Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodati nešto na Krpicama

> lbaliclecek23: > MIslim da nije stvar u tome što ne kupuju već možda ne žele zamjene. Jer ako napišeš da samo prodaješ onda to znači da ne mijenjaš i na neki način se spašavaš veće gomile ljudi koji ti nude zamjene. :D Meni u opisu profila piše da nisam za zamjene i u svakom oglasu to naglasim i svejedno dobivam takve upite… 😅
2021 08 15
> Ana_031: > Meni u opisu profila piše da nisam za zamjene i u svakom oglasu to naglasim i svejedno dobivam takve upite… 😅 Meni je žao to tako napisati jer se nekad potrefi super zamjena. Sad imam da prednost dajem prodaji, što ne isključuje mogućnost zamjene. Ipak, ne nudim zamjene iz vedra neba, pogotovo ako u tom trenutku imam 3 stvari u prodaji. Isto tako, ako pitam za zamjenu za neku stvar kojoj cijena nije visoka, a druga strana odbije, kupim to što mi se svidjelo.
2021 08 15
> Tamara5485: > Na ovoj sam stranici aktivna od 2013. godine. Počela sam kao kupac i tu sam ulogu većinom i zadržala. Volim kupovati na krpicama, ništa mi nije draže nego upecati nešto po povoljnijoj cijeni od one u trgovini - ili nešto što nisam uhvatila dok je bilo u ponudi. > E sad, primjećujem da je stranica puna djevojaka s opisima u profilu "samo prodajem". Jesmo li zaista došli do toga da je ljudima ispod časti ili gadljivo kupiti nešto što je netko imamo u svom ormaru (priznajmo si, većina toga što prodajemo gotovo da i nije nošena)? > Ista je stvar s cijenama, kad stavim nešto nenošeno za 35, 40 kuna, dobivam samo ponude za zamjenu - valjda kad je tako jeftino ne vrijedi ni tog novca pa im se ne da ni zamarati uplatom. ,:) > Kako se vama čini stanje na stranici? Ima li joj spasa ili će odumrijeti kad se povuče malo iskusnija generacija? evo ja recimo sam tu pretežno kao prodavač, ali ne zato što mi se nešto gadi, nego zato što imam viška robe koje se želim riješiti, a ništa od odjeće mi ne treba pa ne kupujem ni u dućanima ni nigdje. preselili smo u puno manji stan i sve ono što sam prije čuvala i držala po ormarima sad nemam mjesta za to. as simple as that :)
2021 08 16
Možda ima osoba koje ovdje samo prodaju, jer im se gadi kupnja rabljene odjeće, ali mislim da je takvih malo. Dosta trgovina ima online ponudu novih stvari i mogućnost povrata robice, stoga je upitno kod koga je ta robica već bila, je li isprobana i kome će ponovno biti poslana. Možda osobe istaknu u opisu kako samo prodaju, jer se ne žele mijenjati za odjeću iz raznih razloga npr. loša iskustva u zamjenama, imaju previše i svoje odjeće, strah da će dobiti nešto lošije, a poslati svoje u najboljem stanju. Ja trenutno ne kupujem, jer smo u građevinskim radovima pa pokušavamo izbjeći nepotrebne kupnje. Zbog toga mi je draža prodaja, iako pogledam i zamjene. Ove godine sam pristala na dvije zamjene samo iz razloga što sam pronašla nešto za nekoga drugog, a i žene su se pokazale pristojne u komunikaciji i dogovoru. Sve je u tome kako tko može. Nekome su možda krpice prerasle i u hobi pa voli uvijek pratiti najnovije oglase i kupiti odmah ako mu je nešto po volji i povoljno.
2021 08 16
1 2 3