Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bravo, bravo...

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fdf982d7d87babc497405399701ef1c9.jpg) Htjela bih da mi netko od vas koji blokirate korisnice i zaključavate teme elaborira iz kojih točno razloga ste blokirali obje i što konkretno u ovom citiranom postu nije istina?
2021 02 17
najbolje da nas sve blokira....ili da mi blokiramo njih povlačenjem sa ove stranice, ionako se ovdje nitko nije obogatio.
2021 02 17
Imam i ja pitanje za Admin-a, tehničke je naravi, a nisam pronašla u faq-u... Koliko dugo traje ban na forumu i o čemu ovisi to trajanje?
2021 02 17
Izgleda da nitko ne može pisat jer su svi blokirani :,'(
2021 02 17
Hmmm... ovo prestaje biti zabavno... Da, bilo bi lijepo znati pravila oko razloga, a i trajanja blokade.
2021 02 18
Ok je da postoji ban, ali možda bi trebali postojati i žuti i crveni kartoni, odnosno upozorenja prije trajnih blokova.
2021 02 18
I Andrejama je blokirana trajno. Tako cemo ostati bez foruma, mislim da to nije rjesenje uz sve duzno postovanje. To ce odbiti i druge cure..
2021 02 18
> teehee: > Imam i ja pitanje za Admin-a, tehničke je naravi, a nisam pronašla u faq-u... > Koliko dugo traje ban na forumu i o čemu ovisi to trajanje? Nema stupnjevanja bana na ovom forumu, jedan je gumbić, tako da je svaki ban s foruma zapravo trajni. Obično odblokiram nakon nekog vremena jer mi bude žao. </3
2021 02 18
> sonja90: > I Andrejama je blokirana trajno. Tako cemo ostati bez foruma, mislim da to nije rjesenje uz sve duzno postovanje. > To ce odbiti i druge cure.. S foruma je blokirano 4 ili 5 korisnica koje se nisu pridržavale standarda komunikacije.
2021 02 18
> Admin2nd: > > teehee: > > Imam i ja pitanje za Admin-a, tehničke je naravi, a nisam pronašla u faq-u... > > Koliko dugo traje ban na forumu i o čemu ovisi to trajanje? > Nema stupnjevanja bana na ovom forumu, jedan je gumbić, tako da je svaki ban s foruma zapravo trajni. > Obično odblokiram nakon nekog vremena jer mi bude žao. </3 Sad je jasnije, jedino što se one sad ne mogu iskupiti- kad ne mogu pisati 8-)
2021 02 18
> Admin2nd: > Nema stupnjevanja bana na ovom forumu, jedan je gumbić, tako da je svaki ban s foruma zapravo trajni. > Obično odblokiram nakon nekog vremena jer mi bude žao. </3 Shvatila. Hvala.
2021 02 19
A gdje se nalaze pravila foruma? Ne mogu ih naći u pinnanim postovima? :(
2021 02 19
zapravo nema standarda, pravila ni stupnjevanja, već ovisi o sažalijenju ili odluci administratora...pa se na neke sažali, na neke uopće ne...vođeni kriterijima je li ih se tiče...je li to isto po pravilima Krpica ili su pravila ko i zakon, trč-trč, pa rupa...
2021 02 19
> ValkyrieBlue: > A gdje se nalaze pravila foruma? Ne mogu ih naći u pinnanim postovima? :( https://mojekrpice.hr/help/7/koja-su-pravila-foruma
2021 02 19
> Pavlaa: > > ValkyrieBlue: > > A gdje se nalaze pravila foruma? Ne mogu ih naći u pinnanim postovima? :( > https://mojekrpice.hr/help/7/koja-su-pravila-foruma Hvala puno! Sad mi samo nije jasno koje je od tih pravila Tanči prekršila :/
2021 02 19
1 2 3 4 5 ... 6