Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoć, nejasne cijene slanja preko Tiska

> trouhgmyeyes: > To se desi kada ne stisnu na ekranu "kupac ima paket".. Zbog toga naplaze punu cijenu. Jednom mi se isto to desilo i nisam htjela otici s tiska dok mi nije vratila novce, tj da platim 14kn..tek je nakon 5min priznala da je krivo kliknula. Uff, svaka vam čast... meni je bilo neugodno pa sam platila punu cijenu. Najgore od svega je što mi je rekla da se cijena paketa odbija, a kasnije kad sam se vratila ta ista zaposlenica je tvrdila da se NE odbija - a sve, izgleda, samo zato što nije znala kako pravilno naplatiti. Čini se da je puno cura imalo isti problem... kad bismo se bar Tisku nekako mogli kolektivno požaliti 😅
2021 03 24
> Ninxxx: > Meni je gospođa u iNovinama rekla da oni ne primaju te online obrasce... zna netko nešto o tome? > Rekla je da to samo Tisak prihvaća. Nema mi neke logike zato što iNovine imaju Tisak paket pa bi samim time trebali i to imati. > Tako da sam M paket platila 5 kn kutiju te onda dodatnih 25 za samo slanje. Tako je, iNovine ne prihvaćaju online najavu, i ja sam saznala kad sam pokušala jednom tako poslati. Zašto je tako, ne znam :(
2021 03 24
Meni ista zena na jednom tisku svaki put kad saljem (preko weba) kaze za npr S paket: "to vam je 22kn". Svaki put bi je pitala sta nije 18kn, a ona meni da to ne zna dok se racun ne izbaci. Cek malo, taj cjenik je vec godinu dana aktualan (i ta zena je odavno na tisku) i ona meni svaki put da nema pojma koja ce cijena ispast
2021 03 24
> kroasan: > > Ninxxx: > > Meni je gospođa u iNovinama rekla da oni ne primaju te online obrasce... zna netko nešto o tome? > > Rekla je da to samo Tisak prihvaća. Nema mi neke logike zato što iNovine imaju Tisak paket pa bi samim time trebali i to imati. > > Tako da sam M paket platila 5 kn kutiju te onda dodatnih 25 za samo slanje. > Tako je, iNovine ne prihvaćaju online najavu, i ja sam saznala kad sam pokušala jednom tako poslati. Zašto je tako, ne znam :( Hm, ja u Zagrebu trenutno normalno šaljem sa web najavom u iNovinama
2021 03 25
> furMadchen: > Hm, ja u Zagrebu trenutno normalno šaljem sa web najavom u iNovinama Ja sam isto iz Zagreba i to mi je teta u iNovinama rekla. Još se nije ni potrudila objasniti zašto nego je samo bezobrazno rekla da tisak to radi samo, a da ona nema šta zalijepiti na kutiju (tu me dodatno zbunila, ali nisam imala vremena ulaziti dublje u raspravu). Baš im treba poslati neki mail i s njihovim odgovorom kao dokazom ići svuda...
2021 03 25
Ja sam jednom pokušala poslati paket s inovina pa mi je žena rekla da se ne može. 😲 Ja sam cijelo vrijeme mislila da sam ja nešto bila krivo shvatila to na netu, a sad ispada da se ipak može slati i da nisam bila u krivu. Bože... Baš sto čuda s tim Tiskom i slanjem
2021 03 25
Ja redovito šaljem paket preko tiska. Ne kupujem ambalažu. Najavu kreiram online, kako piše na tisku tako mi se i naplati. Inače šaljem na dva različita tiska, ovisi kako mi je lakše. I na oba su tako dobre tete da nikad do sad nisam imala problema. Vrlo su ugodne i komunikativne.
2021 03 25
Moze se normalno slati preko INovina sa web najavom, s tim da se kutija posebno naplaćuje. Ovi sta kazu na kiosku da se ne moze ili im se neda ili nece.
2021 03 25
Meni su u vise navrata i na vise kioska inovina u Rijeci rekli da ne mogu slati online najavom na kiosku inovina nego samo mogu ako tamo na licu mjesta popunim obrazac. Meni se cini da tu *ebe lud zbunjenog, odnosno oni nas.
2021 03 25
> IvonaKarasov: > Meni su u vise navrata i na vise kioska inovina u Rijeci rekli da ne mogu slati online najavom na kiosku inovina nego samo mogu ako tamo na licu mjesta popunim obrazac. Meni se cini da tu *ebe lud zbunjenog, odnosno oni nas. Ja sam poslala dva tri puta paket sa INovina tamo kod Tusa na Podmurvicama, nikakvih problema nije bilo. Sto vise, to mi je super mjesto di uvijek imaju svih kutija sto nije isti slučaj za Tisak.
2021 03 26
Imala sam istu situaciju prije par mjeseci o kojoj sam i otvorila ovdje temu, i dalje mi ništa nije jasno! 😏 Pisala sam Tisku, odgovor sam dobila nakon dvadesetak dana uz isprike i ponudom za povrat 6 kn. (bio je L paket) ali obrazloženja nisam dobila, frustrirajuće ! Pitala jednu prodavačicu u čemu je problem.. kaže prvo da se cijena kutije ne oduzima, al na moje inzistiranje da je to pravilo koje piše na stranicana Tiska reče da su oni probali skenirati QR kod ali da se "ništa ne događa" pa su odustali !😅 Evo moje prepiske s Tiskom; ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a1689d0fdd816a080efcaecb55ee2169.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0fca814e070f000d1064143693f14c95.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/182975bbb3d2ec8abb3c1dc07db3fe83.jpg) Eto, pa možete lijepo kopirati ovaj odgovor Tiska i pokazati ga djelatnicama..!! 🎉🎶
2021 03 27
> TinaCS1994: > > IvonaKarasov: > > Meni su u vise navrata i na vise kioska inovina u Rijeci rekli da ne mogu slati online najavom na kiosku inovina nego samo mogu ako tamo na licu mjesta popunim obrazac. Meni se cini da tu *ebe lud zbunjenog, odnosno oni nas. > Ja sam poslala dva tri puta paket sa INovina tamo kod Tusa na Podmurvicama, nikakvih problema nije bilo. Sto vise, to mi je super mjesto di uvijek imaju svih kutija sto nije isti slučaj za Tisak. Eh da sam znala... isla sam s Viskova u grad. Prvo sam stala na Marinicima na kruznom, kaze ne moze sa online najavom i bez kutije, onda sam stala na okretistu sedmice, opet mi zena kaze ne moze sa online najavom i bez kutije. Samo sam trebala jos na 3. kiosk stati 😂. Hvala puno na informaciji. Taj kiosk kod Tusa mi je odlican!
2021 03 28
Apeliram na sve vas da se žalite Tisku, inače nikad neće doći do promjena. Sad sam se vratila sa Tiska u Tuškanovoj gdje sam platila slanje koverte 16 Kn; slanje 13 kn plus koverta 3 kn koju sam kupila prije 8 dana, papirić sa kodom i račun sam imala. Prodavačica je bila strahovito bezobrazna i uopće nije htjela saslušati moje objašnjenje, derala se da šta joj dolazim na Cvjetnicu pred zatvaranje. Bome će mi Tisak vratiti te tri kune. Užasno sam bijesna. S jedne strane mi ih je žao zbog svih tih dodatnih usluga, kopiranje, autobusne karte, aircash, paketi, dizanje keša, režije, lutrija i tko zna što sve ne, ali neću tolerirati bezobrazluk.
2021 03 28
> IvonaKarasov: > > TinaCS1994: > > > IvonaKarasov: > > > Meni su u vise navrata i na vise kioska inovina u Rijeci rekli da ne mogu slati online najavom na kiosku inovina nego samo mogu ako tamo na licu mjesta popunim obrazac. Meni se cini da tu *ebe lud zbunjenog, odnosno oni nas. > > Ja sam poslala dva tri puta paket sa INovina tamo kod Tusa na Podmurvicama, nikakvih problema nije bilo. Sto vise, to mi je super mjesto di uvijek imaju svih kutija sto nije isti slučaj za Tisak. > Eh da sam znala... isla sam s Viskova u grad. Prvo sam stala na Marinicima na kruznom, kaze ne moze sa online najavom i bez kutije, onda sam stala na okretistu sedmice, opet mi zena kaze ne moze sa online najavom i bez kutije. Samo sam trebala jos na 3. kiosk stati 😂. Hvala puno na informaciji. Taj kiosk kod Tusa mi je odlican! To mi je jedina opcija kada na Zametu ponestane kutija. 🤦‍♀️A kiosk je super, taman stanes ispred.
2021 04 04
Evo da se javim, ako će netko još uopće čitati ovu temu, iz Tiska mi odonda još uvijek nisu odgovorili na mail tako da od toga ništa, korisnička podrška je dakle očajna i nemojte se previše nadati ako ćete im se javljati. Djelatnica koja je radila taj dan se sama od sebe mjesec dana kasnije izvinila kad sam naletila na nju prilikom slanja drugog paketa i rekla da je sve unijela kako treba, da kupac ima kutiju i sve i da se očito radilo o štekanju sistema, i upitala je li mi Tisak vratio novce. Kakav Tisak, kakvi novci, mislim si ja, nisu ni na mail odgovorili... u svakom slučaju, nije mi se ni radilo o tih 5, 6 kuna već me naživcirao njihov dvosmisleno napisan cjenik. A i cura valjda nije bila kriva ako tako kaže. Uglavnom otada pakiram sve na samom kiosku da izbjegnem neugodna iznenađenja, s obzirom na nepostojanje korisničke podrške nemam povjerenja da se isto ne bi opet ponovilo. I evo danas čitam tu na forumu o novim cijenama Pošte, stvarno nisu normalni. Još malo i više će nam se isplatiti naručiti dostavnu službu da nam doma preuzme paket i dostavi ga kupcu u 2, 3 dana! Prestrašno!
2021 05 12