Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bravo, bravo...

ubila mi Sanja svaki gušt napadanja adminki!! Dobro, ta šta prodaje kuću, bi li je mijenjala za nove cipele?
2021 02 22
> Danijela707: > ubila mi Sanja svaki gušt napadanja adminki!! Dobro, ta šta prodaje kuću, bi li je mijenjala za nove cipele? Ta šta prodaje kuću tila bi dite školovat u tuđini- jer u ovoj zemljii sve je naopako, od MK redom i ukrug po kifli našoj- triba platit red, rad i disciplinu, haha, ubila joj gušt, umisto da Adminima hvalospjeve radimo da rade u ljepšoj i boljoj pozitivnoj atmosferi, vi na njih drvljem i kamenjem. Kad čovjek dobije novog šefa, kokoške se nađu pa ga ogovaraju. Ja pokucam na vrata, sprijateljim se sa šefom i radim u prijateljskim odnosima. Al ne morate vi ko ja.......svak ima svoj put...
2021 02 22
e, pa sad, nije baš da svaka prozivka nema temelja i da je svako kokodakanje iz čiste dokolice, ali ajde, ti se sprijatelji s adminom...ja ću nabrati cvijeća za posipanje, gdje vi okom, cvijeće skokom!
2021 02 22
Možda ima temelja, al moraš lipo prozvat. Isto kao i dijete- ako odabereš dobar način, dijete će u pravilu to napravit što ti hoćeš i mir u kući- ako urlaš i zapovijedaš, ništa od posla. Mali plače, a mama čupa kosu jer su joj već živci počupani. Ili tata. Da poštujemo rodnu ravnopravnost. Možda se radi o stilu pisanja- jer istu stvar i misao mogu izreći na 20 različitih načina. Ne kažem da treba stalno govoriti u rukavicama, ali treba znati što možeš napisati, a čime riskiraš blok. Bilo je ovdje kreativnih upisa za poboljšanje stranice i ukazivanja na kritična mjesta. Ali što mi vrijedi kao Adminu da sakupim listu prijedloga, ako ih ne mogu ostvariti?? I nisu Admin i Moderatori dužni čitati javna iznošenja njihovih honorara. Moja plaća je moja privatna stvar i ne smijem ju javno iznositi pred kolegama. A kamoli na Mreži..i pripremaj cvijeće.....pa Admin možda i odblokira ove za kojima plačemo- eno, ženi se upalio nokat, a nema Tanči da da savjet.....beri cvijeće i uživaj!
2021 02 22
> sanjaurban: > Možda ima temelja, al moraš lipo prozvat. Isto kao i dijete- ako odabereš dobar način, dijete će u pravilu to napravit što ti hoćeš i mir u kući- ako urlaš i zapovijedaš, ništa od posla. Mali plače, a mama čupa kosu jer su joj već živci počupani. Ili tata. Da poštujemo rodnu ravnopravnost. > Možda se radi o stilu pisanja- jer istu stvar i misao mogu izreći na 20 različitih načina. Ne kažem da treba stalno govoriti u rukavicama, ali treba znati što možeš napisati, a čime riskiraš blok. Bilo je ovdje kreativnih upisa za poboljšanje stranice i ukazivanja na kritična mjesta. Ali što mi vrijedi kao Adminu da sakupim listu prijedloga, ako ih ne mogu ostvariti?? I nisu Admin i Moderatori dužni čitati javna iznošenja njihovih honorara. Moja plaća je moja privatna stvar i ne smijem ju javno iznositi pred kolegama. A kamoli na Mreži..i pripremaj cvijeće.....pa Admin možda i odblokira ove za kojima plačemo- eno, ženi se upalio nokat, a nema Tanči da da savjet.....beri cvijeće i uživaj! prije se "nije govorilo" o seksu, sad je tabu plaća. U nas u Makarskoj je tabu bolest, pa su kod nas svi mlađi od 50 zdravi, a ako slučajno nekog sretneš u laboratoriju, tu su da pokupe nalaze od babe ili djeda....Imam nešto ružinih latica i otpalog zumbula, neće bit dovoljno za admina i moderatora, pa makar tebe da pospem:)
2021 02 22
Haha, Danči, u moćnim firmama tajnost plaće unesena je često u kolektivni ugovor, ne treba svaka šuša znat dogovor između mene i poslodavca, jer kad se javno govori o parama, progovorile bi niske strasti u ljudima. U javnim i državnim firmama plaće se znaju, svi znamo koliko ima profesor i možemo izračunati njegovu plaću ako znamo je li početnik ili mentor. A Makarska ima svoja mala pravila, kao i svaki mali gradić........a glavno pravilo je: pročačkaj o tuđem, a svoje sakrij.
2021 02 22
> sanjaurban: > Haha, Danči, u moćnim firmama tajnost plaće unesena je često u kolektivni ugovor, ne treba svaka šuša znat dogovor između mene i poslodavca, jer kad se javno govori o parama, progovorile bi niske strasti u ljudima. U javnim i državnim firmama plaće se znaju, svi znamo koliko ima profesor i možemo izračunati njegovu plaću ako znamo je li početnik ili mentor. A Makarska ima svoja mala pravila, kao i svaki mali gradić........a glavno pravilo je: pročačkaj o tuđem, a svoje sakrij. jes, tako...ja isto čačkam, a nikome ne govorim da imam zanokticu na kažiprstu...šta se koga tiče? Baš sam pehist, nikad nisam bila član moćne firme...a rado bih se bavila strastima, bilo niskima, bilo visokima. Jesmo se udaljili od teme? Tko joj je kriv, nek trči ona za nama:)
2021 02 22
Pa ne znam, teme koje su otvorene ovdje shvaćam vrlo široko, kao prostor za dijalog u svim smjerovima- zamisli kada bi svi koji pišu odgovarali samo na uvodničarkino pitanje! Pa tko bi to čitao......možda zbog prve rečenice....a možda zbog druge....ili se ipak radi o posljednjoj.....i tako ukrug....mora se ubaciti malo intrige i strasti, protresti temu uzduž i poprijeko, moraju se pojaviti neke ćaknute krpičarke koje sve postave naglavačke...tako da po meni, nek trči tema za nama, to će joj bit bolje, nego da se ugasi nakon 7 postova...
2021 02 22
> sanjaurban: > Pa ne znam, teme koje su otvorene ovdje shvaćam vrlo široko, kao prostor za dijalog u svim smjerovima- zamisli kada bi svi koji pišu odgovarali samo na uvodničarkino pitanje! Pa tko bi to čitao......možda zbog prve rečenice....a možda zbog druge....ili se ipak radi o posljednjoj.....i tako ukrug....mora se ubaciti malo intrige i strasti, protresti temu uzduž i poprijeko, moraju se pojaviti neke ćaknute krpičarke koje sve postave naglavačke...tako da po meni, nek trči tema za nama, to će joj bit bolje, nego da se ugasi nakon 7 postova... dobro, slažem se...a šta ćemo sada?plaće smo riješili, administratore opravdali, u korisnice se ne diramo, naprosto sam bez ideja...
2021 02 22
Tema propada jerbo se samo nas dvi ovde razgovaramo, a to za temu nikako ne valja..
2021 02 22
to ti je kao picigin, itamo se, ali ne možeš udvoje jer nije to-to!
2021 02 22
> Danijela707: > to ti je kao picigin, itamo se, ali ne možeš udvoje jer nije to-to! samo da znaš da san ti jednon rastirala piciginaše kraj žute kuće u ton tvon selu, ono pravo pa livo, mala mi bila mala, oko 2-3 godine i oni našli baš tu igrat, a ona meni 10 puta- Mama, ja ne bi da me ovi prskaju, mama, prskaju me, mamaaaaa, opet me prskaju, ona govori sve glasnije, ovi igraju sve žešće....i sad ne da se meni preselit negdi, iman dušek, fotelju, kantice i sva moguća čuda za pijesak, kažen ja njima da se maknu negdi dalje, oni ne šljive, ljudima smočili sve ručnike, gaze po glavama, zapinju o ručke od torbi, ono, boli ih briga......i ja in lipo uzmen lopticu i legnen na nju......nisu više tu igrali.....pa ti reci jesan li okrutna..
2021 02 22
> sanjaurban: > Evo, jedna je sada stavila masažnu fotelju da prodaje- kao temu na forumu. Prodajem ja kuću, bicikl, roštilj, usisavač i blender. Lijepo ću ja sada sve to objaviti kao posebne teme, iskočit će kokoška iz mene....i eto posla za jadnog Admina- Admin se većinu vremena treba baviti glupostima, zamislite tog posla, cijeli dan brisati teme koje nisu dozvoljene. Kokoške postavljaju, Admin briše. Divim se svakome tko se usudi ovdje biti Admin. Sto Admina da radi ovdje po 15 sati ne može ovaj kokošinjac dovesti u red. I zašto bi Admin trebao rješavati prevare? Da mu je to posao, plaća bi mu trebala biti 15.000 kn. Skidam kapu svim Adminima ovdje, ne bih taj posao radila ni mrtva....A po struci bi trebao biti kriminalist-detektiv. Jer se radi i o kriminalnim radnjama i o umreženim prevarantima. > Ne znam kako vi, ali ja kad obavljam neki posao, očekujem da ću biti i plaćena. Ali ne uslugama, kakvim uslugama...da mi se gaće vrte na prvoj stranici.....???????????????????????????''' Smišno, baš.. I tako dokazasmo da postoji protuusluga za sažaljenje, sve u jednom postu, i razlog za blok i razlog za ne-blok.
2021 02 23
Pa ako postoji samo jedan gumb za blok, a količina krivnje kreće se od 1-100, a nema napismeno razrađeno što je lakši, a što teži prekršaj, onda Adminka sama mora odlučivati šta će. Kako biste vi, Sonja, u takvim situacijama? Kakva biste pravila postavili? I otkud vam onaj blok od 7 dana kad to- ne postoji?!
2021 02 23
> katarinamartina: > To mi ne moramo znati i nemamo pravo tako nešto niti pitati. Zašto ne bi imali pravo to pitati? Pitanje je skroz legitimno. Jer ako je Adminu ovo jedini i pravi posao za koji dobiva plaću i mirovinsko i osiguranje i od njega plaća porez, a ne dodatni na koji troši svoje slobodno vrijeme, tu je onda velika razlika.
2021 02 23