Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne ne, to ovako ne može proći!

Morate imati recept od oftalmologa i po receptu se upisuje u rubrike za dioptriju i sve ostalo. Treba znati engleski. Imaju i mogućnost isprobavanja okvira. Meni su oni super.
2021 02 09
> Tanči14: > Morate imati recept od oftalmologa i po receptu se upisuje u rubrike za dioptriju i sve ostalo. > Treba znati engleski. > Imaju i mogućnost isproavanja okvira. > Meni su oni super. Super hvala Vam puno još jednom još danas ćemo posjetiti njihovu stranicu i naručiti.Nisam znala za tu stranicu da sam znala odmah bi riješili to
2021 02 09
Sretno. Ako zapnete ima na forum.hr detaljno opisano kako se naručuju naočale: https://www.forum.hr/showthread.php?t=68010&page=97
2021 02 09
> Tanči14: > Sretno. > Ako zapnete ima na forum.hr detaljno opisano kako se naručuju naočale: > https://www.forum.hr/showthread.php?t=68010&page=97 Super hvala Vam.Jako ste ljubazni.
2021 02 09
eto, uz malo truda , bez nervoze, bez izbijanja suludih cifri, nađe se rješenje, brzo i učinkovito. Da se od početka tako krenulo, svi bi uštedili živce.. i sve bi prošlo bez napadanja , nervoze, okrivljavanja i na kraju i bez rata među korisnicama sve 5 :")
2021 02 09
Ne stignem sve pratiti pa mi je tako i promaknula obrisana tema. Odnosno njen razvoj. Mišljenja sam da je gospođa tražila za svoje dijete. Nije problem tražiti, ali to treba biti transparentno. Gospođa piše poprilično nerazumljivo, s masu pogrešaka pa je teško i shvatiti što piše. Meni još uvijek zvoni u glavi kako je netko na konto tuđe nevolje, Petrinjca oboljelog od raka, žicao novce po internetu i na kraju se ispostavilo da taj, jadan čovjek pojma nema o tome. Zato sam oprezna i sumnjičava. Prebrojavanje djece i krvnih zrnaca je degutantno. Isto tako proklinjanje i zazivanje Boga u ovom kontekstu je neprimjereno.
2021 02 09
> Tanči14: > Ne stignem sve pratiti pa mi je tako i promaknula obrisana tema. Odnosno njen razvoj. > Mišljenja sam da je gospođa tražila za svoje dijete. > Nije problem tražiti, ali to treba biti transparentno. > Gospođa piše poprilično nerazumljivo, s masu pogrešaka pa je teško i shvatiti što piše. > Meni još uvijek zvoni u glavi kako je netko na konto tuđe nevolje, Petrinjca oboljelog od raka, žicao novce po internetu i na kraju se ispostavilo da taj, jadan čovjek pojma nema o tome. > Zato sam oprezna i sumnjičava. > Prebrojavanje djece i krvnih zrnaca je degutantno. > Isto tako proklinjanje i zazivanje Boga u ovom kontekstu je neprimjereno. sve točno,i sve stoji, i slažem se da ima načina, naravno kulturnog, kako išta zatražiti od ikoga.... obrambeni stavovi,laganje, iskrivljavanje istine NISU način komunikacije a ni nešto na što će se ljudi osvrtati da bi pomogli
2021 02 09
> malllaaaa: > > Zeljka2212: > > Po izgledu se sudi očito tko može biti majka 5 djece a tko ne.hhhh.majka nema internet jer kako ona kaže to je luksuz za nju > Sara Baki nije prijavljena u Puli, 5 djece živi na toj adresi u Puli, ali Sara im nije majka. ..i po provjeri na mup-u sam zaključila da ona *ne može* biti majka tih petero djece. Sto si to radila?! Cek' , stvarno?
2021 02 09
@sonja90 Nisam samo ja u ovome. I da. To je ta žena čiji sam profil ostavila. Željka mi nije proturječila na prošloj temi da to nije ta žena. Zadnji put sam ostavila 3 njezina profila na koja sam naišla, sada sam naišla na njih još 6. Ovo joj je zadnji, najnoviji. Gledam po zadnjoj objavi iz 2020. godine. Prošli su se vrtili 2016. - 2017. Nema 10 žena koje se povezuju sa Pulom pod tim istim imenom i prezimenom. I drago mi je što se gđa Tanči umiješala, ženi ponudila jeftinu opciju za naručivanje naočala, a one cifre kome ne bi bile sumnjive?? I moj čovjek nosi dioptrijske naočale, pa ih je platio zajedno sa staklima i okvirima oko 100e, u obližnjoj optici. Happy end.
2021 02 09
> amber19: > Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu! Daj ti malo lakše s ovim glupostima koje pišeš. Otkuda ti takva glupava ideja da napišeš ovakav uvredljivi komentar za roditelje koji imaju petero ili čak, zamisli, više djece? Srami se!
2021 02 09
> teehee: > > amber19: > > Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu! > Daj ti malo lakše s ovim glupostima koje pišeš. Otkuda ti takva glupava ideja da napišeš ovakav uvredljivi komentar za roditelje koji imaju petero ili čak, zamisli, više djece? Srami se! ovako, ne branim gospođu koja ima takav stav o više djece, ali mislim da se krivo shvatilo što je htjela reći. možda je mislila na to da, ako nemaš mogućnosti za uzdržavanje i hranjenje više djece, nemoj ih ni imati. bar sam tako ja shvatila i to je i moje mišljenje. netko ko ima mogućnosti, može imat i 10-ero djece, dapače, jako lijepo, ali ako nemaš mogućnosti da priuštiš osnovno nit dvoje djece, čemu ih još štancati. to me asocira na Rome.. socijala, a za djecu kaj me briga. znam jer živimo u blizini Romskih naselja u Međimurju i vidim kako stvari stoje.
2021 02 09
> MalaZgancova: > > teehee: > > > amber19: > > > Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu! > > Daj ti malo lakše s ovim glupostima koje pišeš. Otkuda ti takva glupava ideja da napišeš ovakav uvredljivi komentar za roditelje koji imaju petero ili čak, zamisli, više djece? Srami se! > ovako, ne branim gospođu koja ima takav stav o više djece, ali mislim da se krivo shvatilo što je htjela reći. možda je mislila na to da, ako nemaš mogućnosti za uzdržavanje i hranjenje više djece, nemoj ih ni imati. bar sam tako ja shvatila i to je i moje mišljenje. netko ko ima mogućnosti, može imat i 10-ero djece, dapače, jako lijepo, ali ako nemaš mogućnosti da priuštiš osnovno nit dvoje djece, čemu ih još štancati. to me asocira na Rome.. socijala, a za djecu kaj me briga. znam jer živimo u blizini Romskih naselja u Međimurju i vidim kako stvari stoje. Ovo je vrlo sklizak teren, i u diskusijama na ovu temu teško da zagovaratelji bilo koje teze mogu biti apsolutno u pravu. Istina je negdje po sredini, ali se ne da izračunati matematičkom preciznošću i izraziti "aritmetičkom sredinom" Prije nego ovo sklizne u svjetonazorske sukobe pod teškom paljbom suprotstavljenih argumenata, pozivam na ljudskost i empatiju. Svaka životna priča je jedinstvena i nema potrebe svrstavati ljudske živote i sudbine u pretince koje ćemo paušalno etiketirati kao nešto prihvatljivo ili neprihvatljivo... Ima obitelji s jednim djetetom koje zapadnu u teškoće i ne mogu pružiti tom djetetu "ono osnovno". Nismo valjda postali tako bešćutni da bismo u i u toj situaciji rekli "kako si nisu trebali priuštiti dijete ako za to nemaju mogućnosti"
2021 02 09
> NadaMihaljevic.. potpisujem!! i sama sam iz mnogobrojne obitelji (nas ima 5 djece) ... o tome nitko nema pravo suditi jer se situacija ljudi mjenja svakodnevno... npr. mogu i mnogobrojne obitelji prvo imati sve, pa i ostati bez svega (npr.potres, poplava.. ) ..nećemo valjda za svakog govoriti da su trebali "računati unaprijed na vremenske nepogode, te ne imati toliko djece" ...to su nebuloze...
2021 02 09
> amber19: > Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu! amber19, čitam i ne vjerujem da ovo može netko tko se čovjekom naziva napisati. Prestrašno. Pa draga gospođo, ima obitelji sa 5-ero i više djece, imali su sve, živjeli u izobilju, u hipu ostali bez svega, goli i bosi, gladni, jer niti u horor snovima sanjati nisu mogli da će se dogoditi to što se dogodilo. Zaista vam moram reći, ako vam nije neugodno pogledati se u špigl, ipak pokušajte, prisilite se.
2021 02 09
> teehee: > > amber19: > > Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu! > Daj ti malo lakše s ovim glupostima koje pišeš. Otkuda ti takva glupava ideja da napišeš ovakav uvredljivi komentar za roditelje koji imaju petero ili čak, zamisli, više djece? Srami se! Kao prvo,mi nismo skupa ovce pasli pa da mi se obraćate na"ti"!Ako ne znate osnove kulture,nemojte se niti uplitati.Kao drugo,govorim iz vlastitog iskustva jer sam nakon razvoda sama podizala sina ,a nije bilo ni malo lako.Da sam,ne daj Bože,imala kojim slučajem još djece,vjerojatno bi bili gladni.Svi mi želimo imati barem dvoje,samo što su želje jedno,a mogućnosti nešto drugo.Dotična je socijalni slučaj,a ako je za vas normalno dobivati socijalnu pomoć i izroditi 5-ero djece,onda ni vama nisu baš sve ovce na broju! Lp!
2021 02 09
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija