Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne ne, to ovako ne može proći!

Ne dopuštam nikome, pa ni korisnici @Zeljka2212 [ https://mojekrpice.hr/zeljka2212-299284 ] da ovdje dobre ljude pravi budalama. Naime dotična je na forumu otvorila temu https://mojekrpice.hr/forum/t/273548/pomoc-za-naocale-za-djevojcicu [ https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:W44yCguScHgJ:https://mojekrpice.hr/forum/t/273548/pomoc-za-naocale-za-djevojcicu+&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr ] u kojoj je tražila od zajednice da se pomogne jednoj samohranoj majci sa 5 (!) djece kako bi ista jednom od njih (tinejdžerki) kupila naočale jer malena ih nosi već 4 godine, vrijeme je za nove, a majka to ne može financijski podnijeti jer sama odgaja djecu, živi od socijalne pomoći i dječjeg doplatka. Nedavno je tražila i jednokratnu pomoć za hranu. Upis je bio sljedeći: "Dobar dan svima.Ovako imam jednu samohranu majku koja ima 5 djece od njih jedno nosi naočale (djevojčica).Ja Vas ovim putem molim ako joj ikako možmo financijski pomoći kupiti djevojčici naočale jer ove sto je imala puknule su joj a malena ne može bez njih.Naočale koštaju oko 1100 kN najjeftinije.Kupite od mene odjeću,obuću,ponudite cijenu koju VI želite samo da nekako uspijemo kupiti malenoj naočale.hzzo pokriva samo stakla svako staklo 75 kN.sramota od države naše.Ocajna je.Hvala svima koji žele pomoći.💞💞💞💞💞💞💞"
2021 02 08
Naravno, korisnice su komentirale situaciju kako bi saznale više o toj obitelji, međutim, na zadnjoj stranici (4.) ja sam ponudila 3 profila sa društvenih mreža gđe pod imenom SARA BAKI gdje se jasno vidi da žena *ne može* biti majka 5-ero djece, eventualno dvoje i postavila upit kakve veze ima Sara sa tom obitelji, da bi tema ubrzo nestala. Sva sreća, uspjela sam sačuvati zadnji citat gđe Željke gdje je navela: > Zeljka2212: > Dobar dan svima.Ima puno profila na njeno ime,ona oma djecu.ali svakako se govori istina hvala Vam na pomoći i svemu.neznam zašto sam otvarala temu za pomoć da sam znala da ce nastati zbrka.ali svakako hvala svima i molom admina da obrise ovu temu.ja prevariti. Ezelim nikoga.netreba nitko uplaćivati novac nikome.snaći ćemo se.lp Čak je Eisen77 [ https://mojekrpice.hr/eisen77-92713 ] otvorila aukciju, ponudila svoj jedan komad nakita kako bi sudjelovala u akciji: https://mojekrpice.hr/forum/t/273578/aukcija-za-djevojcicu Znači osoba za koju je poznato da je stradala u potresu, koja je sama u velikoj potrebi, odlučila je pomoći! Nisam mogla zatvoriti oči nad ovim i želim da se objasni do kraja o čemu se ovdje radilo. Tko zna da li je gđa Baki uopće upoznata sa cijelom ovom situacijom, jer neka treća žena je u igri! Admin će svakako biti obaviješten.
2021 02 08
I mene zanima, tko bi moje novce dobio da sam uplatila na navodnu adresu preko poste?! Tko tamo živi? Molim Željku da pojasni situaciju, jer mi nije jasno zasto je dozvolila zenskici koja je s podrucja zahvacenog potresom, da svoju rukotvorinu stavi na aukciju, a da sad ni ona ni ja ne znamo sta se zbilja desavalo s navodnom akcijom za kupnju naocala. Ružno ružno, bar ste mogla gospođu Eisen77 obavijestiti. 👎
2021 02 08
???!!! ,:(
2021 02 08
> AnyMarie: > ???!!! ,:( Iz Pule ste, da li poznate gđu Baki?
2021 02 08
Znala sam da će to ovako ispasti. Zanima me samo koliko je ljudi uplatilo novce, koliko i kome? Čisto da ne ispadne da su financirali nečije cigarete i slično, a djeteta i naočala nema ni u krugu 100 km.
2021 02 08
@Tanči14 Još čekam da se otvaračica teme pojavi i na ovoj sa objašnjenjem. Moju *neće* moći izbrisati.
2021 02 08
Otvaračica teme za žicanje za naočale ima dvije negativne i to zato jer NIJE poslala paket u zamjeni. Meni je to bilo dosta kad sam vidjela.
2021 02 08
Eto ga na.
2021 02 08
> malllaaaa: > > AnyMarie: > > ???!!! ,:( > Iz Pule ste, da li poznate gđu Baki? I... pogledala sam na fejsu po imenu Sara Baki, i nekako mi djeluje poznato,mada neznam gdje da ju svrstam (gdje sam ju mogla vidjeti/ sresti) .... mozda se i sjetim.... no svakako, ruku na srce,ne djeluje mi kao "majka petoro djece" ... no,eto...moguće... sto se tiče korisnice Željke, koja je i otvorila temu.... mogu samo reći da mi je ponudila jučer zamjenu.... u svemu ovome mene zanima kakve su to ludo skupe naočale??? ... neka mi se dotična majka petoro djece, slobodno osobno javi u inbox, i ja ću joj i pronaći jeftinije naoačale a također i sudjelovati novčano u kupnji naočala.... jedino što trazim je da "SAMA PROCIJENIM OSOBU" a ne da neka treća osoba traži za četvrtu.... a mi budale plaćamo, šaljemo,poklanjamo....pitaj Boga kome :@
2021 02 08
Ja sam se javila i gospođi @Zeljka2212 putem poruke da mi objasni situaciju, u međuvremenu je pobrisala temu. Ja sam je još jednom pozvala da sve objasni. Nisam htjela da itko bude posrednik pa da prima uplatu za naočale, smatrala sam da to treba direktno dobiti onaj kome je potrebno. Meni je žao što je tako ispalo, ja sam pokušala pomoći koliko sam mogla, a @TotiMia je isto bila zainteresirana da pomogne. Nije izvršena uplata, a da li je netko još sudjelovao - to ne znam... Žao mi je ako smo se obje uvalile u neugodnu situaciju.
2021 02 08
> Zeljka2212: > Po izgledu se sudi očito tko može biti majka 5 djece a tko ne.hhhh.majka nema internet jer kako ona kaže to je luksuz za nju Sara Baki nije prijavljena u Puli, 5 djece živi na toj adresi u Puli, ali Sara im nije majka. Neću prozivat ženu, možda za ovo i ne zna, njezina je greška što ih ima samo dvoje hehe, po stvarima sa društvenih mreža i po provjeri na mup-u sam zaključila da ona *ne može* biti majka tih petero djece. I da, ubuduće, brisanje teme uopće ne baca sumnju na sve ovo, zaista. ,:(
2021 02 08
Joj, ove patničke fore kako će ona kupiti naočale ".. pa makar kruha bila gladna" ...su mi onak, bljak. To si mogla odmah napraviti. Da si htjela. Ali nisi. Zašto nisi? Zašto si obrisala temu?
2021 02 08
@Zeljka2212 Ništa "Hvala Vam na svemu.Lp", ništa to. Izvolite reći pravo ime osobe koja živi na toj adresi sa tih petero djece!! Žene su skoro poslale novce, dužne su znati kome bi na kraju ti novci zapravo i otišli. I na što?
2021 02 08
> Zeljka2212: > Po izgledu se sudi očito tko može biti majka 5 djece a tko ne.hhhh.majka nema internet jer kako ona kaže to je luksuz za nju kao što sam navela... "ne izgleda mi kao majka 5 djece... Ali JE MOGUĆE" ... Nisam napala ni tebe, ni osobu kojoj treba pomoć, već kazem da bi bilo vjerodostojnije da kad se traži pomoć , da to traži osoba kojoj pomoć i treba , ili ako to radi druga osoba za treću, da se objasne detalji situacije.. a nebi škodilo i da se navede ime osobe kojoj treba pomoć, jer ako ne je sve to "rekla/ kazala" ... također sam osobno spremna učestvovati u kupnji naočala, i sigurna sam da ću uspjeti naći i povoljnije naočale dječje dioptrijske , nego te koje ste vi naveli od 1200kn. samo mi treba godište djeteta kojemu su potrebne. nadam se da ste shvatila da nije stvar u tome hoće li netko pomoći, jer dobrih ljudi i dobrih duša ima puno... stvar je samo ta da onaj koji želi pomoći trebao bi znati točno kome pomoć ide.
2021 02 08
1 2 3 4 5 ... 6
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija