezane iz časopisa, Cijene su povoljne, a vlasnica profila, uz kupnju, poklanja popriličan broj artikala, najčešće su to vrlo zanimljive ogrlice (nekoliko ih je i u mojim omiljenima). ;) Jako , jako lijepo. Volim vaše buketiće ! :")
2021 04 13
1 2 3 4