Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

KOSA help!!!!!!!!!!

Stavila sam iz fore, dok sam bila na moru, crvenu pjenu za kosu, koja se ispire, i nakon mjesec dana, nije se skroz isprala. Kosa prije pjene je bila skroz platinasto plava (pramenovi) pa se i zato tako jako vidi još uvijek taj crveni pigment... Sad je izblijedilo na nježno rozu nijansu. Ima li netko iskustvo s tim, kak to isprati? Prijedlog za neki agresivni šampon? Ili mazati limunom pa isprati nakon pola sata/sat? To mi pada na pamet. Unaprijed hvala!!!!!!!!!! :)
2021 07 23
Limun ili ocat
2021 07 24
Obojati nekom svijetlom blond bojom. Nisam jednom tako :)
2021 07 25
Šampon za pranje suđa je dosta jak, da ne kupujete dodatno neki jaki šampon za kosu...
2021 07 25
> ela1234: > Bas sam citala da cure ispiru boju vitaminom c i da super pomaze, pa o nacinu koristenja i slicno mozes pokusat pronaci na internetu :) Da, to sam i ja čula dosta u zadnje vrijeme...i to od profesionalnih frizera, tak da ne mislite da ćete zeznuti nešto :)
2021 07 25
Hvala svima!!!!!!!!! Hvala Vam puno za pomoć, dugujem svima cugu <3 Danas sam stavila C vitamin pomiješan sa šamponom (pun kufer toga; ja uvijek mislim da će biti premalo :D ) i držala malo više od sat vremena. Jedan dio je otišao, ali još je malo ostalo! Većina boje koja je bila na kosi je bila u srednjem dijelu pramenova (nije primilo na vrhovima ni kod korijena, pa je zato izgledalo grozno neuredno) Uglavnom, zadovoljna sam! Ravnomjerno je izblijedilo, tako da je sada kosa ujednačena, i tamo gdje je još ostalo boje, ne izgleda grozno, nego onako, malo prošarano pastelnom. Sada je boja više narančasta, nije više roza. Kad sam trebala isprati kosu, činilo mi se kako nije upalilo i da je boja još tu, pa sam prvo isprala c vit. i šampon, pa je oprala čarlijem, pa još jednom svojim šamponom. :D Eto, to je moje iskustvo.
2021 07 28