Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć - ne za mene nego korisnicu COFFETIME i AOTEAROA aka. i SweetSweetJane

MonikaL, ima i u tome nešto. Blok bi bio trenutno zatišje u pepssinom inboxu. Iako... Ni to nije garancija u slučaju ove žene s obzirom da vidimo kako joj nikakav problem nije množiti profile u kratkom roku.
2021 03 07
Ovo je ozbiljna patologija! Ludilo već viđeno na ranije linkanoj temi, očito je u međuvremenu eskaliralo... Prijava policiji + socijalnoj službi, ovo je za ozbiljno liječenje i micanje od ljudi, pogotovo malog djeteta
2021 03 07
Sve je obavljeno ponavljam, podatke s oba profila nitko nema / neda... A i kad i ako ih dobijem idu Adminu pa nek odluči s njima sto će jer nisam više ni ja sigurna baš da je po GDPRu objavljivat javno nečije podatke ok, pogotovo što nije došlo do prijevare realno nitko nije oštećen, nego eto prijetnji... a da će bit blokirana nadam se da hoće na oba.. Adminka još ne reagira, a ni ona se zasad više ne javlja... očito je zaključila da je naletila na krivu balavicu i šmrkavicu kojoj može bit mama (to bi mi trebao bit kompliment valjda kad ima vrtićko dijete o:) )
2021 03 07
Ne znam šta reći, uopće ne znam šta bih napravila na tvome mjestu. Kada bih i došla do podataka, bojala bih se ići na policiju, jer šta znaš kako će ju prebaciti, to bi isto mogao biti okidač da krene s ostvarivanjem prijetnji. Možda sam u krivu, možda ovakve osobe uopće nisu opasne, nadam se da je tako. Žao mi je šta ne mogu dati neki koristan savjet ili info, samo sam htjela reći da držim fige da bude sve ok 🤞
2021 03 07
Pepssi, jesi li javila profilu mod.mk? Često je ažurniji u intervencijama od Admina.
2021 03 07
Sad jesam, nisam ni znala da postoji... vratila sam se iz dosade prije dva mjeseca nakon godinu i pol i mislim da nakon ovog opet pakujem kofere :') :') :')
2021 03 07
> meowzz: > Ne znam šta reći, uopće ne znam šta bih napravila na tvome mjestu. Kada bih i došla do podataka, bojala bih se ići na policiju, jer šta znaš kako će ju prebaciti, to bi isto mogao biti okidač da krene s ostvarivanjem prijetnji. > Možda sam u krivu, možda ovakve osobe uopće nisu opasne, nadam se da je tako. > Žao mi je šta ne mogu dati neki koristan savjet ili info, samo sam htjela reći da držim fige da bude sve ok 🤞 To što ću ja sad s njom nek si sad ona razmišlja, ali da ću stvarno hodat po cesti i okretat se na svaki zvuk ne pada mi napamet, lijepo se sama uvalila sa svojim ispadima... ja ju dan i pol nisam ni taknula jučer me u 19 h eto dočekalo to čudo u inboxu ... A da ću joj povratnu brisati neću jer koliko sam upoznata s pravilima kad nije došlo do suradnje ipak se smije ostaviti neutralna kao upozorenje drugima...
2021 03 07
Ovo je stvarno bolesno! Prvo izades zeni u susret s primopredajom - ides gdje njoj pase. Drugo, kaj nju boli dupe jel ti imas pesa i kakve su to drame. Trece, ovo s pusenjem necu ni komentirat. Izljevi bijesa u soping centru pred tisucama ljudi radi GLUPOSTI! Prijetnje u inbox, zna ona kako ti izgledas i gdje zivis. i to sve radi KRPICE!!
2021 03 07
Isuse boze, dugo nisam cula nesto ovak bolesno 😰 Jos ona tema od prosle godine slag na tortu
2021 03 07
Oba su profila blokirana. Dobar početak.
2021 03 07
je, samo nadam se da bude to dostojanstveno prihvatila a ne napravila glupost neku... ,:(
2021 03 07
Inače, da se osvrnem na primjedbu da je etiketa na baloneru žuta. Mislim da to nije prljavo. Vecina njihovih etiketa je žute boje. Ja prodajem bundicu iste marke koju sam nosila jednom ili dvaput po pola sata. Etiketa je žuta. I imam njihovih par sakoica. Etikete su inicijalno žute. Nisu ni bile bijele.
2021 03 07
Nisu bijele da, vuku na žuto malo ali ono prvo stanje je stvarno bilo pre pre žuto.. A oprati i spalit nešto peglom poslije objave oglasa je bizarno da nekom uopće padne napamet... ali eto za sad sapunica je na pauzi pa se nadam da će tako i ostati....
2021 03 08
B o l e s n o! Nisam nekoliko mjeseci čitala forum i bome lijepa dobrodošlica.. Pepssi ne znam šta bi ti savjetovala, ali situacija nije ni malo ugodna i ne bi ti baš bila u koži
2021 03 08
Najezila sam se koliko je neugodna poruka...
2021 03 11
1 2 3 4