Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupovina usluga

Pozdrav ☺️ Je li se nekome dogodilo da ubaci u košaricu datume za promociju artikla, a na kraju dobije sasvim druge za korištenje?
2021 06 24
Da, stalno se to događa i poprilično me nervira. Npr. želim kupiti usluge za 3 dana, da svaki dan imam oglašen jedan artikl u kategoriji. Ali ne...ne može.
2021 06 24
Kupila sam istaknuti proizvod 1 dan na temi Obuća za 1,50 kn no oglas mi se ne prikazuje. Što da radim? 😐
2021 07 05
> petrazadar: > Pozdrav ☺️ > Je li se nekome dogodilo da ubaci u košaricu datume za promociju artikla, a na kraju dobije sasvim druge za korištenje? da, redovito mi se to događa i jako sam bijesna jer ne želim recimo promovirati artikle vikendom (jer mislim da je tad manje pregleda na stranici) i stavim datum u tjednu, a ono me prebaci tek za 10 dana i to baš nedjelja. mislim da to nije u redu ako plaćamo za te usluge, admini bi mogli i srediti stranicu da se barem prikazuju realni datumi. jučer mi je npr. jedini ponuđeni datum za promociju bio 9.7. i platim, kad ono tek 18.7. baš jadno.
2021 07 09