Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

> Garavusa: > Jel ovo neki sprd? Ako je svaka cast, dobro ste nas svih zeznili. Od toliko najavljivanih promjena i ono malo sta je bilo dobro ste ukinili. Clan san od pocetka krpica i ovo sta ste dosad napravili nije za sramotu nego da vas se automatski ukine, izbrise i da se dovedu moderni, ambiciozni ljudi koji ce za pocetak napravit aplikaciju a ne da jos u 21. stoljecu ulazimo putem web preglednika. Potpuno su nestale sve iole normalne i pregledne kategorije a ostavili ste mizernih 5 kategorija jer da, ako trazim kozmetiku naci cu je pod 'zena' kao i stikle i haljinu ali i robu za dicu jer zene i dica su jedno te isto zar ne? 🤣. Vrlo interesatno, ulogirala sam se nakon 100 godina samo da vidim te puste najavljivane promjene i moram Vam stvarno cestitat. Vi ste jos nesposobniji nego sta ste bili. 👌🏼 APSOLUTNO STE U PRAVU!!!! Stranica je kao da je Internet jučer nastao.
2022 01 13
> Slatki_ormar: > > Garavusa: > > Jel ovo neki sprd? Ako je svaka cast, dobro ste nas svih zeznili. Od toliko najavljivanih promjena i ono malo sta je bilo dobro ste ukinili. Clan san od pocetka krpica i ovo sta ste dosad napravili nije za sramotu nego da vas se automatski ukine, izbrise i da se dovedu moderni, ambiciozni ljudi koji ce za pocetak napravit aplikaciju a ne da jos u 21. stoljecu ulazimo putem web preglednika. Potpuno su nestale sve iole normalne i pregledne kategorije a ostavili ste mizernih 5 kategorija jer da, ako trazim kozmetiku naci cu je pod 'zena' kao i stikle i haljinu ali i robu za dicu jer zene i dica su jedno te isto zar ne? 🤣. Vrlo interesatno, ulogirala sam se nakon 100 godina samo da vidim te puste najavljivane promjene i moram Vam stvarno cestitat. Vi ste jos nesposobniji nego sta ste bili. 👌🏼 > APSOLUTNO STE U PRAVU!!!! Stranica je kao da je Internet jučer nastao. Kad je nastala, stranica nije bila baš u koraku s trendovima. Vremenom se nije napravilo apsolutno ništa kako bi se stranicu moderniziralo ili bar malo ušminkalo da ne bude ovoliki očaj. Ovakve str prave djeca iz 6.raz, za vježbu u školi. Doslovce. Najavljivane VELIKE promjene su dodane dvije kategorije, koje IT stavi za pola minute. Plaćene stvari i dalje ne funkcioniraju, i dalje su totalno nesinkronizirani datumi, i onda držiš fige da ti uopće funkcionira plaćena usluga i promovirani proizvod izađe za mjesec ipo dana. I dalje je sve prepuno fejk robe, slika s interneta i clickbait tagova. Str ima jednog admina, koji je vjerojatno digao ruke od muke. IT tim koji "održava" stranicu je nepostojeći. 2022. za sve živo imaš app. Ovdje se ulazi preko weba i to isto ak ti se posreći, jer svaka prijava mi prvo ima par "bad getaway" pokušaja. Str donosi puno love vlasnici. Vidim trećinu ekrana od silnih reklama, od kojih na vrhu str ne mogu otvoriti tražilicu ni meni. Al očigledno je teško uložiti koji novčić da str funkcionira normalno i uđe u 21.stoljeće. Teški očaj.
2022 01 17
Od projekta krpice se već davno diglo ruke, tj. koliko je uloženo je uloženo, sada se cicaju zadnje pare dok stranica još funkiconira i ima nešto korisnika kojih je svaki dan sve manje. Kome paše ostati će, kome ne, idemo dalje. Kod nas je mrtvilo na forumu, no pogledajte i srpske mojekrpice, ista stvar.
2022 01 18
Izbrisati neaktivne clanice koje nisu bile aktivne vec godinu dana i njihove artikle ,jer ovako je previse krpica i nepregledno je
2022 01 23
> Splitska_krpica: > Izbrisati neaktivne clanice koje nisu bile aktivne vec godinu dana i njihove artikle ,jer ovako je previse krpica i nepregledno je Neće dogoditi jer to nema tko napraviti i uvesti reda. Ko što već reče. Str je tu da vlasnica kupi lovu od reklama, podizanje kvalitete str nije joj u interesu.
2022 01 24
Zbog čega se preko inboxa ne mogu slati fotografije???
2022 02 05
Isto i kod mene, ne mogu poslati fotografije. Također, ne mogu poslati svoj mail za potrebe slanja Tiskom i pracenja paketa.
2022 02 06
da, to i mene smeta, više nemamo mogućnost stavljanja linkova za praćenje pošiljke a nemogu ni uploadati sliku u temu foruma.
2022 02 06
Zašto više sustav ne prihvaća pisanje e mail adrese? Kako ćemo pratiti paket poslan iz Tiska?
2022 02 06
Također ne mogu uploadati fotografiju...
2022 02 06
Zbog cega se ne moze uploadati fotografija u inboxu?
2022 02 07
Doista sam razočarana, a pomalo i zabrinuta ovim neugodnim zbivanjima na MK. Meni nije svejedno da mi višegodišnji trud koji sam uložila u stvaranje svojeg osobnog profila, ode u vjetar (i to ne po prvi put). A sigurno znam da ima mnogo članica/članova poput mene koji se trude pošteno i objektivno komunicirati i oglašavati potrebe i artikle, (ostvarila sam ovdje brojne lijepe suradnje i kao kupac i kao prodavatelj). Članica sam od 2012. i ne stidim se reći da mi je ovo dodatni izvor prihoda. Ne živim od MK, niti za MK (Moje Krpice), ali nebrojene sam sate utrošila na oblikovanje osobnog profila. Ovo što se redovno odigrava na ovoj domeni je u najmanju ruku neodgovorno. Da, znam uvijek postoji opcija zatvaranja profila. Ali nakon 10 godina ulaganja u isti, to baš i nije jednostavno i bezbolno. Nitko i ništa nije vječno, a najmanje nezamjenjivo, ali kako sam napisala, biti će mi žao da toliko truda i dobre energije jednostavno zbog nemara i pohlepe (ne znam što bi drugo moglo biti razlogom ovim propustima...) ode u vjetar.
2022 02 08
:( uplatim za dva dana promocije artikla, dostupan datum nedjelja/ponedjeljak, kliknem kupi, stavi mi bit ce aktivno tek za 20 dana :( idem kupit uslugu promocija jednog artikla za jedan dan, pise dostupan datum sutra 10.02 kupim uslugu za koju pise da kosta 1,5 skine mi 3 kune I stavi datum 19.02 :( nista drugo nego tužno :(
2022 02 09
Ne mogu se staviti slike u razgovor niti email adresa sto nikako nije bas ugodno :/
2022 02 09
Ne mogu se staviti slike u razgovor niti mail adresu🤐
2022 02 09
1 2 ... 6 7 8 9 10