Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne ne, to ovako ne može proći!

> Zeljka2212: > Pa.napisala s ime Bože moj. Ta gđa Baki sa više profila na fejsu NEMA 5ero djece, nego dvoje! Došla sam do imena jednog od njih : E....rd !Ali to nije ni bitno. Druga je neka žena u pitanju! Prestanite lagati narod ovdje!!! Ja sam ostavila bila linkove, svi su mogli provjeriti da Vaša priča ne štima.
2021 02 08
@AnyMarie Novci sa aukcije otišli su na kraju u prave ruke. ;)
2021 02 08
> Zeljka2212: > > Tanči14: > > Joj, ove patničke fore kako će ona kupiti naočale ".. pa makar kruha bila gladna" ...su mi onak, bljak. > > To si mogla odmah napraviti. Da si htjela. > > Ali nisi. > > Zašto nisi? > > Zašto si obrisala temu? > Ja sam isto majka imam 4 djece suprug radi a ja sam ostala bez posla.Mislila sam na ovaj način da se novac prikupi.ali neuspješno.Neznam zašto me se napada evo opet i da vam posaljem sliku sa majkom rekli bi opet da lažem Nisi mi odgovorila što me i ne čudi. Nikoga ne zanimaju tvoje privatne stvari koje naveliko rastežeš po forumu. Nas zanima za koga su se skupljali novci, organizirale aukcije... Za koga? Zašto?
2021 02 08
ja sam iz Pule, pomoći ću toj majci oko kupnje naočala rado , zanima me: Ime majke? (da znam kome pomažem) adresa majke? (da znam gdje odnjeti sredstva/novce) a i obzirom da smo očito iz istog grada , voljela bih osobno vidjeti kome pomažem.. ukoliko mi možete dati te informacije ..rado ću pomoći..
2021 02 08
> Zeljka2212: > Temu sam obrisala jer me napada Mallaaaa 24 sata Ja to nigdje ne vidim. Vidim da Maalaa postavlja pitanja na koja ne odgovaraš. Isto kao i ja. Majka petero djece je tko?
2021 02 08
Naučili smo se već da se ne uplaćuje kad se otvaraju takve teme. Nažalost, skoro sve te srcedrapajuće teme su lažne i izmišljene.
2021 02 08
> Zeljka2212: > Željela BiH da se završi ova tema ako je kako moguće jer nemam vise snage se boriti da dokazem istinu.Javit cu se i adminu.hvala Admin je obaviješten po pitanju Vas. Ja temu neću brisati. Ja stojim iza svojih riječi. Ako admin makne temu, jedino će tako ova priča završiti.
2021 02 08
Ili ako Vi napokon kažete: kojoj su se ženi trebali novci slati? I da, tko je njoj Sara Baki?
2021 02 08
Lijepo od Vas. :)
2021 02 08
dragi Admine.. obzirom da je ' Ime ` osobe kojoj je potrebna pomoć , jako tajnovito, bilo bi lijepo da nam ti javiš ime te osobe koja ima petoro djece, obzirom da sam iz Pule, i rado bih učestvovala u kupnji navedenih naočala... hvala
2021 02 08
> AnyMarie: > dragi Admine.. > obzirom da je ' Ime ` osobe kojoj je potrebna pomoć , jako tajnovito, bilo bi lijepo da nam ti javiš ime te osobe koja ima petoro djece, obzirom da sam iz Pule, i rado bih učestvovala u kupnji navedenih naočala... > hvala Potpisujem.
2021 02 08
Netko je provjerio da li je Sara Baki majka 5 djece, i ispalo je da nije, i da ne zivi u Puli. Gospođo jeste možda tražila za svoje dijete? Ako jeste javite mi se privatno.
2021 02 08
ovo me sad zaista ljuti .. Tražila pomoć a nije navela ime.. poslje kaže da je navela ime,pa obrisala.. poslje , nakon moje poruke gdje tražim ime osobe kojoj treba pomoć, navodi da "si zadržim svoje novce" ... sa takvim stavom, mogla ste onda odmah vi kupiti navedene naočale... jer ako ste spremn traziti pomoć ta nekog na javnoj platformi, onda taj netko koji želi pomoć ,ima pravo znati kome idu ta sredstva... vidim da ste obrambeno nastrojena, ali ja da tražim pomoć za treću osobu, prvo bih bila kulturna, onda bi navela sve činjenice o toj osobi da stvorim neki kontekst ljudima koji bi htjeli pomoći... a treće ali ne i manje bitno... svakako nebih napadala osobu koja je htjela uzeti sebi i dati drugom! nitko vas ne linčuje draga Željka što ste otvorili temu ... već što ste navela neistine ili poluistine .. i što niste napisala crno na bijelo ime osobe, broj računa te osobe.. te situaciju te osobe....pa da mi svi koji želimo pomoći, možemp SAMI procjeniti dali pomoći ili ne niste ispoštovala ništa od navedenog...ali bitno da ste se na kraju "isfurala" sa : "suprug i ja ćemo sami pomoći" ... a ja vam na to kažem: MOGLA STE ODMAH ONDA SAMA KUPITI NAOČALE ... i ne raditi parade oko toga ! ili sad želite ovacije? wowwwww svaka vam čast!!!! eto , nadam se da ste ssd zadovoljna i ispunjena srca. Lijep pozdrav
2021 02 08
> AnyMarie: > ovo me sad zaista ljuti .. > Tražila pomoć a nije navela ime.. > poslje kaže da je navela ime,pa obrisala.. > poslje , nakon moje poruke gdje tražim ime osobe kojoj treba pomoć, navodi da "si zadržim svoje novce" ... > sa takvim stavom, mogla ste onda odmah vi kupiti navedene naočale... jer ako ste spremn traziti pomoć ta nekog na javnoj platformi, onda taj netko koji želi pomoć ,ima pravo znati kome idu ta sredstva... > vidim da ste obrambeno nastrojena, ali ja da tražim pomoć za treću osobu, prvo bih bila kulturna, onda bi navela sve činjenice o toj osobi da stvorim neki kontekst ljudima koji bi htjeli pomoći... > a treće ali ne i manje bitno... svakako nebih napadala osobu koja je htjela uzeti sebi i dati drugom! > nitko vas ne linčuje draga Željka što ste otvorili temu ... već što ste navela neistine ili poluistine .. i što niste napisala crno na bijelo ime osobe, broj računa te osobe.. te situaciju te osobe....pa da mi svi koji želimo pomoći, možemp SAMI procjeniti dali pomoći ili ne > niste ispoštovala ništa od navedenog...ali bitno da ste se na kraju "isfurala" sa : "suprug i ja ćemo sami pomoći" ... > a ja vam na to kažem: MOGLA STE ODMAH ONDA SAMA KUPITI NAOČALE ... > i ne raditi parade oko toga ! ili sad želite ovacije? wowwwww svaka vam čast!!!! eto , nadam se da ste ssd zadovoljna i ispunjena srca. > Lijep pozdrav Odmah znate da nešto nije u redu kada se tema pobriše čim ne ode u željenom pravcu... I što da nisam krenula čačkati? Gđa @TotiMia bi poslala 100 kn kome? Gđa @Eisen77 bi ostala bez svoje ogrlice za koji je platila materijal, uložila svoj rad i trud, možda bila i u gubitku te poštarine da gđi @TotiMia pošalje... Vjerojatno bi još osoba ostalo bez novca koje bi od < 3 poklonili za neku nepoznatu djevojčicu iz Pule... A ne znaju ni ime iste, niti ime majke. Ali sigurno bi tema ostala. Alergična sam na takve stvari :@
2021 02 08
Čitam ovo od početka i činilo se da ide u beskraj, nikako da se skonča,ali izgleda da je nekakav happy end na vidiku.
2021 02 08