Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Teško razočarenje

Kad sam ga izbrisala pa nemam vise na zalost.
2021 06 22
Ja sam mislila na ove da imaju hrđu, e sad ako sam dobro shvatile one su prve poslane ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6ee7a9b15ddcf29a55b875603d92b4ba.jpg)
2021 06 22
Ne prvo su poslane Vouge plave i Dona Karan zajedno.
2021 06 22
Ove trece nemaju veze sa ovo dvoje
2021 06 22
Greske se mogi dogodit ali sad ispada da imam sve iskrivljene naocale mislim da je to presmjesno.Nije cak ni problem u povratu .vec u principu.tj.na prijetnje prijateljice pravnice blacenje itd.Negativnu sam dobila.Svak ima svoje misljenje.Hvala vam svima na svojim osvrtima .👋
2021 06 22
Ali to znači da ste zatim ove sa fotke poslali kao zamjenu?
2021 06 22
A dobro, nisu ni prijetnje policijom ok, ali možda je bilo bolje vratiti novce, a ne poslati druge naočale koje nisu u najboljem stanju. Ako sam dobro shvatila cijelu priču. To je sve.
2021 06 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/51cb35a6395dab5c953db4a2b8a17be9.jpg) Ovo je iz oglasa! Zašto bi kupovala naočale deklarirane u odličnom stanju i onda ih krivila, te prolazila kroz ovo sve! Opet nije stavila sve slike iz razgovora jer ih je tražila te se ponudila poslati zamjenu koju nisam htjela već tražim svoje novce nazad i spremna sam ih poslati o svom trošku jer su ne nosive!
2021 06 22
Nisam prijetila policijom, kakve veze policija ima sa tim!? Ne prijetim nikome, samo tražim svoje jer ovo nije što je oglašeno! Pokušala sam se dogovoriti ali ona odbija povrat novca a zašto bi plaćala nešto što nije nosivo..plave Vouge su toliko krive da nema smisla da ih je oglasila.. ona "papućica", sorry, ne znam stručan naziv, koja ide na nos je slomljena i ne da se namjestiti već žuljaju. Ako su bile u tako dobrom stanju, zašto je zapravo priznala poslavši te treće i odbila povrat istih. D. K. su malo bolje ali jedna strana je višlja i kako sam i njoj napisala, čini se da su njoj bile široke pa ih je stiskala da se suze
2021 06 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3128734d6b23aa3fd20df490a95b3671.jpg) Mislim da se tu jasno vidi
2021 06 22
Pardon, ne policijom nego privatnom tužbom. Ne razumijem više ništa. Hunterica tvrdi kako ove bijelo-plave Vogue naočale nisu poslane prve, Vi sada kažete kako su kupljene prve? U svakom slučaju to nije u redu, pa čak i ako su poslane naknadno i Hunterica nije vidjela da su iskrivljene, hrđa je jasno vidljiva i to nisu naočale bez oštećenja kako god se okrene
2021 06 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6a90fcd083fb3b8d8c06eaa618d450bf.jpg) Dosta mi je prevara ovdje, ja radim za novce i neću odustati! Nisam, opet naglašavam, prijetila, uvijek sam rekla moj slijedeći korak pa tako i sa tužbom a policiju spominjati je apsurdno.. nećak mi je policajac ali što mi to pomaže..
2021 06 22
> embrace: > Pardon, ne policijom nego privatnom tužbom. > Ne razumijem više ništa. Hunterica tvrdi kako ove bijelo-plave Vogue naočale nisu poslane prve, Vi sada kažete kako su kupljene prve? > U svakom slučaju to nije u redu, pa čak i ako su poslane naknadno i Hunterica nije vidjela da su iskrivljene, hrđa je jasno vidljiva i to nisu naočale bez oštećenja kako god se okrene Prvo sam kupila dvoje, te vouge i D. K. i niti jedne nisu nosive,krive su...a te treće, sa hrđom mi je poslala kao zamjenu.. bolje objasnila 😊
2021 06 22
Meni naočale izgledaju kao da su u lošem stanju. Prije nekih mjesec dana sam prodala svoje MaxMara naočale u puuno boljem stanju (bile su normalno ravne i bez hrđe), no s par zaista minimalnih ogrebotina na staklu i s malo izblijeđenim Maxmara slovima i to je definitivno bilo oglašeno i dodatno naglašeno u inboxu... tako se to radi, ovo zaista nije fer.
2021 06 22
Naočale su ne nosive, to je sve što mogu reći! Opet naglašavam, ovdje tvrdi da nije problem u povratu novca ali koliko god sam u porukama to tražila, nikada nije pristala. Ako su u dobrom stanju a ja sam bez veze sa svim ovim, neće joj biti teško tako dobre naočale opet prodati! Zar nije tako!? Opet naglašavam, vratiti ću ih o svom trošku ali zaista insistiram na povratu mojih novaca. Volim naočale i imam ih dosta, većina kupljena ovdje i super sam zadovoljna bila ali evo, naišla sam na kamen
2021 06 22