Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Aboutyou kod

> Mybalm: > da se nadovezen na onaj popust od 50% sta najavljuju, gledala sam prekjucer neke stvari na stranici i danas ih vise nema x-) skroz isparile kao da ne postoje, sto znaci da povlace stvari sa stranice za koje ne zele da se prodaju Baš sam to htjela reći, gledam naprimjer Adidas tenisice su ostavili 5-6 pari koje vjerojatno nitko ne kupuje, a ove koje sam ja htjela doslovce više ne postoje.
2021 03 13
Cure ako želite, zapratite na instagramu moj profil famozno.hr ima uvijek kodove za about You i ostale trgovine kad ih imaju. Sva sniženja, svi popusti na jednom mjestu 😊
2021 03 14
Mi smo kupili super stavari na ovoj rasprodaji, skoro svega je bilo sto smo htjelinuzeti, cijene vise nego povoljne
2021 03 14
> C0kljat: > > Mybalm: > > da se nadovezen na onaj popust od 50% sta najavljuju, gledala sam prekjucer neke stvari na stranici i danas ih vise nema x-) skroz isparile kao da ne postoje, sto znaci da povlace stvari sa stranice za koje ne zele da se prodaju > Baš sam to htjela reći, gledam naprimjer Adidas tenisice su ostavili 5-6 pari koje vjerojatno nitko ne kupuje, a ove koje sam ja htjela doslovce više ne postoje. identicna stvar, ja sam ih isto gledala x-) kad popust prodje naglo ce se pojavit sve tenisice koje su povukli
2021 03 14
meni se cini da su ogranicili kolicine proizvoda zbog rasprodaje. u jednom trenu je svega bilo, a nakon minutu vise nema oglasa
2021 03 14
> Mybalm: > mojih stvari uopce nema na stranici, ne postoje, povukli ih a znam da ih bilo i to u normalnim kolicinama :s Takoder. I sada, nakon snizenja su te stvari opet dostupne🙄
2021 03 16
> Mybalm: > mojih stvari uopce nema na stranici, ne postoje, povukli ih a znam da ih bilo i to u normalnim kolicinama :s Takoder. I sada, nakon snizenja su te stvari opet dostupne🙄
2021 03 16
1 2