Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure, trebam hitnu pomoć!

Kupila bih od jedne korisinice Adidas tenisice, korisnica ima 50ak pozitivnih i niti jednu negativnu povratnu. Korisnica želi da ja uplatim nekoj drugoj korisnici taj iznos za Adidas tenisice jer bi ona od nje kupila Nike tenisice. Pitam zašto ne mogu odmah njoj uplatiti novac od koje kupujem, dobijem odgovor da ona nema internet bankarstvo te da tako uvijek dogavara suradnje. Ja toj drugoj curi uplatim iznos i kad joj bude vidljivo, prva cura šalje meni tenisice. Malo sam zbunjena oko svega, te ne znam što napraviti jer 400kn nije malo, a opet korisnica ima sve pozitivne povratne.
2021 07 06
Hm Neznam …tako su prevarantice operirale
2021 07 06
> Sanja8888: > Hm > Neznam …tako su prevarantice operirale Da.. Slažem se.. Iako ima povratnih.. Možda jedino da se vi javite toj trećoj ili ona vama pa da sve bude transparentno? Iako mi ta priča da nema račun ne drži vodu.. Pa kako onda prodaje, nemoguće da je svih 50 povratnih na ovaj način dobila
2021 07 06
Ja bih joj rekla da ipak zelim uplatiti direktno njoj. Sumnjam da ce odbiti uplatu od 400 kn. Možete i ovako kako je Jasna rekla, ali to je Vaša dobra volja ako joj želite izaći u susret 🤗 pitala Vas je to vjerojatno da ne mora ići u banku uplatiti toj trećoj curi ako nema net banking
2021 07 06
Opreza nikad dosta.
2021 07 06
Baš čudno da se radi o istom iznosu.
2021 07 06
Ja na vašem mjestu ne bi. Nađite druge tenisice i lijepo sve po p.s.
2021 07 06
Ja sam tako 1 put da uplati moj kupac drugoj ženi jer sam u tom iznosu kupila nešto, a nemam net bankarstvo i nisam imala prilike ići na bankomat ili u banku taj dan i sve prošlo ok.
2021 07 07
ako je korisnica mogla kupovati prije može i sada se nekako snaći, i sama nekad čekam prodati nešto da kupim nešto od druge korisnice ali mi nikad nebi palo napamet ovo.. danas se bar može uplatiti na svakom drugom mjestu i poslati novac.. a ako nema net bankarstvo kako će provjerit uplatu?! ja sam znala vidjeti lažne potvrde o uplati.. izbjegla bih ovu situaciju i našla povoljnije tenisice po mogućnosti iste kod nekog drugog kad tad :)
2021 07 07