Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - problemi s uploadom slika

Bok svima, Jučer je naš provider počeo imati problema s uploadom. Problemi su globalani i ne možemo utjecati na otklanjanje greške. Upload će biti usporen sve dok to ne poprave, a korisnici koji i inače imaju sporiju vezu vjerojatno neće moći uploadati ništa. Bu prošlo! 👍😇
2021 03 24
Hvala, pa cemo pricekati samo je li mozete ovdje javiti da je proslo, da stalno ne isprobavamo? Isto, ovo silno iskakanje reklama i poskakivanje ekrana radi toga je sada vec zbilja prevrsilo svaku mjeru i nemoguce je niti oglasavati niti pregledavati oglase tj. sadrzaj na Krpicama... i nemojte samo reci da je i to globalno, valjda postoje neki načini da se to smanji na minimum... (inace ozbiljno razmisljam o drugom portalu gdje ionako imaju rubriku Dom vec odavno pa mi dodje na isto...). Hvala!
2021 03 25
Instalirajte si neki program koji blokira reklame.
2021 03 25
Hvala na preporuci, no kako se zbilja ne razumijem moze molim Vas, nesto konkretno sto bi bilo i sigurno (da ne download-am neki virus, crv nedajboze...)? Hvala puno unaprijed!
2021 03 26
Ne mogu uopće uploadati artikl za prodaju,već je bio na krpicama i slučajno sam ga obrisala,od sinoć pokušavam. Pokušavala sam i bez ikakve fotografije ali kao da uopće ni ne stisnem 'uploadaj artikl',ne reagira.
2021 03 27
> candycandy: > Do kada će ovo potrajati? Potrošila sat vremena da sve poslikam i sad ne mogu ništa uploadati...😠 Suosjećam, ludim cijeli dan!!
2021 03 27
> Admin2nd: > Instalirajte si neki program koji blokira reklame. Jel mi možete pomoći kako se to radi. Ja bi rado blokirala reklame. Hvala
2021 03 28
Koliko znam nema takvih programa koji blokira reklame. Stvar je u tome da Mojekrpice zarađuje na to, što više reklama više novaca isplaćuju njima, a mi se mučimo propagandom koja nas NE zanima.
2021 03 28
Poštovani, potrošila poprilično vremena, ne mogu izabrati kategoriju i ostalo šta ide uz oglas, ne mogu slike stavite. Uglavnom ništa ne radi kako bi trebalo, samo mi skaču reklame😟
2021 03 28
Ja ču samo reč da meni sve super radi 🙆🏼‍♀️🙂
2021 03 28
Preporučujem da o tome (blokiranju reklama) pitate google.
2021 03 29
Meni isto jako blokira,pola objavi pola ne😏
2021 03 31
Pozdrav svima! Nedavno sam otvorila profil i danima pokušavam uploadati i objaviti artikle, ali nisam ni ja uspjela ništa :(
2021 03 31
Ništa ne mogu uplodati ni ujutro ni u podne ni bilo kad. Već par dana... Ne reagira uopće na postavljanje slika
2021 03 31
> JelenaCeke: > Ništa ne mogu uplodati ni ujutro ni u podne ni bilo kad. Već par dana... Ne reagira uopće na postavljanje slika Takoder, maloprije opet pokusala i pregledala sve i nikako ne zeli objaviti 🙄 ne znam kada ce to biti razrijeseno s obzirom da vec bar tjedan dana i ja i ostali imaju problem s tim..
2021 04 02
1 2 3