Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

Ovo mi se čini puuuuuuno lošije nego prije. Ima li šanse za povrat prijašnjeg načina? Puno više klikanja - kad pretražujem odjeću, bitnija mi je veličina sve odjeće, do sad se mogao nakon veličine birati filtar, a sad prvo filtar pa onda veličina. Isto je i kod obuće. Odustajem!
2021 09 15
> Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > stiglo je vrijeme u kojem prelazimo na novi Meni tj novi raspored kategorija na našim Krpicama. Zbog uvođenja tih promjena Krpice neće raditi večeras od 23 sata do sutra u neko doba. Ujutro bi Krpice trebale biti spremne za korištenje. > Trebat će nam malo privikavanja kao npr i na ovaj moderniji izgled Krpica, ali nema veze jer tko se još uopće sjeća starih Krpica? o:) > Pozdrav svima, i javite mi ako nešto ne valja npr artikli nisu u kategoriji u kojoj bi trebali biti, veličine fale, ne fale itd. > :") Nema veličina, a to je više nego vrlo bitno... Hvala
2021 09 15
Dječja obuća je završila na obući za muškarce.
2021 09 15
Zaista mi nije jasno , zašto je svaka promjena sve lošija i nespretnija !? Nigdje ne mogu odabrat veličinu , šta trebam gledati danima sve da nađem svoj broj ? Razočarana sam !
2021 09 15
Nema ni opcije odabira traperica?
2021 09 15
> jelena693: > I naravno, usluge kupljene za danas se ne pokazuju na vrhu kategorije! Hoće li nam netko vratiti novac?! meni se usluga sama od sebe obrisala, nije mi ni mail dosao da ce isteci niti ista, trebala je usluga biti aktivirana do 20. ovog mj :'(
2021 09 15
i najgore sto se oglasi vise ne mogu uređivati ("stari")
2021 09 15
zašto se ne vide promovirani artikli? taman sam jučer uplatila za danas i sad štanga
2021 09 15
Ne mogu urediti već postavljene oglase. Otvara mi kao da objavljujem novi oglas.
2021 09 15
Meni ne otvara artikle čim postavim bilo kakvu opciju 🤨
2021 09 15
Pozz, Obzirom da sam nova ovdje, što se dešava da mi je artikl 2x izbrisan, konkretno pegla za kosu? Postoji li neki razlog?
2021 09 15
Jako sam razočarana i nezadovoljna, umjesto da bude preglednije, ovo je KOMA. Znači, Žene, Kaputi...i moram gledati sve živo, a zanimaju me isključivo KRZNENI. Ma, čista katastrofa, vratite sve kako je bilo ili to doradite kako treba, ovo nema smisla.
2021 09 15
Potpisujem većinu primjedbi, a ova situacija s nakitom je doista besmislena. Kako se nakit, npr. prsten s pravim kamenom, 18karatni, može svrstati u istu kategoriju sa šalo iz Kik - a. Ne razumijem smisao promjena. Od 2012. sam član i ovo mi je veliko razočaranje.
2021 09 15
Vratite nam nakit! 😭😭
2021 09 15
dobro kaj ne vidite da ima opcija nakit https://mojekrpice.hr/zene/modni_dodatci ODMAH PRVA piše nakit :') :') :') :') https://mojekrpice.hr/zene/modni_dodatci/nakit Meni super zasad, pogotovo djecje kategorije i dom top :D
2021 09 15
1 2 3 4 5 6 ... 10