Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

The Ordinary - narucivanje s Deciem stranice

Pozdrav cure, da li je neka od vas narucivala direktno s Deciem UK stranice otkako je bio Brexit? Odnosno, konkretno me zanima da li su vam paketi obzirom na Brexit carinjeni u 2021.? Hvala! 🙂
2021 04 08
ja sam dobila informaciju da oni pokrivaju sve troskove. treba mi doci narudzba za koji dan i nisam dobila nikakav mail da trebam nesto dodatno platiti. samo sto je prije dostavljao dpd, a sad mi pise da ide preko nase poste
2021 04 08
Ja sam narucila u sijecnju s njihove stranice, nista dodatno nisam morala platiti, osim sta je dostava trajala dosta dugo. Mislim cak da sam u veljaci tek primila posiljku (hp express je donio). Ali su najavili da ce bit kasnjenja, i stalno su mailovima obavjestavali da je paket u tranzitu, da budem strpljiva.
2021 04 08
Odlicno ako je tako! Jer ja sam cula info da ce se na sve proizvode proizvedene van UK (a koji se salju iz UK) placati carina, a pretpostavljam da se The Ordinary ne proizvodi nego samo salje iz UK posto je kanadska firma. To bi onda znacilo da podlijeze carinjenju... Ako nije problem i ako se sjetite kad primite paket - javite mi tu kako je proslo i da li su Vam paket ipak zaustavili na carini ili ne. Unaprijed Vam hvala i pozdrav! 😊 > jelena693: > ja sam dobila informaciju da oni pokrivaju sve troskove. treba mi doci narudzba za koji dan i nisam dobila nikakav mail da trebam nesto dodatno platiti. samo sto je prije dostavljao dpd, a sad mi pise da ide preko nase poste
2021 04 08
I ja sam zadnji put narucila pocetkom sijecnja i dosao mi je paket u veljaci, ali sam citala da carinjenje iz UK ne krece odmah od 1.1.2021. vec nesto kasnije. Misterij mi je da li smo onda srecom izbjegle carinu taj put ili je zaista uopce nece biti i troskove ce pokriti Deciem, kao sto kaze Jelena693 🤷🏻‍♀️🤔 > nefertiti111: > Ja sam narucila u sijecnju s njihove stranice, nista dodatno nisam morala platiti, osim sta je dostava trajala dosta dugo. Mislim cak da sam u veljaci tek primila posiljku (hp express je donio). Ali su najavili da ce bit kasnjenja, i stalno su mailovima obavjestavali da je paket u tranzitu, da budem strpljiva.
2021 04 08
Budući da su oni sad van EU zar se ne naplaćuje PDV ako vrijednost paketa (uklj. inozemnu pt) prelazi 22 eura? A onda od 1. 7. će naplaćivati PDV na sve pakete neovisno o iznosu.
2021 04 14