Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

Ja mislim da ste trebali staviti i kategoriju TRAŽIM , a ne ovako po forumu da se trazi. Prekomplicirano je.
2021 09 23
> coksica: > Vratite stare kategorije!! > Ovo je DEBILANA!! > Mjesecima ste najavljivali što?? Ovo?? slažem se.
2021 09 25
ovo je bas lose,toliko najave a ovo je miljon puta gore.
2021 09 26
> SAMSUNG: > > coksica: > > Vratite stare kategorije!! > > Ovo je DEBILANA!! > > Mjesecima ste najavljivali što?? Ovo?? > slažem se. Isto.. potpisujem! Apsolutno, po meni, ništa nije poboljšano.... Kao da niste išli na poboljšanje, nego čisto, eto tek tako da se nešto događa...
2021 09 26
Meni se danas učinilo da je manje krivih tagova, pretraživala sam torbe, gle čuda, sve su bile torbe. Najkorisnija mi je kategorija Žene, ostale kategorije su mi potpuno nezanimljive, nemam male djece ni kućnih ljubimaca, ali dobro je da to postoji jer ima interesa. Naravno da je više klikanja ako smo nešto dodali. Baš ste dosta ispljuvali nove promjene tako da se Adminu sigurno ujutro ne pali komp s guštom. Ja vjerujem da se netko potrudio i da će s vremenom biti sve bolje. Ono što me najviše živcira je opis kod stvari koje su kožne, srebrne i zlatne. Stvar ako je samo kožna- podrazumijevam da se radi o pravoj koži. Ako se ne radi, treba napisati Umjetna! Također s nakitom, ako želim kupiti srebro onda očekujem da je nešto srebro što je opisano kao srebro. Ako je nešto samo boje srebra onda treba napisati tako. Sa slike se nekad ne može zaključiti. Tako da sam danas pretraživala nakit, tako se naživcirala i kupila cipele i tenisice u inat.
2021 09 26
Pozdrav Ne mogu urediti postavljeni oglas, npr. da promjenim cijenu. Pokazuje mi prazni obrazac za postavljanje artikla, a ne moj vec postavljeni artikl. Nema fotki, nems opisa, cijene... Lp
2021 09 27
Nove Krpice su koma, pretraživanje grozno. Uopće ne mogu naći što tražim.
2021 09 27
Žalosno da ni na jedan jebeni komentar nitko od admina ne odgovori. 😡
2021 09 30
> Karlina: > Pozdrav > Ne mogu urediti postavljeni oglas, npr. da promjenim cijenu. > Pokazuje mi prazni obrazac za postavljanje artikla, a ne moj vec postavljeni artikl. > Nema fotki, nems opisa, cijene... > Lp Kad pokušavam preko mobitela - imam istu situaciju... Na laptopu sve normalno editiram
2021 10 01
> SAMSUNG: > Žalosno da ni na jedan jebeni komentar nitko od admina ne odgovori. 😡 baš.... Jadno.
2021 10 02
Previše je reklama, prekrivaju sve živo, pogotovo ove gornje gumbe za dodavanje artikla i pristup razgovorima...MOLIM VAS, ako itko ovo čita, napravite nešto, stojimo na mjestu mjesecima, čekamo promjene koje naprave još više problema... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fac08c37d4682580a58b7c1e72156236.jpg)
2021 10 06
Nedostaje u bojama - fuksija i jos neke boje koje bi mozda bilo dobro ubaciti, ostalo sve super :) > Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > stiglo je vrijeme u kojem prelazimo na novi Meni tj novi raspored kategorija na našim Krpicama. Zbog uvođenja tih promjena Krpice neće raditi večeras od 23 sata do sutra u neko doba. Ujutro bi Krpice trebale biti spremne za korištenje. > Trebat će nam malo privikavanja kao npr i na ovaj moderniji izgled Krpica, ali nema veze jer tko se još uopće sjeća starih Krpica? o:) > Pozdrav svima, i javite mi ako nešto ne valja npr artikli nisu u kategoriji u kojoj bi trebali biti, veličine fale, ne fale itd. > :")
2021 10 10
Poštovani administratori, na tabletu se mogu selektirati modni dodaci ali ne i dalje nakit. Kako kupujem i prodajem nakit kako mogu nešto naći? Isto tako kako uopće ljudi mogu vidjeti moj nakit od silnih novčanika, naočala.... Molim Vas stavite da se i podkategorija na tabletu i mobitelu može otvoriti. Hvala
2021 10 13
Ne mogu se kupiti usluge promoviranih artikala i posebnih artikala, samo VIP članstvo. Već tjedan dana pokušavam i ništa.
2021 10 13
Admin je izgleda prestao čitati....i raditi svoj posao. :')
2021 10 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10