Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mišljenje o situaciji, korisnica Rijica

> Rijica: > Drage krpicarke, > ovo je moja zadnja poruka ( ujedno i jedina) upucena na ovu temu. S gospodom sam, istina, dogovorila kupovinu proslu subotu kada mi je uplatila novac. S obzirom da je vikend, normalno, pricekala sam ponedjeljak da bude vidljiva uplata. Kako se desilo sto se desilo u mojoj obitelji, ja nisam ulazila u krpice, odnosno inbox i rekla sam da cu pricekati sa odlaskom na tisak. Tu sam pogrijesila i to je jasno. No poruka da su cipele hitne stigla je kada je gospoda vjerojatno pomislila da cu je prevariti. Kada je vidjela e- mail da je najava kreirana ja sam vec bila na tisku a s obzirom na azurnost i konstantno slanje njenih poruka, ja nisam stigla ovaj tjedan toliko boraviti na telefonu ( odnosno citati mailove koji su obavijest da imam poruku na krpicama). > U prvotnom dogovoru- cipele nisu bile hitnost. > A moje pozitivne reakcije dosta govore o tome kakva sam ja “krpicarka” zapravo. > Pozdrav svima! I bolje da vam je ovo jedina poruka, jer ne znam šta bi vise i mogli napisat, koliko ste se zapetljali u lažima.... Počmite od početka sa čekanjem ponedjeljka... a sjeda isti sekund kad je u pitanju ista banka. A poslije toga analizirajte dalje svoje rečenice, dio po dio.... shvatit ćete valjda... I sad još kad vidim kako ( i kakve) ste poslali.... Jedino sto još možete napisat je da se debelo ispričate ( i vratite novce) Sveukupno... - Sjedi 1!
2021 07 28
1 2 3