Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bravo, bravo...

@teehee, moje ponašanje prema tebi, odgovor je na tvoje provokacije. Nikada ne 'napadam' prva ničim izazvana, ali nisam niti otirač za brisanje ničijih pa tako niti tvojih cipela. I nisam ti bez razloga napisala da si mi nebitna, bio je to odgovor na tvoj atak. Kršćanka si, vrijeme je Korizme, vrijeme ispitivanja sebe, vrijeme odricanja u bilo kojem segmentu, ne mislim na hranu, to je skroz nebitno i po meni nepotrebno, iako je i to dobar test samodiscipline, ali je vrijeme opraštanja i traženja oprosta. Može i prije, a i poslije Korizme, za to ne mora postojati određeno vrijeme tijekom godine. U krajnjem slučaju, ne mora netko biti vjernik da bi to prakticirao, dovoljno je biti čovjek, čovjek. Nisam zlopamtilo, to je meni nepoznanica, može me nešto samo trenutno uvrijediti, za 5 minuta ću oprostiti i zaboraviti. Oprost, oprost, to je ono što prakticiram u životu, tako sam odgojena, drugačija ne znam biti. Imala sam puno suradnji s curama sa kojima nisam dijelila isto forumsko mišljenje, nisam nikada odbila suradnju, još manje upit ignorirala. Jesi li ti prije više mj. otvorila temu u kojoj si pitala gdje se 'nešto' može kupiti? Jesi. Jesam li ti u inbox napisala gdje ima? Jesam. Jesi li ignorirala? Jesi. Eto vidiš, ja tako nikada ne bih reagirala odnosno ne reagirala, NIKADA! Napisala bih barem ono osnovno, hvala. Zahvalna? O da, uvijek, zahvalna mojim roditeljima što postojim, zahvalna mojim dragim frendovima/frendicama, zahvalna dobrim ljudima koje sam upoznala i puno korisnoga i dobroga od njih naučila, onima koje sam tu virtualno upoznala također, a naj zahvalnija onima od kojih sam naučila kakva ne bi trebala biti i nisam, zločesta, sebična. Jako me veseli tuđa sreća i čini me još sretnijom od njih samih, a posebno ako sam i ja bila sićušni atom do cjelovite sreće, sretnog ishoda. A tek kad su dječica u pitanju, njihov osmijeh na facici, iskrena i čista srca, to se novcem ne može platiti/kupiti.
2021 02 21
Uopće ne želim komentirati ovu samohvalu. Fantastična si! Pisalo se o čitanju redova i tvome trajnom banu koji se pretvorio u sedmodnevni (ili koliko već dnevni, ne znam). Željela bih samo napisati ispravak netočnog navoda. Ne mogu naći temu pa pretpostavljam da ju je otvaračica (koja god ona bila) obrisala: Nisam otvorila temu u kojoj sam pitala gdje nešto kupiti. Temu je otvorio netko drugi, u njoj sam samo komentirala, iz šale (neshvaćene doduše, ali to je drugi par rukavica). Radilo se o sljedećem: Korisnica otvara temu u kojoj pita gdje se kupuju dezinficijensi za ruke. Komentirala sam na njoj nešto, onako pomalo sarkastično, kako je lakše i jeftinije kupiti kod blagajne dezinficijens koji ćemo ujedno koristiti i za grlo, odnosno unutarnje organčiće. Ne mogu se parafrazirati, ali svakako se sjećam da se moja šala o kupovini bombica baš i nije shvatila. Nisam ti odgovorila tog trena, kasnije sam zaboravila, a i doista nisam bila u potrazi za dezinficijensima... Osim toga, nakon svih tvojih obraćanja meni po forumu o nebitnosti, žuči i ostalome, jednostavno nemam potrebu ulaziti u komunikaciju s tobom. Opraštam ti sve, neovisno o korizmi!
2021 02 21
Zašto uopće onda preuzeti posao ako će ga raditi ofrlje? Preuzela je odgovornost, a ako ima previše posla, poruka, zahtjeva, osobnih obveza, čega god i ne stigne ništa onda neka ne radi to.
2021 02 21
> Admin2nd: > > sonja90: > > I Andrejama je blokirana trajno. Tako cemo ostati bez foruma, mislim da to nije rjesenje uz sve duzno postovanje. > > To ce odbiti i druge cure.. > S foruma je blokirano 4 ili 5 korisnica koje se nisu pridržavale standarda komunikacije. Molim admina da odblokira krpičarke koje su godinama na krpicama, forum nije isti bez njih😔 . Mislim da je prestrogo blokirati ih trajno,ipak su one na puno načina pridonosile ovoj stranici otvaranjem zanimljivih tema,a i pomoć sa savjetima novim krpičarkama koje su trebale pomoć. Neke su malo pretjerale u komunikaciji ,ali mislim da bi se sve ispričale javno,da im je to ponuđeno prije blokiranja .Trajno blokiranje je baš strogo,molim malo blaže mjere 😊🤗
2021 02 21
> PigmyPuff: > Zašto uopće onda preuzeti posao ako će ga raditi ofrlje? > Preuzela je odgovornost, a ako ima previše posla, poruka, zahtjeva, osobnih obveza, čega god i ne stigne ništa onda neka ne radi to. Super zaključak jednog uvaženog Švicarca, odnosio se na strane radnike: 'Tražili smo radnike, došli nam ljudi' Zanima me, tko bi izdržao raditi 24/7?
2021 02 21
Znali se je li ovo Adminu jedini posao? Tipa od 8 do 16h (8h dnevno)? Ili ima posao, a ovo radi dodatno? Mislim da nitko ne očekuje da Admin radi od 0-24, niti da isti tren odgovori na poruku. Ali evo moj primjer od prošlog tjedna, gdje sam imala situaciju s krpičarkom. Admin sam obavijesti,a tek nakon 4 dana mi je odgovorila, kad je već sve bilo riješeno (više manje). I bilo je riješeno uz pomoć vas svih na forumu jer sama ne bi uspjela. Zbog toga je forum bitan, jer većina nas prepozna kad je netko prevaren i zna stati u obranu, neovisno o tome što jedna o drugoj mislile. Što se mene tiče, meni ste vi sve na forumu triput pomogle da riješim situaciju, odnosno dobijem novce nazad. I zato hvala.
2021 02 22
Jel mi to stvarno pričamo o postupku Tanči na forumu stranice na kojoj su prije cca. godinu dana izletili privatni podaci korisnika u vidu slika (imena i prezimena, IBAN i sl.) zbog "tehničkog problema"? Haha.. Vlasnik ove stranice je strana firma (koliko sam uspjela provjeriti), jasno je da vlasnika ne interesiraju previše stvari i dogođanja, pogotovo ne na forumu. I okej, jasno je da dva admina (čak i da imaju plaću 20k kuna) ne mogu moderirati ovoliki site same, ali jel' to opravdanje za samovolju koja se očito (adminka je to svojom rečenicom potvrdila) provodi? Ban na forumu dobivaju dugogodišnje korisnice koje su u više navrata pomogle razotkriti prevarante i vratiti lovu prevarenima. A još smjesnije je da netko dobije ban zbog objave informacija, a na stranici ponavljam prije cca. godine dana su izletili privatni podaci raznih ljudi.. što je ono uber horor.
2021 02 22
Ja mogu reći iz svog osobnog iskustva kada god sam poslala poruku https://mojekrpice.hr/mod-mk-348928 odgovor sam dobila u roku od par sati i uvijek je problem bio riješen.
2021 02 22
Znači ne mora se Adminu poslati poruka kad je riječ o prijevari, nego i moderatoru?
2021 02 22
> blozo29: > Znači ne mora se Adminu poslati poruka kad je riječ o prijevari, nego i moderatoru? Ja nisam imala problem sa prijevarom, druge stvari su bile u pitanju. Adminu sam slala za prijevaru isto mi je brzo odgovorila, poslala e mail od korisnice, nju upozorila da vrati novce i sve je bilo brzo rješeno.
2021 02 22
> blozo29: > Znali se je li ovo Adminu jedini posao? Tipa od 8 do 16h (8h dnevno)? > Ili ima posao, a ovo radi dodatno? To mi ne moramo znati i nemamo pravo tako nešto niti pitati.
2021 02 22
Niti bi Admin trebao biti potplaćen, niti bi korisnice trebale biti osorne, niti bi kokoška iz žene trebala svako malo iskakati sa vidmene, vidmene....ali kako se to nikada neće dogoditi, možemo se samo zajedno smijati... x-)
2021 02 22
Evo, jedna je sada stavila masažnu fotelju da prodaje- kao temu na forumu. Prodajem ja kuću, bicikl, roštilj, usisavač i blender. Lijepo ću ja sada sve to objaviti kao posebne teme, iskočit će kokoška iz mene....i eto posla za jadnog Admina- Admin se većinu vremena treba baviti glupostima, zamislite tog posla, cijeli dan brisati teme koje nisu dozvoljene. Kokoške postavljaju, Admin briše. Divim se svakome tko se usudi ovdje biti Admin. Sto Admina da radi ovdje po 15 sati ne može ovaj kokošinjac dovesti u red. I zašto bi Admin trebao rješavati prevare? Da mu je to posao, plaća bi mu trebala biti 15.000 kn. Skidam kapu svim Adminima ovdje, ne bih taj posao radila ni mrtva....A po struci bi trebao biti kriminalist-detektiv. Jer se radi i o kriminalnim radnjama i o umreženim prevarantima. Ne znam kako vi, ali ja kad obavljam neki posao, očekujem da ću biti i plaćena. Ali ne uslugama, kakvim uslugama...da mi se gaće vrte na prvoj stranici.....???????????????????????????''' Smišno, baš..
2021 02 22
Daj mi reci di je ta kuća koju prodaješ? Ja već dulje kupujem.
2021 02 22
> teehee: > Daj mi reci di je ta kuća koju prodaješ? Ja već dulje kupujem. Čekaj da kokoška postavi oglase!
2021 02 22