Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - potvrdite svoje profile u registracijskom mailu

Ni ja nisam dobila
2021 03 24
Mail će stići samo profilima kojima piše da nisu potvrđeni i to na adresu navedenu u postavkama.
2021 03 24
Novi info - sljedeći tjedan šaljemo mailove svima kojima profil nije potvrđen na mail koji im je naveden u postavkama. Ako vam piše da profil nije potvrđen, provjerite imate li pristup mail adresi navedenoj u postavkama i pričekajte sljedeći tjedan :)
2021 03 25
> Uljeshura: > Što ako više nemamo blage dume koja je lozinka za mail na koji smo registrirale profil? ,:( ,:) ,:) ,:) Ja sam probala promjeniti mail jer se također ne sjećam šifre od ovog na krpicama. U postavkama mi piše da navedeni mail već koristi postojeći član na krpicama... Dakle ja sad trebam napraviti poseban mail za krpice? ,:(
2021 03 25
Samo ako piše kako je profil nepotvrđen. Ako to ne piše, ne zamarajte se.
2021 03 25
Ni meni nit znam zaporku
2021 03 29
Ja isto nisam dobila mail. Pretražila sam i spam.
2021 03 29
> Admin2nd: > > ohyouchatterbox: > > kako da znam jel potvrđen ili nije?ulogirana sam preko fb logina > Piše u rozom pravokutniku kad uđete baš na profil/u ormar/ u dućan. Poštovani, ako uđem u svoj profil (ducan) dalje mogu ući samo na postavke, povratne informacije, razgovore i odjavu. Nigdje se ne nalazi nikakav rozi pravokutnik. Da li možete napraviti print screen tog pravokutnika - ili na neki način pokazati o čemu pričate - jer koliko vidim nitko za to ne zna. Da li oni koji kupuju, prodaju i imaju pristup stavljanju slika i svemu ostalom imaju potvrđen profil ili ne. što uopće znači nepotvrđen profil? Da li prilikom instalacije novog sučelja i raznih opcija može doći do gubljenja podataka? Da li imate opciju čuvanja starih podataka da bi u slučaju gubljenja podataka mogli vratiti stare podatke (danas živimo u digitalnom vremenu kada je ta funkcija neophodna - a koliko znam, tu opciju niste imali kada su se pogubile slike). Lp Željka
2021 03 31
Ja isto ne znam koja mi je lozinka
2021 04 01
> harlekin: > Ja isto ne znam koja mi je lozinka Otvorite novi mail i promijenite ga u postavkama i na kraju imate opciju 'pošalji', kliknete na nju i sve 5.
2021 04 02
Zašto sada krpice ne dozvoljavaju prodaju LV torbica ili ostalih koje su kopija , šta sad vise svi glumataju , mislim koja glupost , te se torbe prodaju po dućanima a sad ovde kao na str ne možeš vise staviti odma se briše, trebalo bi krpice bojkotirati
2021 04 03
Prošlo je tjedan dana, nisam dobila mail. Da li je netko dobio?
2021 04 04
Ni ja nisam dobila nikakav mail :,'(
2021 04 04
> katarinamartina: > > harlekin: > > Ja isto ne znam koja mi je lozinka > Otvorite novi mail i promijenite ga u postavkama i na kraju imate opciju 'pošalji', kliknete na nju i sve 5. Zašto bi mijenjala mail? Sto ćemo sada svi mijenjati mailove?
2021 04 05
Ovo je sve vrlo neozbiljno, ozbiljan IT - evac bi sve objasnio i sve rješio.
2021 04 05
1 2 ... 4 5 6 7 8