Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ni dobar dan, ni pomoz' bog...

@matera1985 je u pravu, također sam to htjela komentirati, ali sam se suzdržala na prvu! @endilu na lažima se ne gradi profil,već na svakoj pošteno zarađenoj povratnoj! Low self-promotion!
2021 03 04
Ja sam sad dvije isprašila vaš zbog svih navedenih stvari. JA KUPUJEM?!?!!! 3 dana lovin ženu da bi kupila od nje u medjuvremenu vidim ju online pa simo pa tamo.. Ma reko ajde lijepi pozdravi!
2021 03 08
I mene smeta ta mutavost.. ni dobar dan ni ništa. Ja na svaki upit koji dobijem odgovaram barem sa: Hvala na interesu.. Ista stvar je i na facebooku..kada stavimo oglas da tražimo radnika, kakvi su to samo uleti na messangeru ili ispod objave..Odmah napravimo selekciju na temelju opće kulture
2021 03 08
> Danijela707: > kultura i pravopis napuštaju Hrvatsku polako ali sigurno još od devedesetih... Prije '90-tih je bilo sve na nivou, baš.
2021 03 08
> katarinamartina: > > Danijela707: > > kultura i pravopis napuštaju Hrvatsku polako ali sigurno još od devedesetih... > Prije '90-tih je bilo sve sve na nivou, baš. ja baš mislim gdje li mi je KM i jesam li dovoljno redova napisala da se ista može snaći u čitanju između ....ajde, baš mi je drago...
2021 03 08
Eto ti ga sad, Danijela... A baš si svoju-yu nostalgiju pokušala sakriti između redova. Čak i netko poput mene, ovako simple, to vidi. Gdje li neće onda netko uzvišeniji!?!
2021 03 08
> Danijela707: > > katarinamartina: > > > Danijela707: > > > kultura i pravopis napuštaju Hrvatsku polako ali sigurno još od devedesetih... > > Prije '90-tih je bilo sve sve na nivou, baš. > ja baš mislim gdje li mi je KM i jesam li dovoljno redova napisala da se ista može snaći u čitanju između ....ajde, baš mi je drago... Ne treba te 'draga' čitati između redova, sve si jasno napisala. Osjeti se i virtualna netrpeljivost prema određenoj skupini, osjeti.
2021 03 08
> teehee: > Eto ti ga sad, Danijela... A baš si svoju-yu nostalgiju pokušala sakriti između redova. Čak i netko poput mene, ovako simple, to vidi. Gdje li neće onda netko uzvišeniji!?! ..znala sam da će mi netko doskočiti te razotkriti moju nostalgiju za pismenošću...nemogu razumijeti što me odalo-nemoram ni reč da je nacja prie bila pismenija(pa i na Krpicama) kad se izmeđ redova to več proćitalo, pa i to da (virtualno) netrpim takove.
2021 03 08
To je odgoj, vejrovatno srednjoskolke ili one koje se nikad nisu makle iz te uloge ni kasnije...
2021 03 11
Baš mi se na takav način na facebooku javila jedna gospođa, na slici se vidi da je već u godinama. Uletjala bez ikakvog pozdrava, ne odgovara sa više od dvije riječi. Trudim se sve lijepo napisati, a njezin stav je kao da si ju ti natjerao da nešto uzme od tebe preko volje. Još ti na kraju ubiju svu energiju
2021 03 11
Meni u opisu profila stoji da molim ko započne razgovor da ga I zavrsi😅Ovdje smo svi odrasli ljudi i žalosno je da uopće o takvim stvarima moramo pričati.. Nedavno sam imala jedan upit gdje mi je dotična odgovorila ali me još više nazivcirala😅 Dakle pošalje poruku ako je set slobodan..Odgovorim,slobodan je,pošaljem podatke za uplatu?kaže ona nebih ovaj put...🤣 Pa koji klinac onda šalješ uopće poruku?ono jel slobodno?je..ok samo pitam 🤣 Ja se sjećam prije par godina kad sam otvorila tu profil čini mi se da je bila malo drukčija ekipa ovdje,normalnija,bolja,kao da nije bilo toliko pacijenata.. neznam možda se varam ali tako mi se čini 😀
2021 03 11
> depikolozvane: > > Dakle pošalje poruku ako je set slobodan..Odgovorim,slobodan je,pošaljem podatke za uplatu?kaže ona nebih ovaj put...🤣 > Pa koji klinac onda šalješ uopće poruku?ono jel slobodno?je..ok samo pitam 🤣 Ja bih recimo pitala koji klinac istrčavaš s podatcima za uplatu ako te potencijalni kupac to nije zatražio. Osim toga, odgovorila je "Ne bih ovaj put". Dakle, javila je. Možda se ženskica prestrašila jer joj nisi ostavila prostora za pitanja i dogovor već si odmah "uvalila" podatke za uplatu. Postoji neki redoslijed u komunikaciji.
2021 03 11
> teehee: > > depikolozvane: > > > > Dakle pošalje poruku ako je set slobodan..Odgovorim,slobodan je,pošaljem podatke za uplatu?kaže ona nebih ovaj put...🤣 > > Pa koji klinac onda šalješ uopće poruku?ono jel slobodno?je..ok samo pitam 🤣 > Ja bih recimo pitala koji klinac istrčavaš s podatcima za uplatu ako te potencijalni kupac to nije zatražio. Osim toga, odgovorila je "Ne bih ovaj put". Dakle, javila je. Možda se ženskica prestrašila jer joj nisi ostavila prostora za pitanja i dogovor već si odmah "uvalila" podatke za uplatu. Postoji neki redoslijed u komunikaciji. To nije odjeća,obuća i sl.da treba mjeriti,bio je kozmeticki set gdje se jasno vidi šta je na njemu,već sam se puno puta uvjerila da onaj tko nešto želi kupiti kupi to bez puno pitanja i filozofiranja.. Ako ja nekog pitam dali je slobodno,onda se to po meni podrazumijeva da želim kupiti,ne pitam eto jer me zanima dali je prodao ili nije..To je moje mišljenje 🙂
2021 03 11
> depikolozvane: > > teehee: > > > depikolozvane: > > > > > > Dakle pošalje poruku ako je set slobodan..Odgovorim,slobodan je,pošaljem podatke za uplatu?kaže ona nebih ovaj put...🤣 > > > Pa koji klinac onda šalješ uopće poruku?ono jel slobodno?je..ok samo pitam 🤣 > > Ja bih recimo pitala koji klinac istrčavaš s podatcima za uplatu ako te potencijalni kupac to nije zatražio. Osim toga, odgovorila je "Ne bih ovaj put". Dakle, javila je. Možda se ženskica prestrašila jer joj nisi ostavila prostora za pitanja i dogovor već si odmah "uvalila" podatke za uplatu. Postoji neki redoslijed u komunikaciji. > To nije odjeća,obuća i sl.da treba mjeriti,bio je kozmeticki set gdje se jasno vidi šta je na njemu,već sam se puno puta uvjerila da onaj tko nešto želi kupiti kupi to bez puno pitanja i filozofiranja.. > Ako ja nekog pitam dali je slobodno,onda se to po meni podrazumijeva da želim kupiti,ne pitam eto jer me zanima dali je prodao ili nije..To je moje mišljenje 🙂 Meni se isto ne sviđa kada mi prodavačica nakon prvog upita nudi podatke za uplatu. Napadno je. Kada me tako zaskoče s podacima i ja odustajem od kupnje. Najčešće.
2021 03 11
Sjećate se četiri čarobne riči koje je svaka jugoslavenska mater utjerivala... molim, hvala, izvoli i oprosti... danas ne smatram lošim što su matere iz jugoslavenskih prešle u demokratske ili kakve već... ali prespituju se metode odgoja u kojima ne postoje ni elementarne naznake pristojnosti...
2021 03 11