Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Teško razočarenje

Da, to je bio moj izbor ostaviti negativnu koja nije potpuno opravdana zato što je korisnica postupila iznimno bezobrazno, a nakon toga je zeznula još dvije korisnice i blokirana je. Lijepo da ste se potrudili pronaći.
2021 06 23
Dobila sam link za crnu listu pa ide odmah na nju!
2021 06 24
.. i kakva je korist od svih ovih pisanja koje ona ignorira ?!
2021 06 24
Admina ste kontaktirali?
2021 06 24
> embrace: > Admina ste kontaktirali? Jesam, čekam daljnji savjet/odgovor
2021 06 24
Ako je sporan transport, kako je poslano? Poslala sam nebrojeno naočala, što poštom, što tiskom i ni jedne nisu došle spigane.
2021 06 26
> NomadOrganic: > Ako je sporan transport, kako je poslano? > Poslala sam nebrojeno naočala, što poštom, što tiskom i ni jedne nisu došle spigane. Ma nije u transportu, to ona sad tvrdi, kutija tiska je bila ok a one su bile u futrolama i još umotane u staru majicu. Da je transport kriv, kutija bi morala biti skašena skroz da je do transporta. To je maherica koja zna dobro što radi i kako varati
2021 06 26
Poslala je 3 komada oštećenih naočala i onda se uvrijedila zato što kupac traži povrat novca. Ona druga poslala fejk parfem pa se vrijeđa kad kupac skuži. Treća dobila uplatu za dječju robicu i onda nestane. Ej, dijete si zakinula. Što je dalje, koliko nisko možemo pasti.
2021 06 26
> nzeman1: > > NomadOrganic: > > Ako je sporan transport, kako je poslano? > > Poslala sam nebrojeno naočala, što poštom, što tiskom i ni jedne nisu došle spigane. > Ma nije u transportu, to ona sad tvrdi, kutija tiska je bila ok a one su bile u futrolama i još umotane u staru majicu. Da je transport kriv, kutija bi morala biti skašena skroz da je do transporta. Zato i pitam. Ok, ovo su zaobljeni modeli i da je slano poštom u nekim tankim, klimavim kutijama, svašta je moguće, ali i da je do transporta, odgovornost je onog tko šalje jer je neadekvatno zapakirano. Transport (ni jednom) pošljatelju ne bi smio biti argument, osim ako paket nije izgažen.
2021 06 26
> embrace: > Poslala je 3 komada oštećenih naočala i onda se uvrijedila zato što kupac traži povrat novca. Ona druga poslala fejk parfem pa se vrijeđa kad kupac skuži. Treća dobila uplatu za dječju robicu i onda nestane. Ej, dijete si zakinula. Što je dalje, koliko nisko možemo pasti. Zaboravila si temu na kojoj kad zucneš, postoji rizik od bloka :')
2021 06 26
Update.. osoba je na crnoj listi Hr ali mislim da njenoj aroganciji to neće predstavljati ništa
2021 06 26
Di je uopće ta crna lista? Mislim, koja je korist od toga ako nije u pitanju neko lako dostupno i često posjećeno mjesto? I kako to da je na crnoj listi izvan krpica a ne i ovdje na krpicama?
2021 06 30
> Sasahr: > Di je uopće ta crna lista? Mislim, koja je korist od toga ako nije u pitanju neko lako dostupno i često posjećeno mjesto? I kako to da je na crnoj listi izvan krpica a ne i ovdje na krpicama? https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0
2021 06 30
Ok, pogledala, tamo su imena i prezimena, ne znam kako to povezati s predstavljanjem na krpicama. Ime i prezime se sazna kad potvrdiš kupovinu a tad je kasno za provjeru
2021 06 30
> Sasahr: > Ok, pogledala, tamo su imena i prezimena, ne znam kako to povezati s predstavljanjem na krpicama. Ime i prezime se sazna kad potvrdiš kupovinu a tad je kasno za provjeru Koliko sam vidjela, često pitaju za kupnju na ovom portalu, prvo pošalješ objavu sa opisom prevare, admin je odobri ako je ok, onda u komentaru pošalješ link profila sa upitnom da li je netko kupovao tu i ima li loših iskustava. Ako je već prijavljena, kao "moja", admin će upozoriti da je na listi zbog prevare a na tebi je hoćeš li nastaviti suradnju ili ne. Mislim čak da su upućeni u pravo jer daju stručne savjete
2021 07 02