Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć - ne za mene nego korisnicu COFFETIME i AOTEAROA aka. i SweetSweetJane

Ok. Shvatila sam. Pa predlažem da joj pomogneš tak kaj buš te screenshotove poruke poslala mod u inbox sa zamolbicom bloka. Vjerujem da će mod to i napraviti jer se ipak radi o prijetnjama.
2021 03 06
Uspjela sam u vise navrata suradivati sa pepssi i preveliko mi je zadovoljstvo bilo ama svaki put. Mogu reci sa veliiikom sigurnoscu i iskustva sa suradnji da NIKAD ali ama bas nikaaad, nebi davala nesto na prodaju za 350 kuna za koje i ona sama ne smatrama malim novcem, prljavo i smrdljivo. Dapace je itekako picajzla kad dode do odjece koju ona prodaje. Naravno zeli zadovoljstvo korisnice, izbjeci nezadovoljstvo, te pogotovo ovakve histericne napade. Ti joj mozes biti mama, ali zato bitno da se ponasas duplo mlade od nje. Izrazita drskost i bezobrazluk nakon sto ti je toliko i u situaciji kakvoj je izasla u susret. Pepssi sve kako je napisala ja vjerujem ma 210% da je tako jer je DEFINITIVNO osoba od svoje rijeci i nema zasto boze lagati. Ja stojim iza toga sa sigurnoscu. Ako vec si nazodovoljan, onda se ispricas za navlacenje, posto je prethodno se izjasnila da bi joj bilo lakse da se dode do nje zbog svakako dovoljnih razloga, ispricas se, oprosti, hvala ti sto si si uzela toliko truda doci, oprosti jednostavno mi ne pase, ako i je nesto krivo TO KAZES CIVILNO NE DRAMIT raditi scene ispred Avenue Mall-a da vas pola Novog Zagreba gleda, sramotit prvo i osnovno najvise sebe.
2021 03 06
Samo cu se odmah ispricat za velika tiskana no trenutacno je malo jace od mene. Sto me NAJ vise sada uzdrmalo je ova prijetnja koju je CoffeeTime izjavila, sto je vise nego neprimjereno oko komada odjece, kao neka balavica na igralistu. "Vidjet ces ti koga si napala". Prvo i osnovno ti si prva napalu nju jeli tako, kod Malla? Oh My Holy Jesus!!! Ovo ima 0 veze sa zdravom pameti. Prijetnje oko komada odjece. Super, evo bude i ona nama opisala kako vi izgledate, a Zagreb je jako jako mali, i ja bas isto zivim dosta blizu vas po ovome di ste opisali di zivite. Pa da vas znam pozdravit onako iz milja kad vas vidim. :) Ja sam svoja osoba, svatko je svoja, ja vas sve postujem i volim, ja obozavam zenski rod i stvarno sam pomalo i feminista i tako, ne bojim se toga reci niti bi ikoga trebalo biti strah, I bas zato, mrrrzim iz dna duse, vidjeti da se ovako jedno zensko odnosi prema drugom. Oko komada odjece..
2021 03 06
Pa sta je smak svijeta? Gotovo, propade zivot, ajmo dramit, nemamo dovoljno svojih problema, dosadno mi je u zivotu pa idem radit scene u podne kod Malla.. i nekom drugom razdrzmat vikend. Meni to samo to govori.. posto je tema tu nisam mogla ne baciti oko, ovo je moje samo najiskrenije misljenje. Ja obozavam ma sve zene na ovom svijetu al dok god postoji i neka povratna ljubav i pristojnost izmedu nas i postovanje, jer smo sve mi zene i sve prolazimo kroz sve i svasta i trebamo si bit DOBRE. Takva ja jesam, tako razmisljam i kud li srece da sve tako razmisljamo. Sve se moze lijepo i u miru, pa da i ne pase pa kakve veze ima jedan baloner, ne pase mi baloner pa sam odmah izgubila svu ljudskost.
2021 03 06
Evo cure nikom nista lose stvarno ne mislim i ne zelim, dapace, kud li srece da sve imale sve i ljubav, i odjece i novaca i sminke i svega sta nas ikad cini sretnima, ali moramo si biti dobre. Ovakvi ispadi su nepotrebni, pa sve se moze lijepo i civilizirano. Inace ne volim davati svoje misljenje, no posto vidim cijelu situaciju a bacila sam oko na temu, te sam preuspjesno vise puta suradivala sa pepssi, nije mi vrag dao mira morala sam komentirati. Pepssi samo sve najbolje i glavu gore, imas zasluzeno toliko odlicnih recenzija kojih imas, jer si i iskrena i je kako kazes i nikad nema problema, kamoli sa stanjem robe. Necu duljiti vise. Nadam se da ce se brzo razrjesiti i da nece biti jos vecih gluparija i pogotovo ne nikakvih prijetnji, ili da bi te prijetnje dosle u zivot nedo dragi Bogec evo. Drzi te se! I ispricavam se na toliko postova no znate da neda sve odjednom :)
2021 03 06
@Laura- šećem zvjer koja bi mogla narast do kojih 8 kg i trenutno se malac preserava u svojoj ACDC majici i ne da se iz nje pošto kuži da privlači pažnju- razmaženo pseto :P I da većinom štikletam sa SKUUUUPIM CIPELAMA i SKUUUUUPOM TORBOM kad nekud idem da se vidi da se ima jer mora se čovjek prilagodit okolini, nemreš na posao u martama iz 2006. makar bi da možeš ,:) A ostalo je vjerodostojno opisala KOFITAJM pa da lako me prepoznat
2021 03 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7af231640615c1341590f951538ebcba.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7bff106d95dc452ed9373ecdcf9ff1df.jpg) Fina gospoda se dopisuje sama sa sobom po mom inboxu nesvjesna teme jer je blokirana na mob-u a ovo ignoriram Al ak bas mora obda moze i ova samo da je bez secera ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/83d2101aa6e493fdfe7c6dbe9e40c098.jpg)
2021 03 06
Ovo je za prijaviti policiji.
2021 03 06
Da. Za početak ju treba ovdje blokirati. Javi adminu ili mod.
2021 03 07
Pa iskreno tražim po broju al naravno da nije registrirana.. a podatke nemam pa ćemo sutra tamo skoknuti neka pogledaju u kakvim je uvjetima njezino dijete ak je moje siroto štene ugroženo dimom.. možda se kupa u varikini...
2021 03 07
BOZE SACUVAJ! > pepssi: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7af231640615c1341590f951538ebcba.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7bff106d95dc452ed9373ecdcf9ff1df.jpg) > Fina gospoda se dopisuje sama sa sobom po mom inboxu nesvjesna teme jer je blokirana na mob-u a ovo ignoriram > Al ak bas mora obda moze i ova samo da je bez secera ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/83d2101aa6e493fdfe7c6dbe9e40c098.jpg)
2021 03 07
Ovo prijaviti adminu!
2021 03 07
Kada vidim kakvih sve osoba ima na ovoj stranici sve manje mi se posluje u bilo kojem smislu, ovo je za traume
2021 03 07
Adminu je javljeno, a ako netko ima podatke neka mi ih da jer tek ta nije svjesna na kog se namjerila možda je ona luda al ja sam naoružana pravnicima oko sebe, ovo su prijetnje za policiju
2021 03 07
Podatke ćete lakše dobiti u privatnim porukama, nego ovako.
2021 03 07