Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - problemi s uploadom slika

> ufoufo: > Koliko znam nema takvih programa koji blokira reklame. Stvar je u tome da Mojekrpice zarađuje na to, što više reklama više novaca isplaćuju njima, a mi se mučimo propagandom koja nas NE zanima. Ovako, i ja imam isti problem sa stavljanjem fotki, javila sam adminu nešto prije sat vremena jer mi se ne da dolaziti na forum, no na kraju sam ipak morala. Ja vrlo lako postavljam fotke na laptopu, ali kako mi je na laptopu Windows 7, ne mogu ga povezati sa mobitelom koji ima Windows 10. Imam ja još jedan laptop na kojem je Windows 10, ali on mi je na popravku. I što ja radim onda, a izrazito je zamorno? Sama sebi šaljem slike sa moba putem maila, pa ih onda skidam, pa ih na laptopu postavljam. Užas! Cudno je da na laptopu to ide bez problema. Postoje programi za blokiranje reklama, besplatni su, sigurni, ali ja sam ih koristila na laptopu sa Windows 10. Imala sam ja štošta na tom laptopu. Za mobitel ne znam, niti ću istraživati, a to ne bi ni pomoglo za postavljanje fotki. Eto, jedino vam preostaje ovo što ja radim i što me užasno zamara.
2021 04 02
Još samo da nadodam da sam Google ovih dana ima velikih problema, tako da ljudi nisu mogli slati mailove i još niz stvari. Ja mogu sve osim na mobitelu postavljati slike. I da, padaju neke aplikacije, ja sam za jednu javila Googleu (a kao da je njih briga i kao da su pročitali), a to je Camera Mx koja je apsolutno najbolja kamera (po meni, a i po mnogim drugima) za snimanje, jer su mi sa njom ispadale fenomenalna fotke. I još bi se nešto moglo povezati sa ovim problemom. Otprilike malo prije ovog problema, opet je bilo prokleto ažuriranje i mislim da bi bilo kakva ažuriranja trebalo stopili, jer moj laptop na kojem je Windows 10 (kojeg li paradoksa) je na popravku jer sam dopustila ažuriranje, pisalo da je gotovo, ali nije bilo, jer oni u pozadini uvijek nešto rovare, i ja ga ugasila (to je bilo tek 3.dan - koliko traju ta njihova ažuriranja!?) i sljedeći dan (koje li divote), laptop uopće ne radi.
2021 04 02
Ovako, iako nije moj posao da rješavam probleme, a niti sam informatičar, iako ih puno znam, a niti će mi to itko platiti, a možda ni reći obično hvala, MOŽDA imam rješenje za neke od vas. Malo sam razmišljala i uspjela na mobitelu postaviti slike na Krpicama brzinom svjetlosti i objaviti artikl (to je bio pokus, pa sam obrisala taj artikl). Sljedeći artikl mi nije htjelo staviti. Sad dobro čitajte. Naravno da sam se pitala zašto mi na laptopu hoće postaviti fotke, a na mobu neće, a isti mi je operater. NA LAPTOPU KORISTIM PRETRAZIVAC MICROSOFT EDGE koji je preporučljiv za Windows 10, ali ja sam uvijek koristila ili Operu ili Google Chrome. Znači, ja na laptopu imam Windows 7, Google Chrome mi ne radi, i već neko vrijeme sam na Microsoft Edgu koji, eto, brzo stavlja i slike. Sada sam ga postavila i na mobitel i brzinom svjetlosti mi je objavio artikl, no Sljedeći već nije, no vidim da se u pozadini još nešto skida. Probajte to. Pozdrav.
2021 04 02
OPET MI JE USPJELO BRZINOM SVJETLOSTI. ŽENE, POSTAVITE MICROSOFT EDGE KAO PRETRAŽIVAČ I MOCI ĆETE NORMALNO POSTAVLJATI FOTKE. USPJELO MI JE DVA PUTA NA MOBITELU SADA. UH, KOJE OLAKŠANJE! PROBAJTE, NISTA VAS NE KOSTA, A MISLIM DA JE TO PRAVO RJEŠENJE.
2021 04 02
IDE, IDE. SAMO POSTAVITE MICROSOFT EDGE. I NE TREBATE MI SE ZAHVALJIVATI, DRAGI ADMINE. :D LIJEPI POZDRAV SVIMA!
2021 04 02
> RamonaZe: > IDE, IDE. SAMO POSTAVITE MICROSOFT EDGE. I NE TREBATE MI SE ZAHVALJIVATI, DRAGI ADMINE. :D > LIJEPI POZDRAV SVIMA! HVALA VAM NA SAVJETU!
2021 04 04
Evo sad i ja imam problem s učitavanjem artikala. I od silnog iskakanja reklama, najrađe bi odustala od objave artikla. Ne možeš normalno upisivati tekst objave, jer ti smeta reklama, koja me uopće ne zanima. Molim ako se može to nekako riješiti, jer je stvarno iritantno.
2021 04 04
> Laninkutak: > Evo sad i ja imam problem s učitavanjem artikala. > I od silnog iskakanja reklama, najrađe bi odustala od objave artikla. Ne možeš normalno upisivati tekst objave, jer ti smeta reklama, koja me uopće ne zanima. > Molim ako se može to nekako riješiti, jer je stvarno iritantno. Opet ja. Problem je i sa Googleom, a i sa Krpicama. Sad ni ja više (ili jedva) mogu postaviti artikl. Sve sam proučila i sve napravila, a i otišla sam na slične stranice i bez ikakvih problema postavila artikle. U cijelom ovom kaosu sa Googleom, meni je jedino "pala" jedna kamera i postavljanje slika na Krpice preko moba. Za kameru sam mislila da je u pitanju nestabilna aplikacija, jer su mi ostale kamere radile, pa sam se zamislila tek kad nisam mogla postavljati fotke na Krpicama, a to je uslijedilo par dana nakon gluposti koju je 22.3. napravio Google postavljajuci nestabilnu verziju jedne aplikacije. Od tog datuma, izašla je i beta aplikacija iste, kao i još neke novije bete koje su probne i mogu još lošije funkcionirati, rušiti aplikacije itd. Onda mi je radio Microsoft Edge koji i jest zadani preglednik za Windows 10, ali i na njemu su u konačnici pale Krpice. Ipak, kada se sve zbroji, Google je glavni krivac i ništa to još nije stabilno i mnogi korisnici raznih aplikacija su se jako namucili da naprave dva bijedna ažuriranja, no tko je imao problema, čitao je.
2021 04 05
Kod mene se artikli ne žele objaviti jedino ako sam zaboravila nešto upisati, a kliknula sam "uploadaj artikl" (npr.nisam navela kategoriju artikla). Nakon što se greška ispravi, i dalje nije moguće objaviti. Potrebno je ispočetka raditi oglas, i paziti da slučajno ne kliknem prije nego sve ispunim.
2021 04 05
Ekipa jel proradio upload? meni nula bodova vec par dana Hvala, lp
2021 04 08
Ni meni :,'(
2021 04 08
Nemamo rjšenje jer problem nije krenuo od nas nego od providera.
2021 04 08
Pozdrav! Zanima me zašto ne mogu uplodati određene artikle (2 majice i trenirku), sve mi radi normalno ali ta tri artikla ne želi? Hvala na razumijevanju!:)
2021 04 09
Radi li sad upload svima normalno?
2021 04 12
Ja ne mogu nikako staviti slike.
2021 04 12