Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bravo, bravo...

> katarinamartina: > > blozo29: > > > katarinamartina: > > > To mi ne moramo znati i nemamo pravo tako nešto niti pitati. > > Zašto ne bi imali pravo to pitati? > > Pitanje je skroz legitimno. Jer ako je Adminu ovo jedini i pravi posao za koji dobiva plaću i mirovinsko i osiguranje i od njega plaća porez, a ne dodatni na koji troši svoje slobodno vrijeme, tu je onda velika razlika. > Svašta se može pitati, a je li pitanje ok, e to je već drugi par rukava. Meni nije, ne pada mi na pamet nekoga/nikoga pitati koliko poslova radi. Ne pitam niti dr u bolnici, ne pitam frizerku da li prije/poslije radnog vremena odlazi nekoga doma farbati, šišati itd., ne pitam ni pedikera i ine pa niti admina. Dakle, slažemo se. Pravo pitanja imamo. Je li nekome ok ili nije, to je diskutabilno. Zato osoba bira da odgovori ili ne odgovori. Je li pristojno ili nepristojno odgovoriti na pitanje, pitanje je sad? Stara narodna kaže; nema glupih pitanja, samo glupih odgovora.
2021 02 25
Elita ??????????????????????? Meni elita u većini slučajeva ima prizvuk negativnog, a čestoća čitanja foruma nije mi osnovni kriterij pripadanja eliti.
2021 02 25
Hm... Ne sjećam se "računanja na zdrav razum" u uvjetima odnosno faq-u koje sam *pročešljala*. Možda mi je promaknulo, a možda ipak tako nije pisalo. Znam što je pisalo o brisanju povratnih ocjena i sva sreća da je to promijenjeno jer bi u protivnom korisnice koje su doista u deficitu sa zdravim razumom (poput ove aktualne koja otvara profile i ostavlja uvredljive negativne recenzije drugoj korisnici više puta dnevno) mogle to raditi više i češće. Tada nastaje problem jer se s njima nažalost ne može dogovoriti u inboxu. I ponovno se vraćamo na elitu. Naime, kako admin nije sudac već služi kao posrednik, više puta je sugerirano traženje mišljenja forumske populacije zahvaljujući kojoj su u konačnici blokirani prevarantski profili. Blokirao ih je posrednik, a "presudila" elita. Ona ista elita kojoj je presuđeno od strane tog istog posrednika, zbog navodnog kršenja drugih pravila. To sve razumijem. Ono što mi je nejasno su stupnjevanja trajanja banova odnosno komparacija osjećaja žala u odbanjivanju korisnica (npr. korisnice dobrojutro koje nema mjesecima banirane u istom mahu kao i neke koje su se nakon kraćeg vremena vratile *eliti*).
2021 02 25
> blozo29: > > katarinamartina: > > > blozo29: > > > > katarinamartina: > > > > To mi ne moramo znati i nemamo pravo tako nešto niti pitati. > > > Zašto ne bi imali pravo to pitati? > > > Pitanje je skroz legitimno. Jer ako je Adminu ovo jedini i pravi posao za koji dobiva plaću i mirovinsko i osiguranje i od njega plaća porez, a ne dodatni na koji troši svoje slobodno vrijeme, tu je onda velika razlika. > > Svašta se može pitati, a je li pitanje ok, e to je već drugi par rukava. Meni nije, ne pada mi na pamet nekoga/nikoga pitati koliko poslova radi. Ne pitam niti dr u bolnici, ne pitam frizerku da li prije/poslije radnog vremena odlazi nekoga doma farbati, šišati itd., ne pitam ni pedikera i ine pa niti admina. > Dakle, slažemo se. Pravo pitanja imamo. Je li nekome ok ili nije, to je diskutabilno. Zato osoba bira da odgovori ili ne odgovori. Je li pristojno ili nepristojno odgovoriti na pitanje, pitanje je sad? > Stara narodna kaže; nema glupih pitanja, samo glupih odgovora. Naravno, možeš dobiti 'odgovor', ignor. Zar je pristojno pitati koliko tko poslova radi, koliko je ili nije za iste plaćen? Po meni nije, nismo kompetentni niti pomisliti pitati, a ne još i odgovor očekivati. Ne znam koja je to narodna poslovica koju navodiš, jer su taj citat u nekom kontekstu izrekli neki ljudi imenom i prezimenom, ne idu svi citati pod zajednički nazivnik 'Narodna poslovica'.
2021 02 25
ja sam fascinirana elitom na ovoj temi..teško mi se odlučiti za top 3 jer e lita ova, e lita ona, ali kad se to svede na zajednički nazivnik -uviđam koliko je izbor težak. Evo i moj doprinos, možda me neka Švrljana iz Belišća s 0 povratnih prati s poštovanjem
2021 02 25
> katarinamartina: Da završim ovo nepotrebno prepucavanje s tobom, čisto jer mi stavljaš riječi u usta koje nisam rekla. Nisam pitala za plaću nego za posao. Prestani me uvlačiti u prepucavanje. Znam da voliš da je tvoj zadnja, pa sad kad opet nešto napišeš, budem ja dala odgovor, upss 'ignor'.
2021 02 25
> blozo29: > > katarinamartina: > Da završim ovo nepotrebno prepucavanje s tobom, čisto jer mi stavljaš riječi u usta koje nisam rekla. > Nisam pitala za plaću nego za posao. Prestani me uvlačiti u prepucavanje. > Znam da voliš da je tvoj zadnja, pa sad kad opet nešto napišeš, budem ja dala odgovor, upss 'ignor'. Niti tuđi posao, u ovom slučaju adminke, nije tvoja/naša briga, a niti imamo pravo to pitati, po meni i nije pristojno.
2021 02 25
> sanjaurban: > @teehee, na odličnom ste tragu, to su Razum i osjećaji- o kojima govorite- tako da tko posjeduje mjeru za jedno i drugo neće morati čitati pravila. Ali je nekad teško odrediti mjeru. I čini mi se teško napraviti objektivna pravila kojih se korisnice trebaju pridržavati jer će stalno trebati neka vaga i procjena istog- procjenjujemo forumski upis i je li on za baniranje- ili nije, nekome će zazvučati ovako, nekima onako, evo Sonjić misli da sam ja za ban jer pišem da su neke žene kokoške, poštujem njeno mišljenje, a možda me Danijela ne bi baš banirala. Bilo kako bilo, bit će tu subjektivnog dosta, u procesu oblokiravanja- koji su kriteriji da se netko odblokira? Što bi se na forumu sada dogodilo da se odblokira Dobrojutro, a ne odblokira Mala ili Tanči? Kako ćemo uopće usporediti njihove "krivnje"? Meni bi bilo odlično kada bismo mogli lajkati nečije upise...tada se ni korisnicu koja je bila oštra i pomalo drska u borbi za pravdu, a ima 150 lajkova posta- ne bi blokiralo... još jedan lajk! kokoške mogu proć, ali da se kazalo da su neke žene tuke, e to ne! Dupini npr.ne bi smetali nikog, za razliku od ovce koja, premda multikorisna, nije imenica s kojom bi se žene rado poistovjećivale. Može se kazat kako je neka radišna kao pčela, a ako i bleji ko ovca, to se preskoči premda može bit točno....uvreda ovdje najčešće i jest ono što je točno. To bi mogla biti zanimljiva tema-s kojom se životinjom poistovjećujete? evo, ja ću glasat za slavuja..neuredno mu je gnijezdo, traljav je kao i ja, pjevuši ako ga se ne uznemirava itd...
2021 02 25
a jesi brza, Danijela, išla sam popravit ovo s kokoškama i napisati da sam napisala da iz žene iskaču kokoške, a ne da su one same kokoške, jer mi se činilo "sigurnije" zbog Admina, i kad idem editirat pobriše mi se pola posta- eto prijavljujem odmah Adminu neka se to popravi. Fala ti što si mi spasila komentar. Šta ti je s kozama????? Jel to isto ko i ovca?????? Jer kad ne razumijem neku tehniku ili kablove ili aplikacije muž mi samo kaže: Vidi koze.....ne znam dal da se naljutim ili ne......
2021 02 25
> sanjaurban: > a jesi brza, Danijela, išla sam popravit ovo s kokoškama i napisati da sam napisala da iz žene iskaču kokoške, a ne da su one same kokoške, jer mi se činilo "sigurnije" zbog Admina, i kad idem editirat pobriše mi se pola posta- eto prijavljujem odmah Adminu neka se to popravi. Fala ti što si mi spasila komentar. > Šta ti je s kozama????? Jel to isto ko i ovca?????? Jer kad ne razumijem neku tehniku ili kablove ili aplikacije muž mi samo kaže: Vidi koze.....ne znam dal da se naljutim ili ne...... naravno da sam brza, to zato što nemam život pa sam stalno na forumu. Nego, muž ti zaslužuje trajnu blokadu...jel'te... a sad ako ćeš se ti sažalit pa ga za 7 dana pomilovat, to nek ostane među vama:)
2021 02 25
> Danijela707: evo, ja ću glasat za slavuja..neuredno mu je gnijezdo, traljav je kao i ja, pjevuši ako ga se ne uznemirava itd... Pozvati Sanju kao zamjenu za +B. Harrison i u duetu. Raj za uha.
2021 02 25
1 2 ... 4 5 6