Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje

Lijep pozdrav svima! Htjela bih samo i reći i pitati za jednu situaciju sve Vas koje ste kao i ja korisnice mojih krpica. Naime, već 2 ili 3x mi se događa da neke osobe posalju i dokaz o uplati za neki artikl a novca na racunu nema pa nema..i sad zadnji puta zena posalje doslovno iz net bankinga dokaz o transkaciji koja nikada nije provedena. A kako sam i sama dulje ovdje znam da ne saljem prije provedene uplate. No ovo me malo šokira jer pošalju redovno i sve svoje podatke za slanje uz kao taj dokaz o uplati i to mi izgleda tko se upeca upeca..pa evo da budete samo oprezne. Nisu ovo bili veliki iznosi ali me šokira kako uopce uspiju iscenirati kao uplatu koja nije provedena..dal mozda imaju mogucnost odmah povuci uplatu ili sl.ja nd znam. Evo samo opreza radi sam Vas htjela upozoriti sve na nov način prevare (u slucaju da je netko to vec pisao ja se ispricavam no nemam vremena citati bas sve..) Lijep pozdrav svima!
2021 09 08
Ja na svom bankingu mogu ponistiti uplatu tj napravim nalog i to i dok ne sidne drugoj osobi ja je mogu otkazati, tako da vjerovatno to isto ti ljudi rade.
2021 09 08
Kako postupiti sa takvim osobama, da li je to za negativnu ocjenu? Jasan pokušaj prevare? Nije mi se osobno dogodilo, a pakete šaljem po principu da otvorim internet bankarstvo i vidim koliko ima uplata, i upakiram...inače mislim da bih se zagubila po svim porukama i upitima
2021 09 08
> Nelanela97: > Ja na svom bankingu mogu ponistiti uplatu tj napravim nalog i to i dok ne sidne drugoj osobi ja je mogu otkazati, tako da vjerovatno to isto ti ljudi rade. Može se otkazati ako je uplaćeno nakon (ako se ne varam) 15h, a nije ista banka uplatitelja i primatelja. To je samo POTPISAN, ali ne i izvršen nalog. Tko zna kako slikaju dokaz o uplati, možda princip app, možda je sjeo neki trajno nalog pa nije imalo novaca za povući za potpisan nalog.... Samo jedna mi je rekla "ja uplatila", a uplate nigdje. Ustvari, više puta mi se dogodilo da su duplo uplatili, a nisu ni bili svjesni :') Ima i toga ,:)
2021 09 08
Ima ima među tima sam i ja, duplo sam uplatila curi iz Zadra 270,00 kn to sam svojevremno i objavila na forumu, da bi cura istog trena kad su sjeli novci me obavijestila da sam joj dvaput uplatila i vratila mi odmah novac iako bi ja to kasnije vidjela bila sam u nekoj žurbi, ali eto ima i druga strana ima dobrih i poštenih ljudi., nadam se u većini. :')
2021 09 08
Nije mi jasno zasto vise banking aplikacija nema istu zastitu kao m-zaba. Meni je screenshotanje mobitela u potpunosti blokirano cim je aplikacija otvorena, a potvrde o uplati se salju e-mailom kroz app tek nakon sto je uplata potvrdjena. Koliko sam takve muljaze vidjela po forumu, uglavnom se salju screenshoti poslanog naloga koji se nakon toga opozove.
2021 09 14