Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sumnjivo ili ne?

Pozdrav, u situaciji sam da mi se jako svida jedna torbica ali cura nema nijednu povratnu a inzistira na uplati prije primopredaje. Dali biste vi prostali na to? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5d4ff365a2ca38736f5d495ecd2d56c3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6daa61193299452dc15f4e51baf32492.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/386d712bed948a5c40048746dd6b7651.jpg)
2021 04 21
Po meni, ne uplacujte! I svakako nek vam kaze ime tog profila koji je imala ranije.
2021 04 21
Neznam u cem je problem da izvrsiti uplatu kada se nadete, malo sumnjivo 🤷‍♀️ ja nebi uplatila...
2021 04 21
Ja bi isto preskočila ovu suradnju....alternativno se možete naći kod neke banke ili pošte i kad vi vidite torbicu i ako vam se dopada lijepo zajedno uđete u poslovnicu i uplatite 8-)
2021 04 21
Ma prevara 100%. Pitajte je baš za taj stari profil.
2021 04 21
Ma čemu uplata unaprijed ako je primopredaja? Nemojte ništa uplaćivati, nađite se sa prodavačicom prvo.
2021 04 21
Ne uplacujte i usput trazite ju podatke za uplatu pa provjerite i na crnoj listi. Al nikako ne uplacujte ocigledno je prevara u pitanju. Kakva frendica mozes mislit.
2021 04 22
Evo bila sam poslala poruku da bi sigurno kupila torbicu ali samo u slucaju placanja prilikom primopredaje. Na sta sam dobila odgovor: “Ja sam tako funkcionirala i na krpicama prije, nije problem poslat Vam jos slika ako zelite, ali za primopredaje nemam vremena... eto.. i da, uvijek sam ja placala prva dok sam uzimala i dok su meni kupovali stvari su mi prvo poslali novac tako da... kako god zelite... lp” Mislim ja isto uvijek uplatim prije kupnje na racun ali opet smatram da bi se cura bez ijedne povratne trebala malo prilagodavat ako stvarno zeli prodat nesto jer to smo ja mislim sve morale proci u pocetku, pogotovo ako sam ponudila doc di god treba, tehnicki joj onda vise vremena treba za poslat to nego za primopredaju ali dobro.. Vama svima hvala na odgovorima, torbica mi se jakooo svidjela pa nisam mogla procjeniti objektivno situaciju ali evo zadnjin odgovorom di na kraju opet nema vremena za primopredaju( a sat vremena prije je u prijateljici bio problem) sam odustala od bilo kakve suradnje Hvala jos jednom svima!
2021 04 22
Kada dogovorim primopredaju ne pada mi na pamet traziti kupca da mi uplati PRIJE na racun. Dat ce mi kad se nademo. Ovdje vjerujem da bi Vi uplatili, a cura se ne bi pojavila. Prevara, odustanite od suradnje.
2021 04 22
Nisu joj bas jeftine torbe da bi isli riskirati. A uostalom zasto za ovo sto je oznacila kao prodano nema povratnu. Ma muljaza teska.
2021 04 22
I meni smrdi na muljažu! Dobro da ste otvorili temu da i ostale cure budu na oprezu
2021 04 22
Ovo je muljaža da zaboli mozak :o Njezin prijedlog potpuno poništava svrhu primopredaje. Čemu uplata unaprijed ako se namjeravate sresti s prodavačicom???
2021 04 22
Meni je odbila primopredaju Kaže lakše samo ubaciti u Tisak kutiju...i.ja pare u vjetar....
2021 04 22
> Frankolina0211: > Meni je odbila primopredaju > Kaže lakše samo ubaciti u Tisak kutiju...i.ja pare u vjetar.... Jel to ona Vas prevarila?
2021 04 22
Vjerujem joj da je imala profil i da je blokiran isto vjerujem. Ja ne bih surađivala s njom, ne miriše mi to uopće na dobro.
2021 04 22
1 2