Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne ne, to ovako ne može proći!

> Zeljka2212: > Mogla sam ali BiH uskratila svojoj djeci dosta toga razumijete li VI to uopće vjerojatno ne.IME PREZIME SAM NAPISALA,BROJ RACUNA CEMU JER JE BLOKIRANA NAPISALA SAM BILA ADRESU,OBJASNILA SVU SITUACIJU BAS SVU I OPET SE PUCALO PO MENI DA TAKO KAZEM.SVE JE BILO OBISANO I IME I PREZIME NAVEDENI.JA NERADIM PARADE OD ICEGA.JA SAM CISTA OBRAZA,KULTURNA I POSTENA A ISPUNJENA SRCA CU BITI KADA MALENA DOBIJE NAOCALE.KA SAM ZAVRSILA SA OBJASNJENJIMA.Dovidjenja svima Javno niste ostavili adresu, a niste ni morali. Slali ste ljudima putem privatnih poruka. Istina, broj blokiranog računa nema smisla davati. Hmm da se netko busa u prsa da je čista obraza, da je kulturan i pošten, hmm to nam kažu svi političari, nije baš za vjerovati. ,:) A i što su korisnice primijetile 2 negativne Vam ne idu na ponos. Zaista nema potrebe da vičete. Već duže o tome razmišljam, a vjerojatno je to na kraju istina, ne želite reći pravo ime i prezime majke jer se radi o romskoj obitelji i bojali ste se da nitko neće zbog toga pomoći. Iskreno se nadam da griješim. Zbog toga što ste odustali od cijele priče, svi sumnjaju u nju, kao i u Vas. Pitanje je hoćete li ikada više ovdje, pod ovim profilom, ostvariti uspješnu zamjenu ili prodaju.... Naravno, kraj ove nedovršene priče i 2 negativne na profilu.
2021 02 08
osobno gledajući,NIKAD ne pravim razliku oko toga tko je odakle, i što je po nacionalnosti. Ljude svrstavam po svojoj procjeni dali se radi o Dobrom ili Lošem čovjeku. Da se radi o romskoj obitelji, pomogla bih jednako kao i svakoj drugoj ne-romskoj obitelji. .... ...DOK GOD mi se objasni situacija .. i pruža mi se SVAKA informacija koju zatražim prije nego odlučim pomoći! jer inače.. dajte molim vas...pa nismo mi ovdje na krpicama hrpa pijanim milijardera koji šakom i kapom dijele na svaku otvorenu temu "POMOZITE LJUDI" ...dajte shvatite više da je ovo zajednica "skoro istih ljudi, sa istim životnim problemima, koji,neki manje neki više, praktički i ovise o tim prodajama na krpicama, i koji si jedino zbog krpica mogu priuštiti za povoljnu cijenu neki komad odjeće o kojem bi inače samo mogle sanjati.. i da SVI mi koji se odazivamo na pozive humanitarskih akcija , se ne odazivamo zato jer smo "sramotno bogati" , već zato što vidimo da ima ljudi kojima je čak i gore nego nama samima... i želimo se osjećati dobro, pa pomognemo... ali I MI odvajamo od sebe, od naše djece.. za tu treću osobu!! stoga, tkogod se odluči tražiti pomoć i otvarati teme... dajte se onda potrudite biti transparenti i pružiti ljudima uvid u problem. ..ili, odustanite , isfurajte se i platite sami. .hvala
2021 02 08
Kažete da vas @maalaa napada, a gospođa je samo u nekoliko navrata pokušala doznati pozadinu priče koju ste šturo opisali, a pritom je dala barem 5 korisnih savjeta što se sve može učiniti i na čija vrata kucati prije nego se u sve uključe korisnice koje žele pomoći. Budući da kupujem naočale koje su prilično skupe (velika dioptrija+astigmatizam) dala sam vam prijedlog da pogledate koliko bi koštale naočale na adrialece. Sigurna sam da bi taj iznos neka institucija i pokrila jer se ne bi radilo o, kako vi kažete, nekoliko tisuća kuna, već o par stotina kuna. Nadalje, živimo u državi u kojoj je lakše izazvati empatiju sugrađana i skupit novac za sve i svašta jer se sve riješi u nekoliko sati/dana i nitko ne provjerava na što se novac utrošio, što nije slučaj s institucijama. Čini mi se da je ovdje problem nastao što je netko imao volje da se detaljnije pozabavi problematikom, imenom i adresom osobe kojoj treba pomoć pa ste podvili rep/obrisali temu kad ste shvatili da ovo ne ide u željenom smjeru. Trebalo bi nama više ovakvih kao što je Maalaa pa ne bismo ispadali naivci velikog srca koje se na kraju naziva “budalama”. > Zeljka2212: > > Tanči14: > > > Zeljka2212: > > > Temu sam obrisala jer me napada Mallaaaa 24 sata > > Ja to nigdje ne vidim. > > Vidim da Maalaa postavlja pitanja na koja ne odgovaraš. > > Isto kao i ja. > > Majka petero djece je tko? > Napisala sam ime i prezime .napisala sam sve sto je mala pitala.neizbjegavar odgovore.na sve sam svima odgovorila ja nevjesim ovdje od 0 do 24 sata ja imam obaveze druge
2021 02 08
@Yoshua Hvala Vam od < 3 na podrški ! :")
2021 02 08
Ok ok, nakon gotovo 10 profila, tko se ne bi zbunio po pitanju broja djece. Priznajem, pogriješila sam, žena nema samo 2 djece, ima ih četvero!!! Ovdje je njezin najnoviji profil na društvenim mrežama: https://www.facebook.com/sara.baki.737 Žena se čak više ne preziva Baki, nego Šverko! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dd7ad1022948cbce53f7a110d877b02d.jpg) Ali i dalje tvrdim da ova gospođa NIJE ta koja ima petero djece! Druga je žena u pitanju! 101% sam sigurna
2021 02 08
> Zeljka2212: > > Tanči14: > > > Zeljka2212: > > > > Tanči14: > > > > Joj, ove patničke fore kako će ona kupiti naočale ".. pa makar kruha bila gladna" ...su mi onak, bljak. > > > > To si mogla odmah napraviti. Da si htjela. > > > > Ali nisi. > > > > Zašto nisi? > > > > Zašto si obrisala temu? > > > Ja sam isto majka imam 4 djece suprug radi a ja sam ostala bez posla.Mislila sam na ovaj način da se novac prikupi.ali neuspješno.Neznam zašto me se napada evo opet i da vam posaljem sliku sa majkom rekli bi opet da lažem > > Nisi mi odgovorila što me i ne čudi. > > Nikoga ne zanimaju tvoje privatne stvari koje naveliko rastežeš po forumu. > > Nas zanima za koga su se skupljali novci, organizirale aukcije... > > Za koga? > > Zašto? > Skuplja se novac za djevojčicu 2009 godiste za naočale.Navela.sam bila.u svojoj temi kojunsam obrisala zašto se skuplja Btw. ijedno nije rođeno 2009. godine ;)
2021 02 08
> Zeljka2212: > > Tanči14: > > Joj, ove patničke fore kako će ona kupiti naočale ".. pa makar kruha bila gladna" ...su mi onak, bljak. > > To si mogla odmah napraviti. Da si htjela. > > Ali nisi. > > Zašto nisi? > > Zašto si obrisala temu? > Ja sam isto majka imam 4 djece suprug radi a ja sam ostala bez posla.Mislila sam na ovaj način da se novac prikupi.ali neuspješno.Neznam zašto me se napada evo opet i da vam posaljem sliku sa majkom rekli bi opet da lažem Ne lažite jer će vam nos narasti kao Pinokiju! Ja sam neki dan kupila predivne okvire,hrvatski proizvod,u privatnoj optici za 180 kn,a stakla nisu skupa! Kakvi to okviri djetetu trebaju ?! Možda D&G ?! 🤣
2021 02 09
Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu!
2021 02 09
Nije to ta zena,hvala.Mallaaaa gledaj nezeli se vise s vama raspravljati ja dam svoje rekla i napisala da ćemo ja i suprug pomoći.LP.i okanite se vise ove teme neka me admin blokira ako ce a VI me ostavite vise na miru netrazim puno.Ja sam dobila par poruka od korisnica kako ste VI isto ovako na njih išli a oni ni krivi ni dužni samo ste napadali kako kokos.stoga vas molim da me pustite vise na miru.Nepoznate me i stoga zelmim da me se manete.U stavkom ste postu ama bas svakom u svakoj rubrici VI nemate drugog posla nego 24 sata biti ovdje i maltretirati ljude
2021 02 09
> amber19: > Samo budale u današnje doba mogu imati 5-ero djece.Za mene je to zločin prema djeci,koju je najlakše roditi,pa kasnije makar bila i gladna,gola,bosa, neka se snalaze sami,kako znaju i umiju.Takve žene bi trebalo kažnjavati,a ne im pomagati,pa bi im možda jednom i došlo iz guzice u glavu! Bog dragi neka vam sudi kako najbolje zna,sram vas bilo zvati žene budalama koje imaju petero djece.Bože dragi.
2021 02 09
> malllaaaa: > Ok ok, nakon gotovo 10 profila, tko se ne bi zbunio po pitanju broja djece. > Priznajem, pogriješila sam, žena nema samo 2 djece, ima ih četvero!!! > Ovdje je njezin najnoviji profil na društvenim mrežama: https://www.facebook.com/sara.baki.737 > Žena se čak više ne preziva Baki, nego Šverko! > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dd7ad1022948cbce53f7a110d877b02d.jpg) > Ali i dalje tvrdim da ova gospođa NIJE ta koja ima petero djece! Druga je žena u pitanju! 101% sam sigurna NIJE TO TA ZENA,MA NEMA VEZE NEMAM VISE ZIVACA SA VAMA MALAAAA.JOS JEDNOM VAS MOLIM DA ME OSTAVITE NA MIRU,HVALA
2021 02 09
> amber19: > > Zeljka2212: > > > Tanči14: > > > Joj, ove patničke fore kako će ona kupiti naočale ".. pa makar kruha bila gladna" ...su mi onak, bljak. > > > To si mogla odmah napraviti. Da si htjela. > > > Ali nisi. > > > Zašto nisi? > > > Zašto si obrisala temu? > > Ja sam isto majka imam 4 djece suprug radi a ja sam ostala bez posla.Mislila sam na ovaj način da se novac prikupi.ali neuspješno.Neznam zašto me se napada evo opet i da vam posaljem sliku sa majkom rekli bi opet da lažem > Ne lažite jer će vam nos narasti kao Pinokiju! Ja sam neki dan kupila predivne okvire,hrvatski proizvod,u privatnoj optici za 180 kn,a stakla nisu skupa! Kakvi to okviri djetetu trebaju ?! Možda D&G ?! 🤣 To mi je prvo zasmetalo!!! naoače od 1200kn... nebuloze.. okviri se u optikama u Puli nađu i od 200kn ... stakla idu n HZZO, okviri od 1200kn su markirani i brendirani okviri koje sama sebi nisam priuštila, a imam Minus... tako da, :@
2021 02 09
Meni uistinu nije problem kupiti si naočale kakve poželim pa svejedno naručujem online jer prolazim i do pet puta povoljnije. Zenni optical. https://www.zennioptical.com/?gclsrc=aw.ds&gclid=Cj0KCQiA34OBBhCcARIsAG32uvPe3kN8fF9yG8j3RwyfriGiuzX3Z9VP-o4RN7c0luooBqiuymWd368aAjOgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds Tamo kupujem sve naočale. I suprug isto, a on ima veliki minus. Oboje trebamo progresivne leće koje su među najskupljima pa su tako moje zadnje naočale, progresivne koštale sa shippingom i carinom oko 500 kn. Mjesec dana se otprilike čeka na dostavu i često paket ni ne carine, ali naš zadnji jesu jer smo imali dvoje naočale pa je cifra bila malo veća i kao što rekoh i uz carinu su naočale ispale vrlo povoljne. Kod nas bih takve naočale platila oko 2000 kn na više. Na Zenniju ima svakakvih okvira i to već od 7$ što je cca 42 kn.
2021 02 09
Naručiti ćemo tamo hvala vam Tanci14.Puno hvala.
2021 02 09
Na toj stranici naručite odmah sa dijoptrijom ili kako može u inbok privatno ako nije problem.
2021 02 09
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija